نمایش پروین متوقف شد


حسین کیانی نویسنده و کارگردان تئاتر اعلام کرد:

نمایش پروین به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی متوقف شد.

تاکتیکی ۲۴»مسعود رفیعی طالقانی مدیر رسانه و روابط عمومی نمایش پروین گزارش داد: این نمایش که قرار بود تا پایان تیرماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود ادامه دهد، سرانجام به دلیل بیماری سه تن از بازیگران این نمایش به پایان رسید. یکی از عوامل پشت صحنه و کارگردان اثر به دلیل بیماری کرونا به اجرای خود پایان دادند.

حسین کیانی به گفته خودش آمد تا با تجربه ای نو در نمایشنامه پردازی که شبیه بسیاری از مصائب و سختی های هنرمندان عصر ماست، رنج ها، رنج ها و خستگی های یک شاعر معاصر را به صحنه ببرد.

لازم به ذکر است نمایش پروین مورد تحسین بسیاری از اساتید تئاتر و کارشناسان هنری قرار گرفت. اساتیدی چون تاجبخش فنائیان، مجید سرسنگی، ایرج راد، محمد رحمانیان و… پس از تماشای این نمایش در صحبت های خود تاکید کردند که مدت هاست چنین کارگردانی را ندیده اند و به خاطر اجرای پروین به حسین کیانی غبطه می خوردند. نشان می دهد.

به گفته منتقدان و اهالی فرهنگ و هنر، نمایش پروین نشان داد که تئاتر همچنان زنده است و در کنار تماشاگر نفس می کشد.

اما به گفته حسین کیانی، زندگی نمایش ناتمام پروین به زندگی کوتاه پروین اعتصامی شباهت داشت و نمایش پروین و شخصیت واقعی او با هم رقم خوردند.

به گزارش روابط عمومی نمایش پروین، هنوز تصمیمی در خصوص اجرای مجدد این اثر گرفته نشده است. گروه تئاتر ملی چریک به سرپرستی حسین کیانی، ضمن تشکر از داود نامور، مدیر عمارت نوفلوشاتو که تهیه کنندگی این اثر را بر عهده داشت، از سایر دست اندرکاران نیز تشکر کرده و به روزهای بهتر برای آینده تئاتر کشور امیدوار است.

لیست عوامل به شرح زیر است:

بازیگران: نرگس محمدی، امین زنگدانی، مهران رنجبر، مجید رحمتی، جواد یحیوی، جواد مولانیا، مریم ندایی، آتنا تندرو، سهیل ملکی، فربد غفاری و اکرم محمدی با حضور هوشنگ گوانلو.

آهنگساز، نوازنده پیانو و ویولن: فرشاد دهنوی

طراح دکور و صحنه: رضا مهدی زاده

طراح صحنه و لباس: پریندخت عابدی نژاد

طراح گریم: ماریا حاجیها

طراح نور: رضا خزرایی

طراح ویدئو مپ: علی کاظمی

طراح گرافیک: مهدی دیوایی

طراح صدا: کارن کیانی

مستند و تولید تیزر: معصومه کیانی، حامد باقری تنها

مدیر روابط عمومی و رسانه و مطبوعات: مسعود رفیعی طالقانی، آساره کیانی

عکاس: اردلان آشناگر

دستیار کارگردان: فربد غفاری

منشی صحنه: علیرضا بابایی

مدیر تولید صحنه و لوازم جانبی: فرزاد هدایت نوری

دستیار صحنه: پوریا رحیمی

دستیار صحنه و لباس: مهتاب حاتمی