واقعا تخلیه‌ نباشید آقای استراماچونی!


آندره‌آ استراماچونی 558x400 - واقعا خسته‌ نباشید آقای استراماچونی!

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «نیروی کار آندره‌آ استراماچونی شاهکارش در لیگ قهرمانان آسیا را درست کرد و این است‌ بار ۴ گل اجتناب کرده اند آهال ترکمنستان خورد؛ رقیبی ضعیف کدام ممکن است در مجموع ۵ مسابقه زودتر ساده دو گل به ثمر رسانده بود با این حال این‌ بار دروازه شاگردان استرا را به شومینه کشید. به این انجمن الغرافه قطر همراه خود ۵ امتیاز در حالی اجتناب کرده اند لیگ قهرمانان آسیا جدا سر خورد کدام ممکن است ۱۴ گل اجتناب کرده اند رقبای ریز و خشن بدست آمده کرد. به‌ویژه بعد اجتناب کرده اند شکست هشت‌گله این نیروی کار برابر الاهلی امارات بود کدام ممکن است انتقادها اجتناب کرده اند معلم ایتالیایی به سر رسید. او پیش اجتناب کرده اند تفریحی همراه خود مشاور ترکمنستان قول داده بود تیمش وداعی خارق العاده همراه خود لیگ قهرمانان داشته باشد کدام ممکن است همین اتفاق هم رخ داد و آنها ۴ بر دو به آهال باختند!

چرا نتایج الغرافه را دنبال می‌کنیم؟ انگیزه اولش اینجا است کدام ممکن است سعید عزت‌اللهی {در این} نیروی کار توپ می‌زند؛ هافبک دفاعی فیکس نیروی کار سراسری ایران کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند حضوری ناکام در نیروی کار ضعیف وایله بلدکوب دانمارک، اخیرا به عضویت الغرافه در آمده و در شکست‌های رنگی این نیروی کار سهیم شده است. در قطر انتقادها اجتناب کرده اند عزت‌اللهی بیش از حد است و ما هم در ایران درگیر نیروی کار سراسری هستیم؛ تیمی کدام ممکن است ادعا به در جام‌ جهانی چنین بازیکنی کمربند میانه زمینش را محکم تدریجی. در واقع کدام ممکن است سعید شرکت کننده خوبی است با این حال این همه باخت پر گل نیروی کار‌های او در دو سال قبلی کنار آدم را بیمناک می‌تدریجی. انگیزه دوم کنجکاوی با توجه به الغرافه با این حال به فردی آندره‌آ استراماچونی درمورد می‌شود؛ {کسی که} دو فصل پیش لیگ نوزدهم را روی نیمکت استقلال آغاز کرد و نتایج خوبی هم گرفت با این حال در میانه راه اجتناب کرده اند این نیروی کار کنار شد و سر خورد این کوچ به یکی اجتناب کرده اند عظیم‌ترین فاجعه‌های گذشته تاریخی فوتبال ایران تغییر شد. آن همه دعوا، نبرد، اعتصاب و اعتراض به خاطر مردی بود کدام ممکن است حالا شاید در الغرافه نماد می‌دهد قطعا ارزش آن را دارد چنین کشمکشی را نداشته است.

داستان ساده درمورد به نیروی کار قطری نمی‌شود. نکته اینجاست کدام ممکن است اتفاقا استقلال تنها سطح روشن کارنامه استراماچونی در ۱۰ سال قبلی به شمار می‌آید. او اگر چه روزی سابقه سرمربیگری در اینتر عظیم را در کارنامه داشته، با این حال پس اجتناب کرده اند آن هیچ مکان خوبی در آموزش به بازو نیاورده است. در گذشته اجتناب کرده اند حضور در مخلوط آبی‌ها، کارنامه استرا برای ادغام کردن دو انجام فاجعه‌بار و در نتیجه ریختن در پاناتینایکوس یونان و اسپارتا پراگ چک می‌شد و بعد اجتناب کرده اند استقلال هم پرونده الغرافه باز شده؛ تیمی کدام ممکن است فصل را در لیگ دوازده تیمی قطر روی پله پنجم به نوک برد، همراه خود ۳۵ امتیاز اختلاف نسبت به صدر. همه اینها انگیزه نمی‌شود ما در ماجرای جدایی او اجتناب کرده اند استقلال، مدیریت فشل ورزشی در ایران را بی ارزش ندانیم. حتما مدیریت تقصیرکار است. باید دستمزد استراماچونی به‌ طور مرتب تیز کردن می‌شد به همان اندازه او بهانه‌ای برای جدایی نداشته باشد. همراه خود این جاری سوال اینجاست کدام ممکن است خواه یا نه آن همه اغراق با توجه به بالقوه‌های فنی معلم ایتالیایی، موضوعیت داشت؟ او به خاطر یک زمان کوتاه تاخیر در بدست آمده مطالباتش قهر کرد و سر خورد، قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد، همراه خود شکایت به فیفا بابت نیم‌فصل کار در ایران دو سال حقوق درست بدست آمده خواهد کرد و حالا هم محک فنی‌اش در قطر امیدوارکننده نبوده است. شکست ۴ گله برابر آهال ترکمنستان؟ بعد هم عالی عده در ایران به همان اندازه همین اواخر می‌گفتند استراماچونی خوب هدایت نیروی کار سراسری در جام‌ جهانی است!»

دیدگاهتان را بنویسید