هشدار با اشاره به حمله ها سایبری کره شمالی به ارزهای دیجیتال – اقتصاد برتر


پدر مingسس صندوق ارزهای دیجیتال هشدار داده است که تمام ارزهای رمزنگاری شده همراه خود مشخصات بالا می توانند مورد هدف هکرهای کره شمالی قرار گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید ایمنی سایبری آنها را آسانسور کنند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

آرتور چونگ، تخصصی ایجاد می کند سال ۲۰۲۰ صندوق DeFiance را در سنگاپور ایجاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً مبتلا جرایم سایبری شده بود، ذکر شد که همراه خود ملاحظه به موفقیت های تاکنون، کره شمالی احتمالاً دارایی ها بیشتری را برای چنین حملاتی اختصاص خواهد داد. او به نمایندگی‌های رمزنگاری پیشنهاد کرد تخصصی ایجاد می کند استفاده اعضای راه در اطراف، از گرفتن کامپیوتر‌های پول خارجی دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن تاییدیه‌های بی معنی توکن، هشدار‌های بیشتری را انجام دهند.

چانگ در توییتر ذکر شد: «برای صنعت ارزهای دیجیتال حیاتی است که متوجه شوند که هدف گروه مجرم سایبری خرس حمایت مقامات، دارایی ها نامحدودی است.

بر ایده گزارش بلومبرگ، به نظر می رسد مانند است کره شمالی در ماه های فعلی حمله ها درمورد به رمزنگاری شخصی را بدتر کردن کرده است. وزارت خزانه داری آمریکا هفته قبلی گفتن کرد که گروه هکر کره شمالی لازاروس در خانه شکنی ۶۰۰ میلیون دلار پول خارجی دیجیتال اجتناب کرده اند پل احساسی افزاری مورد استفاده OxyInfinity بازو داشته است. جرایم سایبری تأمین درآمدی برای اقتصاد کره شمالی است که خرس تحریم های فشرده ای {به دلیل} آزمایش های هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشکی شخصی قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند روزی که کیم جونگ اون عالی دهه پیش به توانایی رسید، کاهش یافته است است.

دیدگاهتان را بنویسید