اقدامات تروریستی صهیونیست‌ها در «جنین» جنایتی نابخشودنی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری وفا، «طارق عز الدین» سخنگوی جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین امروز جمعه به جنایات رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین واکنش نشان داد و اقدامات این رژیم را تروریستی توصیف کرد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این خصوص اظهار داشت: اقدامات تروریستی کنونی اشغالگران اسرائیلی در اردوگاه جنین، یک جنایت بزرگ غیرقابل بخشش است.

صبح امروز نظامیان صهیونیست پس از یورش به اردوگاه جنین از گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال یورش وحشیانه صهیونیست‌ها به جنین درگیری‌های مسلحانه‌ای میان آنها با فلسطینیان ساکن اردوگاه رخ داده است.

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که تک تیراندازان صهیونیست، فلسطینیان ساکن اردوگاه جنین را هدف قرار دادند. به دنبال تیراندازی تک تیراندازان، داوود الزبیدی، اسیر آزاد شده فلسطینی به شدت مجروح شد.

آخرین اخبار و گزارش‌ها از اردوگاه جنین این است که شماری از فلسطینیان نیز مجروح شده اند. شاهدان عینی اعلام کردند که صهیونیست‌ها از رسیدن خودروهای امدادی به اردوگاه برای انتقال مجروحان به مراکز درمانی، مانع می‌شوند.

در همین حال، شبکه المیادین اعلام کرد که صدای چند انفجار از منطقه‌ای که صهیونیست‌ها در جنین آنجا را مورد حمله قرار دادند به گوش رسیده است. الجزیره اعلام کرد: رژیم صهیونیستی از رهگذر حمله به اردوگاه جنین به دنبال بازداشت دو فلسطینی به نام‌های انس الدبعی و محمود الدبعی است.

یکی از اعضای جنبش «فتح» اعلام کرد که رژیم صهیونیستی بخش‌هایی از اردوگاه جنین را هدف شلیک موشک‌های ضد زره قرار دادند. تاکنون در حمله اشغالگران اسرائیلی به اردوگاه جنین و درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت با آنان، ۵ فلسطینی زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید