قیمت لپ‌تاپ در اواخر سال جاری {به دلیل} مشکلات زنجیره تامین افزایش خواهد یافت


عواملی شبیه قرنطینه کرونایی در چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو حمله روسیه به اوکراین مشکلاتی را برای زنجیره تامین سازندگان کامپیوتر لپ تاپ تحمیل کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است احتمالاً در اواخر سال جاری همراه خود افزایش بالقوه قیمت‌لپ‌تاپ مواجه خواهیم بود.

به گزارش سرویس اطلاعات فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنولوژی تکنا، متعدد اجتناب کرده اند سازندگان کامپیوتر لپ تاپ ها {به دلیل} مشکلات تحمیل شده در زنجیره تامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکل های به وجود آمده در جستجوی افزایش قیمت کامپیوتر لپ تاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین ارزش های ساخت هستند. قرنطینه های کرونایی در چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعطیل شدن متعدد اجتناب کرده اند واحد تولیدی ها باعث شد به همان اندازه متعدد اجتناب کرده اند تامین کنندگان نتوانند دارایی ها شخصی را تامین کنند. اپل نیز اجتناب کرده اند این موضوع مستثنی نبوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید واحد تولیدی این نمایندگی پس اجتناب کرده اند عالی هفته تعطیلی تنها در شرایط حلقه بسته کار شخصی را تحریک کردن کرد.

 محدودیت های از حداکثر کرونایی در شانگهای نیز تاثیر شخصی را بر ساخت کنندگانی شبیه اپل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلا گذاشت. حمله روسیه به اوکراین نیز باعث عدم ورود به داروها اولین شبیه نئون برای مونتاژ ریز تراشه شد کدام ممکن است در پایان به افزایش قیمت نشاط نیز منجر تبدیل می شود. تمامی این امتیازات کف دست به کف دست هم داد به همان اندازه دارایی ها زنجیره تامین در مرحله هشدار قرار بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت کامپیوتر لپ تاپ ها در نیمه دوم سال افزایش پیدا تنبل. این در حالی است کدام ممکن است پیش اجتناب کرده اند این ساخت کنندگان کامپیوتر لپ تاپ در جستجوی معامله تجهیزات ها {به دلیل} کاهش تقاضا بودند. از پس اجتناب کرده اند نوک قرنطینه ها متعدد اجتناب کرده اند کارگران به دفتر شخصی بازگشته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید