اپل به آمریکایی ها اجازه می دهد تا گوشی های شخصی را {در خانه} بازیابی کنند


اپل با در اختیار توصیه ابزار می خواست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا گوشی هایی شبیه آیفون ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیفون ۱۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید SE به ساکنان آمریکا {کمک می کند} تا گوشی های شخصی را {در خانه} بازیابی کنند.

به گزارش سرویس اطلاعات فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنولوژی تکنا، کلیه مشتریان آمریکایی اکنون می توانند {برای تعمیر} گوشی های شخصی ابزار می خواست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا درمورد به گوشی‌های آیفون را مستقیماً اجتناب کرده اند این نمایندگی بخرند. تعهد بازیابی سلف سرویس اپل در آمریکا آمریکا در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

 {در این} تعهد کلیه مشتریان امکان بازیابی آیفون را {در خانه} خواهند داشت. طبق ادعا اپل {در این} تعهد بیش اجتناب کرده اند ۲ هزار قطعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابزار به صورت جداگانه به مشتریان فروخته احتمالاً وجود خواهد داشت. در جاری حاضر تعهد بازیابی سلف سرویس تنها در آمریکا انجام می‌شود. با این حال احتمالاً مشتریان تولید دیگری ملت ها نیز در بلند مدت می‌توانند به این اجزا ورود پیدا کنند.

 اپل قصد دارد تجهیزات‌های عکس را نیز به این تعهد اضافه تدریجی. برای گرفتن اجزا یدکی آیفون ها نیز مشتریان به فروشگاه اپل به برخورد Self Service Repair مراجعه خواهند کرد. علاوه بر این کلیه کاربرانی کدام ممکن است قصد کسب ابزار ندارند می توانند اجتناب کرده اند بسته های اجاره‌ای ابزار به مدت ۷ روز با تیز کردن ۴۹ دلار استفاده کنند. اپل با اصلاح در پوشش‌های نمایندگی شخصی تعهد بازیابی سلف سرویس را در اختیار مشتریان قرار داده تا محدودیت های به راحتی در دسترس است نبودن اجزا کاهش یابد. به این انجمن مشتریان تنها اجتناب کرده اند اجزا مناسب {برای تعمیر} آیفون استفاده می کنند. جدا از آن مشتریان با ضمانت اجتناب کرده اند تهیه اجزا دستور امکان کسب آن ها را به طور مستقیم اجتناب کرده اند اپل خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید