دور دوم مسابقات استارکاپ در راه است


قرعه کشی دومین دوره مسابقات استارکاپ جام فوتسال استارتاپ به میزبانی برگزار شد نبض جدیدروز جمعه ۲۶ تیرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

پیمان شادیان پور مدیرعامل پالسی نیو به نمایندگی از گروه اصلی طراحی و اجرای این مسابقه در مراسم قرعه کشی توضیحات مفصلی از نحوه اجرای آن برای حاضرین ارائه کرد و اهداف خیریه آن را برشمرد. سپس با حضور میهمانان ویژه از جمله خانم گلاره نظمی داور بین المللی فوتسال ایران، مرتضی کاظمی، اصغر همت و فرشید زارعفر بازیگران، صادق دارودگر رئیس سابق کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، وحید رجبلو موسس از بنیاد راجبلو، و نمایندگان ۲۴ تیم شرکت کننده و اعضای رسانه. ، مراسم قرعه کشی و گروه بندی مسابقات با بالاترین کیفیت مسابقات لیگ ایران انجام شد. اسپانسر مسابقات شرکت کالاتیک یکی از تیم های مسابقات می باشد.

این مسابقات به منظور تعامل هر چه بیشتر با اکوسیستم استارتاپی کشور و ایجاد شبکه بین مدیران و فعالان این حوزه در فضایی غیر کاری و ورزشی و همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی این اکوسیستم برگزار می شود. اولین دوره این مسابقات در آبان ماه ۱۴۰۰ با رویکرد کمک به بیماران نیازمند کرونا و همراهی کمپین اکسیژن (خرید کپسول و …) برگزار شد.

نیو پالسی، سرمایه گذاری مبین سرمایه، تایفاوان، علی بابا، اتخاک، ورزش ۳، سرمایه گذاری فارابی، شینسا، پخش بزن بهادر، پلان تو پلن، کالاتیک، رسانه ملی، ابر اروان، بیماه دات کام، اکو استارت، آپارات، المو خاریف، کافه بازار، سه تارگان غرب، هنرمندان حامی، ترک اپ، فرا صنعت کاج، مدیران خودرو و اسنپ فود ۲۴ تیم شرکت کننده امسال هستند که قرار است در ۸ هفته در ۴ گروه متشکل از ۶ تیم به رقابت بپردازند.

در این مدت سود این بازی ها نصیب بنیاد می شود وحید رجبلو به منظور کمک به افراد توانمند کشور، به همین منظور یک بازی جذاب و نمایشی برگزار می شود که در آن تیم متشکل از کلیه شرکت کنندگان با تیم منتخب معلولان ذهنی و حرکتی به رقابت می پردازند. این بازی نمادین با حضور تمامی تیم های شرکت کننده و خانواده هایشان در مراسم افتتاحیه به صورت ویژه برگزار می شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟