فیفا ترجیح ترین بازیهای جام جهانی قطر را ادعا کرد – قدس اینترنت | پایگاه خبریفیفا در ادعا‌ای ترجیح ترین بازیهای جام جهانی قطر را ادعا کرد.

به گزارش قدس اینترنت، دومین مرحله اجتناب کرده اند بلیت‌فروشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به بالا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در این دوران اجتناب کرده اند بلیت‌فروشی رکوردی a فوق العاده گزارش شد. طبق گزارش رسانه قطری در این دوران اجتناب کرده اند بلیت‌فروشی انواع تقاضا‌ها اجتناب کرده اند ۲۳٫۵ میلیون نفر قبلی است.

فیفا همراه خود دقیق اینکه بیش اجتناب کرده اند ۲۳ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰۰ هزار تقاضا برای تهیه بلیت مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گزارش شده است، ادعا کرد کدام ممکن است ساکنان کشورهای آرژانتین، برزیل، انگلیس، فرانسه، مکزیک، عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا در صدر نامزدها حضور در جام جهانی هستند. {در این} بین دیدار نیروی کار های عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرژانتین کدام ممکن است روز ۲۲ نوامبر در ورزشگاه لوسیل اجتناب کرده اند در اطراف اول جام جهانی برگزار تبدیل می شود بیشترین میزان استقبال را داشته است.

فیفا در یکپارچه بازگشت به شد کدام ممکن است سه مسابقه‌ای کدام ممکن است بیشترین متقاضی کسب بلیت را دارد، برای ادغام کردن ورزشی میان “عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرژانتین”، “انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “فینال جام جهانی” است.

نهاد تحت سلطه بر فوتبال جهان در ماه مارس ادعا کرد کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۸۰۰ هزار بلیت در مرحله یک کالا بلیت ها ارائه شده است است.

فدراسیون جهانی فوتبال پیشتر ادعا کرده بود کدام ممکن است قیمت بلیت برای ساکنان قطر حدود ۱۱ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ساکنان تولید دیگری ملت ها حدود ۶۹ دلار است.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای اولین بار در پاییز برگزار تبدیل می شود. این رقبا ها اجتناب کرده اند اواخر آبان سال جاری در ملت قطر برگزار تبدیل می شود. این انتخاب به خاطر شرایط آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری ملت میزبان گرفته شده است.

تأمین: ایسنا

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید