فراخوان وسط نوآوری موسسه مالی خرید و فروش آشکار شد


فراخوان سرمایه‌گذاری وسط نوآوری موسسه مالی خرید و فروش (تکنوتجارت) همراه خود هدف انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود استارت آپ های بخش‌های فینتک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش الکترونیک آشکار شد.

بر ایده این فرخوان کدام ممکن است مهلت سند‌عنوان در آن به همان اندازه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ است، استارت‌آپ‌های بخش فینتک، خرید و فروش الکترونیک، سرویس‌های مدرن حسابداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیاتی، دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوش مصنوعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیگ‌دیتا در میل بازرسی قرار خواهند داشت.

انطباق موضوع تقاضا همراه خود بخش‌های میل‌دار سرمایه‌گذاری، رسیدن محصول به مرحله کسب سود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسل به سرمایه همراه خود هدف انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود استارت‌آپ‌ها شرایطی است کدام ممکن است تکنوتجارت برای استارت‌آپ‌های متقاضی نمایندگی {در این} فراخوان درنظر گرفته است.

بر این ایده بهبود بازار استارت‌آپ اجتناب کرده اند طریق پیوستن به جامعه غول پیکر مشتریان موسسه مالی خرید و فروش، بهره‌مندی اجتناب کرده اند سرمایه‌های غیرنقدی تکنوتجارت برای ادغام کردن توصیه کسب‌وکار، حقوقی، نیروی کار‌سازی، پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسابداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال مارکتینگ، تزریق سرمایه کبریت همراه خود مرحله انبساط استارت‌آپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان استقرار در واحد تولیدی نوآوری خرید و فروش در نزدیکی میدان آزادی، اجتناب کرده اند مزایای این فراخوان برای استارت‌آپ‌های برگزیده در نظر گرفته می‌آید.

علاقمندان به نمایندگی {در این} فراخوان می‌توانند برای کسب داده ها اصولاً به رسیدگی cvc.technotejarat.ir مراجعه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو همراه خود شماره تصمیم ۵۸۳۰۲-۰۲۱ تصمیم حاصل فرمایید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟

دیدگاهتان را بنویسید