انگلیس ۸ هزار انرژی به شرق اروپا اعزام می‌تنبل


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، حدود ۸ هزار ارتش نظامی انگلیس در تمرینات رزمی {در سراسر} شرق اروپا برای آنچه «مرتب کردن تجاوز روسیه» خوانده شده نمایندگی خواهند کرد. اقدامی کدام ممکن است به نوشته روزنامه انگلیسی «گاردین» اجتناب کرده اند بهترین استقرار نیروها اجتناب کرده اند زمان مبارزه خنک است. 

طبق این گزارش، ده‌ها تانک {در تابستان} امسال منطبق با این سیستم‌هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن نبرد‌ها در اوکراین آسانسور شده، در کشورهایی اجتناب کرده اند فنلاند تا مقدونیه شمالی مستقر خواهند شد. ده‌ها هزار نیروی ناتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی‌های اعزامی مشترک کدام ممکن است فنلاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوئد را برای ادغام کردن می‌شود به آن است‌ها ملحق خواهند شد.

وزارت حفاظت انگلیس اظهار داشت کدام ممکن است این اقدام اجتناب کرده اند مدت‌ها در گذشته این سیستم‌ریزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در {پاسخ به} حمله روسیه به همسایه شخصی در اواخر فوریه آسانسور شد. ژنرال «رالف وودیس» فرمانده نیروی زمینی مدعی شد: بریتانیا سهم قابل توجهی در حفاظت اجتناب کرده اند اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلسرد کردن تجاوز روسیه دارد. مجموعه رزمایش‌های نظامی بریتانیا برای هر دوی آن‌ها اساسی است. اندازه استقرار، در کنار با حرفه‌ای بودن، آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید چابکی نظامی، اجتناب کرده اند تهاجم در مقیاسی کدام ممکن است در قرن حاضر در اروپا دیده نشده است، جلوگیری می‌تنبل.

به نوشته گاردین، پیش بینی می‌رود کدام ممکن است استقرار نظامی انگلیس در شکاف آوریل تا ژوئن به کمتر از ۸۰۰۰ انرژی در سرزمین بی نظیر اروپا برسد. «بن والاس» وزیر حفاظت انگلیس هم اظهار داشت: ایمنی اروپا به هیچ وجه مهم‌تر اجتناب کرده اند این نبوده است. این رزمایش‌ها نیروهای ما را با متحدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکای ناتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای اعزامی مشترک در یکی اجتناب کرده اند بهترین استقرارهای مشترک اجتناب کرده اند زمان مبارزه خنک به حاضر می‌گذارد.

طبق این گزارش، هوسارهای سلطنتی ملکه مستقر شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد تیپ زرهی در فنلاند کدام ممکن است ۸۳۰ غیر مستقیم مرز زمینی با روسیه دارد، جا خواهند گرفت. رزمایش‌هایی در امتداد طرف نیروهای آمریکایی در لهستان نیز در جاری انجام است.

«لیز تراس» وزیر خارجه انگلیس بامداد پنجشنبه ضمن تقاضا برداشتن واردات قدرت برای ادغام کردن نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین اجتناب کرده اند روسیه، با تاکید بر لزوم آسانسور حفاظت جمعی کشورهای اتحادیه اروپا، گفت: ما همکاری ارتش شخصی را ۲ برابر خواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند مبارزه روسیه در اوکراین درس بگیریم. پوشش ناتو مقدس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر سوئد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فنلاند بخواهند به آن است بپیوندند، باید آن را روبرو شویم.

تراس ضمن مورد نیاز تحقق بخشیدن حضور گروه پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در شرق آسیا دلیل داد: ما باید اجتناب کرده اند هرگونه تهدیدی در اقیانوس آرام جلوگیری کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری شخصی را با ژاپن آسانسور کنیم. هیچ مبادله برای نیروی ارتش مستحکم با پشتیبانی اجتناب کرده اند قابلیت‌های اطلاعاتی {وجود ندارد}.

پیش اجتناب کرده اند آن نیز «جان کربی» سخنگوی پنتاگون با غیرمسئولانه تحقق بخشیدن شبح روسیه به استفاده اجتناب کرده اند سلاح اتمی، اظهار داشت نتیجه مبارزه در اوکراین بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است باشد، تنظیم امنیتی اروپا را اصلاح داده است. 

روسیه اجتناب کرده اند روز ۵ اسفند (۲۴ فوریه) اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز بعد اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسماً استقلال جمهوری‌های «دونتسک» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «لوهانسک» در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه هدف اجتناب کرده اند عملیات ارتش کشورش را «غیرنظامی کردن اوکراین» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «نازی‌زدایی» اجتناب کرده اند این ملت ادعا کرد.

انتهای پیام/خ
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید

دیدگاهتان را بنویسید