ترفندهایی برای موفقیت در انتشار مویرگی


توزیع مویرگی یکی از مهمترین انواع فروش است که محصولات خارج از تجارت را تا رسیدن به خرده فروشان و مصرف کنندگان نهایی مدیریت می کند. هدف اصلی از توزیع مویرگی مدیریت و جمع آوری کالای مورد نظر قبل از ارسال برای مشتری می باشد. انتشار مویرگی را تنظیم کنید به عنوان مهمترین راه ارائه کالا به مشتریان در برخی از کسب و کارها، می تواند روند خدمات رسانی به مشتریان را بهبود بخشد و در نتیجه درآمد را افزایش دهد.

در کنار تمام مزایای استفاده از دیفیوزر مویرگی، گاهی اوقات استفاده از این روش فروش دردسرساز می شود. در این مقاله شما را با ترفندهای موفقیت در توزیع مویرگی آشنا می کنیم:

ترفندهای موفقیت

 1. افراد مناسب را استخدام کنید:

این ممکن است ساده به نظر برسد، اما بسیاری از مشاغل در انجام این کار اشتباه می کنند. انتخاب بهترین فرد برای استخدام به عنوان بازدیدکننده یکی از مهمترین تصمیماتی است که شما به عنوان یک کارفرما باید بگیرید. بنابراین سعی کنید زمان کافی را برای انتخاب تیم اجرایی خود صرف کنید.

 1. دست از نوشتن و روش های سنتی بردارید:

هنوز ممکن است افرادی باشند که از فرم های PDF و Excel یا حتی روش های سنتی تری مانند خودکار و کاغذ برای سفارش و فروش محصولات خود استفاده کنند. از طریق سیستم های توزیع مویرگی جدید مانند نرم افزار حسابداری انتشار مویرگی شما می توانید از طریق تبلت های موبایل سفارش با بیشترین سرعت و کمترین خطا سفارشات خود را ثبت کنید و فروش خود را افزایش دهید.

 1. انبارها و موجودی خود را مدیریت کنید:

در کسب و کارهای B2B با کنترل انبارها و موجودی ها می توان به درآمد بالایی دست یافت. برخی از کسب و کارها برای محصولات خود در انبار نقطه سفارش دارند و در صورت رسیدن تعداد موجودی ها به حد مطلوب، آنها را تعویض می کنند. در نرم افزارهای تخصصی توزیع مویرگی مانند نرم افزار حسابداری توزیع مویرگی معیار ، این قابلیت به صورت پیش فرض در اختیار شما قرار می گیرد. یعنی اگر موجودی کالا به رقم مورد نظر برسد، امکان تعویض آن به انباردار یادآوری می شود.

 1. شرایط را برای موفقیت بازدیدکنندگان خود فراهم کنید:

آیا ویراستاران کسب و کار شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای دستیابی به مشتریان خود را دارند؟ تمامی کسب و کارهایی که در توزیع مویرگی موفق هستند اطلاعات کاملی از مشتریان خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

بهتر است تمام اطلاعات لازم مانند سابقه خرید مشتری، محصولات پرفروش و موجودی هر محصول را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید و چنین شرایطی را برای رشد آنها فراهم کنید.

همچنین داشتن کاتالوگ دیجیتالی محصولات با امکان قیمت گذاری هوشمند بر اساس مشتری مورد نظر به این معنی است که بازدیدکننده دیگر نیازی به صرف انرژی برای یافتن قیمت و ارائه محصول ندارد. این باعث افزایش تمرکز بازدیدکنندگان می شود فروش تبدیل می شود.

فروش عمده و پخش مویرگ

 1. جذب مشتری از طریق خدمات بهتر، نه قیمت های پایین تر:

به دلیل رقابت زیاد در دنیای عمده فروشی و توزیع مویرگی، بسیاری از کسب و کارها قیمت ها را کاهش داده و امیدوار به فروش بیشتر هستند. این سیستم در دراز مدت موفق نخواهد بود. به همین دلیل است که اکثر مشاغل برای موفقیت بیشتر بر ارائه خدمات بهتر تمرکز می کنند. سعی کنید روی چگونگی ایجاد و ارتقای تجربه مشتری خوب تمرکز کنید.

 1. جریان نقدی کسب و کار خود را کنترل کنید:

جریان نقدینگی یکی از حیاتی ترین مسائل برای هر کسب و کاری است. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کسب و کارهای توزیع مویرگی مرتکب می شوند، اعتبار بیش از حد حساب های خود است. سعی کنید در جمع آوری مطالبات خود کوشا باشید. البته این به معنای محدود کردن مشتریان خود به یک روش پرداخت نیست.

 1. دسته بندی مشتریان را فراموش نکنید:

کسب و کارهای موفق بر اساس دسته بندی مشتریان و اهداف کلی کسب و کار، برنامه های دقیقی را ایجاد می کنند. سعی کنید بازدیدکنندگان خود را بر اساس دسته و نوع مشتریان خود مدیریت کنید.

 1. تسریع در فرآیند دریافت سفارش و تحویل کالا:

در دنیای امروز برای موفقیت در توزیع مویرگی باید سرعت فروش خود را تا حد امکان افزایش دهید. یکی از راه های انجام این کار استفاده از یک نرم افزار توزیع مویرگی کاربردی مانند نرم افزار حسابداری است.

 1. ایجاد روابط بلند مدت:

اگر تمام اصول موفقیت توزیع مویرگی را رعایت کنید، مهمترین چیز برای فروش بیشتر ایجاد یک رابطه قوی و پایدار با مشتریان است. با گسترش خدمات، افزایش ارزش محصولات و سرعت بخشیدن به سفارشات، می توانید مشتریان وفاداری برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

نرم افزار حسابداری انتشار مویرگی

چرا از نرم افزار حسابداری توزیع مویرگی استفاده کنیم؟

شرکت نرم افزاری محک بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی، تولید و پشتیبانی نرم افزار حسابداری را در رزومه خود دارد. هدف اصلی گروه نرم افزار حسابداری محک، ارائه محصولات ساده و در عین حال خلاقانه است تا هر فرد یا کسب و کاری بدون داشتن کوچکترین دانش حسابداری بتواند امور مالی و حسابداری خود را انجام دهد.

به طور خلاصه نرم افزار حسابداری محک را می توان به صورت زیر معرفی کرد:

 1. نرم افزار حسابداری محک ضمن اینکه یکی از ساده ترین نرم افزارهای حسابداری در ایران می باشد دارای کلیه امکانات تخصصی لازم جهت حسابداری کلیه اصناف می باشد.
 2. کار با این نرم افزار نیاز به تخصص حسابداری ندارد زیرا کلیه اسناد به صورت خودکار صادر می شود.
 3. بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و دائما به روز می شود.
 4. در صورتی که در استفاده از نرم افزارهای بنچمارک با مشکلی مواجه شدید می توانید از پشتیبانی این شرکت استفاده نمایید.
 5. بیش از ۱۶۰۰۰۰ کاربر فعال در طول ۱۵ سال فعالیت تخصصی.
 6. از شبکه گسترده عرضه و فروش (۳۷۰ نماینده در سراسر کشور) بهره می برد.
 7. دومین شرکت مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) است که در حال ورود به بورس و سرمایه کشور است.
 8. بیشتر از ۸۰ درصد جلب رضایت مشتری یکی از افتخارات نرم افزار حسابداری محک می باشد.
 9. بیشتر از ۸۰ درصد مشتریان جدید این نرم افزار توسط مشتریان قدیمی معرفی می شوند.

نرم افزار حسابداری توزیع مویرگی محک نیز امکانات تخصصی را برای کسب و کارهای فعال در صنعت پخش فراهم می کند. از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تعریف بازدیدکنندگان و نام کاربری برای آنها
 • امکان ارسال اطلاعات شخصی به همراه تیراژ هر فرد به همراه اطلاعات موقعیت مکانی هر فرد
 • امکان ایجاد دستور کار برای بازدیدکنندگان
 • امکان دریافت پیش فاکتورها و فاکتورهای ثبت شده در موبایل و همگام شده
 • امکان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور
 • امکان به روز رسانی اطلاعات کالاها و اشخاص
 • امکان مشاهده دستور کار بر روی نقشه
 • پیش فاکتور و فاکتور را ثبت و چاپ کنید
 • موجودی حساب و گردش حساب مشتری را بررسی کنید و آنها را چاپ کنید
 • ثبت رسید، اعم از حواله نقدی یا چک دریافتی
 • و بسیاری امکانات دیگر

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟