وجود بیش اجتناب کرده اند هزار میلیارد تومان قالب نیمه تمام آبی در وزارت انرژی و به سختی بودجه – قدس وب مبتنی بر | پایگاه خبریمعاون آب و آبفای وزیر انرژی اظهار داشت: هم‌اکنون بالغ بر هزار میلیارد تومان قالب‌های نیمه تمام در بخش آب وزارت انرژی موجود است کدام ممکن است پایان دادن و استفاده اجتناب کرده اند این قالب‌ها همراه خود بودجه موجود آن را روی حیله و تزویر کرده است.

به گزارش قدس وب مبتنی بر اجتناب کرده اند پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت انرژی، “محمد جوانبخت” در نشست تخصصی تجزیه و تحلیل فینال وضعیت دارایی ها آب و آلودگی استان اردبیل کدام ممکن است همراه خود حضور رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، دارایی ها خالص و تنظیم زیست مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: پایان دادن چالش‌های انتخاب‌دار جزو پوشش‌های وزارت انرژی در کل سال‌جاری {خواهد بود}.

وی شکسته نشده داد: پایان دادن چالش های مرزی همچنان جزو انتخاب‌های بی نظیر وزارت انرژی است و برای غنی سازی این چالش‌ها این سیستم‌ریزی اجباری به‌حرکت آمده است.

مدیرعامل نمایندگی مدیریت دارایی ها آب ایران همراه خود ردیابی به قابلیت‌های بخش آب بودجه ۱۴۰۱  برای غنی سازی و بهره‌برداری اجتناب کرده اند چالش‌های نیمه تمام اظهار داشت: هم‌اکنون بالغ بر هزار میلیارد تومان قالب‌های نیمه تمام در بخش آب وزارت انرژی موجود است کدام ممکن است پایان دادن و استفاده اجتناب کرده اند این قالب‌ها همراه خود بودجه موجود آن را روی حیله و تزویر کرده است.

جوانبخت شکسته نشده داد: ما بخش قابل توجهی اجتناب کرده اند این قالب‌ها را طبق این سیستم‌ریزی امسال و سال بلند مدت پایان دادن و به استفاده خواهیم رساند.

وی کسب اطلاعات در مورد  آبرسانی به ۱۰ هزار روستا در قالب جهاد آبرسانی، افزود: وزارت انرژی در همین راستا قالب آبرسانی به ۷ هزار روستا را همراه خود قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به امضا رسانده و انجام خواهد داد.

معاون وزیر انرژی اظهار داشت:  ضرر فشار آبی شهرها نیز اجتناب کرده اند جمله این سیستم های انتقادی وزارت انرژی است.

جوانبخت خاطرنشان کرد: برای آبرسانی به شهرها قابلیت خوبی در بودجه امسال پیش سوراخ بینی شده کدام ممکن است جزو انتخاب‌های ما است.

وی تامین آب شرب را جزو سویه ها زرشکی وزارت انرژی عنوان کرد و اظهار داشت: وزارت انرژی {در این} باره گام‌های موثری برداشته کدام ممکن است در بلند مدت شاهد به ثمر نشستن آنها خواهیم بود.

مدیرعامل نمایندگی مدیریت دارایی ها آب ایران خاطرنشان کرد: ضرر ضعیف و فاجعه آب به همان اندازه چندسال فعلی تغییر به ادراک نشده بود و در جاری حاضر این ضرر تغییر به مشکل اساسی ملت شده است.

معاون وزیر انرژی در امور آب و آبفا، اصلاح ساختار و رویکرد مدیریتی را اجتناب کرده اند تولید دیگری پوشش‌های وزارت انرژی در مقامات جدید عنوان کرد و افزود: مدیریت پیوسته حوضه‌های آبریز برای برون سر خورد اجتناب کرده اند بخش قابل توجهی اجتناب کرده اند مشکلات در همین راستا عملیاتی شده است.

جوانبخت کسب اطلاعات در مورد  کاهش ۲۰ درصدی بارش‌ها در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل در سال آبی جاری، اظهار داشت: برای جبران این کاستی‌ها ناچاریم این سیستم‌های تفاوت همراه خود کم آبی و مدیریت بلعیدن آب و رعایت الگوی کشت را مدنظر قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید