ساعت و تاریخ بازی استقلال و سپاهان| حساس‌ترین نبرد برای مجیدی و شاگردان در نصف جهان!گروه ورزش/شهرآرانیوز، پس از مدت‌ها وقفه به خاطر حضور تیم‌های فولاد و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین برگزاری رقابت‌های جام حذفی، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از سر گرفته می‌شود و در حساس‌ترین بازی هفته، تیم استقلال باید در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف سپاهان برود.

دیدار رفت دو تیم با گلزنی حسین‌زاده، در آزادی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود فرهاد مجیدی به پایان رسید. شاگردان فرهاد مجیدی تا پایان هفته ۲۴ لیگ برتر، بدون شکست با ۵۶ امتیاز بر صدر جدول تکیه زده‌اند و در آن سو، شاگردان محرم نویدکیا با ۴۵ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند.

سپاهان پس از ناکامی در رقابت‌های حذفی و لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا هم در رده سوم مرحله گروهی قرار گرفت تا تیمِ نویدکیا به یک ناکام مطلق در فوتبال ایران تبدیل شود.

سپاهان در مصاف با استقلال فارغ از حیثیتی بودن مسابقه، شاید نیم نگاهی به رده دوم جدول نیز داشته باشد. در این بازی داسیلوا، ستاره برزیلی استقلال در خط دفاعی محروم است. وی در بازی با پیکان با کارت قرمز داور مسابقه روبه رو شد.

در دیگر رقابت‌ها، عصر روز سه شنبه، تیم نفت مسجدسلیمان در مصاف با دیگر تیم ته چدولی تراکتور تبریز به تساوی یک بر یک رضایت داد. 

فجر شهیدسپاسی دیگر تیم قعرنشین لیگ برتر با نتیجه دو بر یک مقابل مس رفسنجان شکست خورد تا در رده پانزدهم باقی بماند.

دیدار تیم‌های شهرخودرو و صنعت نفت هم به دلیل لغو شدن پرواز تیم نفت از آبادان به مشهد، به چهارشنبه موکول شد. صنعت نفت سی و یک امتیاز دارد و شهرخودرو با چهارده امتیاز در انتهای جدول است.

دیدگاهتان را بنویسید