قدردانی وزیر بهداشت به رهبر انقلاب با تقدیر از مردم و کادر درمانیبر اساس گزارش ها شهرآرانیوزدر پی ثبت صفر تلفات روزانه کرونا برای اولین بار از زمان شیوع این بیماری در کشورمان، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در نامه ای به رهبر معظم انقلاب این موفقیت را تبریک و به مقاومت اشاره کرد. ملت ایران جمهوری و دولت مردمی و مجاهدت های کادر پزشکی به ویژه شهدای مدافع سلامت، دستورات و تدابیر حکیمانه اعلیحضرت را می طلبید.

متن نامه وزیر بهداشت به رهبر معظم انقلاب

نام خداوند بخشنده

مبارک، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

سلام

همانطور که مستحضر هستید میزان مرگ و میر روزانه هموطنان عزیزمان بر اثر بیماری عروق کرونر در پی تزریق ۱۵۰ میلیون دوز واکسن که علیرغم ناکامی های ناشی از تحریم های ناجوانمردانه استکبار انجام شد، اخیرا و در روز پنجشنبه تک رقمی شده است. ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ نفس‌گیر با شیوع این ویروس، جمهوری اسلامی ایران اولین روز بدون فوت ناشی از کرونا را ثبت کرد.

اگرچه مشکلات ناشی از شیوع کرونا تمام نشده و کاهش این بیماری به معنای پایان قطعی آن نیست، اما دستاورد کنونی به یاری خداوند متعال، حمایت آن رهبر معظم و تلاش های رئیس جمهور انقلابی و حکومت مردمی نشان دهنده قدرت ملت ایران است. روحیه ایثار و فداکاری نیروهای جهادی با ایمان و همبستگی عمیق مردم عزیزمان با دولت سیزدهم خدمت و سایر نیروها و نهادهای انقلابی، شفا، اخلاص و ابتکار دانشمندان را دارد.

لذا وظیفه خود می دانم ضمن تجدید میثاق با ارواح طیبه شهدای مدافع سلامت، این موفقیت را به جناب عالی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ریشه کنی نهایی از رهبر عزیزمان رهنمود و تدابیر حکیمانه و دعای خیر خواستارم. از این بیماری

منبع: مهر