این عکس های عجیب در تاریخ ماندگار شدند و حقیقت دارند! /تصاویر


برخی از عکس ها را واقعا باید فقط در کشوی میز نگهداری کرد اما این ۱۲ عکس در میان همه دست به دست شده اند و حالا در مقابل دیدگان شما قرار دارند.

 

بازگشت به روز، هالووین وحشت آفرین بود

در گذشته ماسکی نبوده که براساس فیلم های هالویینی ساخته شده باشد، بلکه همه ماسک ها ماسک هایی دست ساز بود و جزییات کمی در آن رعایت می شد و واقعا وحشت انگیز بود. کودکان در این عکس بیشتر شبیه به جن هستند تا تهدید کننده، اما نکته در همینجا بوده است.

1.jpg

 

رونالد مک دونالد؟ بیشتر شبیه رونالد مک ابلیس است

رونالد مک دونالد اصلی قرار بود فردی خنده دار و عجیب غریب باشد اما این حس در عکس های اولیه ای که از او گرفته شده بود دیده نمی شود. دلقک دوست داشتنی که همه ما امروز می شناسیم و دوستش داریم در گذشته یک دلقک ترسناک بود که یک لیوان نوشانه روی دماغش بود که خیلی هم بی گناه بنظر نمی رسد.

2.jpgمیکی موس همیشه تا این حد دوست داشتنی نبوده است

آنها تلاش خود را کرده بودند. گرچه این از آن جمله مثال هایی است که وقتی می گویید ” حداقل تلاشت را کردی” را تداعی نمی کند. طرح اولیه میکی موس از ماده ای دست دوم تهیه شده بود و بخشی از مواد آن نیز همان مواد و مصالحی هستند که امروزه استفاده می کنیم. با این وجود نتیجه واقعا ترسناک بود.

3.jpg

 

نگران نباشید، اینها انسان های واقعی نیستند، بلکه آدمک هایی مومی هستند

هرکسی که به نیویورک رفته باشد حتما از موزه مادام توساد که شامل آدمک های مومی است دیدن کرده است. اما اگر این آدمک ها آسیب ببینند چه می شود؟ یا آنها را مانند این عکس در داخل انبار می گذارند یا دوباره آنها را ذوب کرده و مجددا استفاده می کنند.

4.jpg

شهری مانند یک فیلم ترسناک، ژاپن

این عکس درنتیجه فوران کوه آتش فشانی اویاما گرفته شده که باعث وارد شدن گازهای سمی به هوا در جزایر ایزو شده بود. بهمین خاطر ساکنین جزیره می بایست درهنگام خروج خانه ماسک می زدند و کسانی که از جزیره دیدن می کردند نیز می توانستند از ساکنین ماسک دریافت کنند.

5.jpg

 

این یک ترفند در دوخت لباس نبود

مرتل کوربین درحین گرفته شدن این عکس درحال پیاده کردن حقه  و ترفند نبود. او با یک بیماری مادرزادی بنام دیپیگوس بدنیا آمده بود، یعنی یک لگن اضافه داشت. در نتیجه قبل از ازدواج و وارد شدن به مرحله دیگر زندگی برای مدتی عضو یکی از سیرک ها شد.

6.jpg

 

دکور جهنمی کافه کاورنوس

این یک عکس واقعی از دنیای زیر زمین نیست، گرچه بسیار شبیه به آن است. در اوایل دهه ۱۹۰۰ کافه هایی مانند این کافه بخاطر زندگی شبانه بسیار شلوغ بودند. افراد در حفره های زیرزمینی دورهم جمع می شدند و به خوردن و آشامیدن می پرداختند یا مانند خون آشامان لباس می پوشیدند.

7.jpg

 

بیماری روانی را همیشه اشتباه می گرفتند

در سال ۱۸۹۰ یک بیماری عجیب روانی در این دختر تشخیص داده شد. چون در آن زمان هیچ درکی از بیماری روانی وجود نداشت، بیمارستان ها تنها کاری را انجام می دادند که از عهده شان برمی آمد. یکی از بیمارستان ها از سر ناآگاهی بیماران خود را به شکل صلیب در بند می کشید.

8.jpg

 

یک لبخند دوستانه چشمان تاریک و سرد یک ابلیس را پنهان می کند

همه ما در فیلم های ترسناک این چشمان بی روح و سرد را دیده ایم. هرچند وقتی مَد بومبر در سال ۱۹۵۷ دستگیر و زندانی شد لبخندی روی چهره نشاند که چهره پرچین و چروکش را تبدیل به یک صحنه تراژیک و ترسناک نمود.

9.jpg

 

گاهی اوقات کودکان مسائل را خیلی بهتر از ما توصیف می کنند

نام این دختر کوچک ترسکا بود و در کمپی در لهستان بزرگ شد. وقتی در سال ۱۹۴۸ او را به مکان دیگری انتقال دادند از او خواستند که عکس خانه خود را بکشد. این عکس نقاشی آن دختر است و حتی امروز نیز ترسناک بنظر می رسد.

10.jpg

 

کسانی که به سوخته شدن خودبخودی انسان معتقدند، جان بنتلی را می شناسند

چه به سوخته شدن خود بخودی انسان اعتقاد داشته باشید یا نه، اما نمی توانید داستان اسرار آمیز جان بنتلی را نادیده بگیرید. وقتی او در سن ۹۳ سالگی جان خود را از دست داد، همه شک داشتند که سوختن تنها دلیل مرگ او باشد، اما ساق پای او تا نیمه در خاکستر فرو رفته بود، در این عکس پلیس درحال خارج کردن قسمت های سوخته نشده بدن او با بیل است.

 11.jpg

منبع: thetravel.com

دیدگاهتان را بنویسید