یک ویژگی جدید توییتر به نام Search Subscribe. برای توییت های کلمه کلیدی اعلان ارسال کنید


ویژگی جدید توییتر که کاربران به زودی از آن به صورت عمومی استفاده خواهند کرد، می تواند کلمات کلیدی مشخص شده را به عنوان اعلان به کاربران اطلاع دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، قابلیت Search Subscribe در توییتر به کاربران کمک می کند تا هنگام انتشار توییتی حاوی کلمه کلیدی، از طریق نوتیفیکیشن مطلع شوند. طبق گزارش های اخیر، احتمالا آخرین نسخه اپلیکیشن موبایل توییتر به این قابلیت جدید مجهز خواهد شد که طی آن کلمه جستجو شده کاربران در توییت ها از طریق نوتیفیکیشن ها اطلاع رسانی می شود.

تصاویری که به تازگی توسط توسعه دهنده اندروید Dylan Roussel در توییتر منتشر شده است نشان می دهد که این قابلیت به زودی به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد. با وجود عدم دسترسی کاربر، نحوه عملکرد آن توسط این توسعه دهنده نشان داده شده است. کاربران در توییتر می توانند از نماد زنگ کنار نوار جستجو برای جستجوی یک عبارت خاص استفاده کنند. پس از انتخاب، در صورت انتشار توییت های حاوی آن عبارت، اطلاعیه ای برای کاربران ارسال می شود.

البته این قابلیت در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و مشخص نیست که در آینده اعلان مربوطه چگونه به کاربران نمایش داده می شود تا باعث شلوغی بیش از حد نشود. همچنین مشخص نیست که آیا توییتر این ویژگی را برای همه کاربران شبکه اجتماعی در دسترس قرار خواهد داد یا خیر. اما مشترکان آبی توییتر احتمالاً ابتدا آن را خواهند داشت.