بزرگترین شرکت های همکار در ایالات متحده


زنجیره های کار مشترک از بسیاری جهات برای مردم جذاب هستند. این زنجیره‌ها دارای مکان‌های متعددی در اکثر شهرهای بزرگ هستند، به این معنی که هر کجا که باشید، احتمالاً وجود دارد فضای کار مشترک نزدیک خانه شما خواهد بود. علاوه بر این، اکثر آنها گزینه‌های عضویت انعطاف‌پذیری دارند که امکان دسترسی به مکان‌های مختلف، به ویژه برای اعضای شرکت‌های همکار بزرگ‌تر را فراهم می‌کند. این یک مزیت بزرگ برای کاربرانی است که مکرراً برای کار، ملاقات با مشتریان یا صرفاً برای سرگرمی سفر می‌کنند.

بزرگترین شرکت های همکار

بزرگترین شرکت های همکار عبارتند از:

 • Impact Hub
 • ما کار میکنیم
 • کوچه تو
 • گره
 • منطقه همکار
 • آفیس بسازید
 • دفتر صنعتی
 • Techspace
 • Venture X
 • آزمایشگاه سرندیپیتی
 • میز سبز
 • SomeCentral
 • فضاها

فضای کاری مشترک

صاحبان فضای کار مشترک فعلی و آینده باید مراقب این شرکت ها باشند زیرا آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند و (اکنون) بسیار موفق هستند. این شرکت ها با استفاده از مدل های تجاری مختلف، رشد فوق العاده ای را تجربه می کنند. در سال‌های آینده، روندهایی که این شرکت‌ها معرفی می‌کنند و سودی که به دست می‌آورند، تأثیر زیادی بر صنعت خواهد داشت و آینده همکاری را تعیین می‌کند.

بهترین شرکت های کار مشترک

مروری بر بهترین شرکت های کار مشترک

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های همکار آمده است:

Impact Hub

Impact Hub یک شبکه جهانی است که بر ایجاد جوامع کارآفرینان برای تأثیرگذاری در مقیاس متمرکز است. Impact Hub با بیش از ۱۰۰ مکان در ۵۰ کشور و بیش از ۱۶۰۰۰ عضو، یکی از بزرگترین جوامع و شتاب دهنده تغییرات مثبت در جهان است. این شرکت جوامعی از افراد پرشور و کارآفرین را برای پیشبرد همکاری و نوآوری حول اهداف توسعه پایدار جهانی گرد هم می آورد.

ما کار میکنیم

ما کار میکنیم

WeWork دارای ۸۰۰ مکان در ۱۱۹ شهر در سراسر جهان است. این شرکت که در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، در حال حاضر تنها در شهر نیویورک دارای ۴۹ مکان است و در سال ۲۰۱۸ به بزرگترین مستأجر دفتر خصوصی در منهتن تبدیل شد. آنها عضویت ما، میزهای داغ، میزهای اختصاصی و دفاتر خصوصی را ارائه می دهند. عضویت اصلی ۲۹ دلار در روز رزرو است، با گزینه رزرو فضای کاری در صورت تقاضا. این شرکت در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰۰۰ عضو در سراسر جهان دارد. پس از یک فراز و نشیب بسیار عمومی در سال ۲۰۱۹، مدیرعامل جدید این شرکت توانست افراد خود را در مسیر موفقیت بازگرداند – حتی از طریق یک بیماری همه گیر جهانی، و جایگاه WeWork را در بین غول های برتر همکار حفظ کند.

فضاها

فضاها

Spaces به عنوان بخشی از گروه بین المللی محل کار (IWG) در آمستردام، هلند ایجاد شد و از سال ۲۰۰۸ به سرعت در حال رشد است و اکنون بیش از ۴۰۰ مکان در سراسر جهان دارد. در حال حاضر اسپیسس دفاتری در اروپا، آفریقا، قاره آمریکا، آسیا و اقیانوسیه دارد. مشتریان به ویژه از انعطاف پذیری که Spaces ارائه می دهد به عنوان قراردادها برای نیازهای هر مشتری، از فضاهای اداری گرفته تا عضویت های مشترک، راضی هستند.

کوچه تو

Your Alley دارای مکان‌هایی در شهر نیویورک، واشنگتن دی سی، و کمبریج، MA (فقط چند دقیقه با MIT) است. کوچه یک زنجیره کوچکتر در مقایسه با سایر موارد موجود در لیست ما است، اما مکان های بسیار بیشتری به زودی در راه هستند! در این شرکت عضویت روزانه، میزهای مشترک، میزهای اختصاصی و دفاتر خصوصی موجود است.

گره

گره (گروه نیومارک)

در سال ۲۰۱۹، ناتل به بیش از ۲۰۰ مکان در سراسر جهان دست یافت و مالک یک فضای اداری مدیریت شده با بیش از ۴ میلیون فوت مربع بود. این مکان ها شامل نیویورک، سانفرانسیسکو، لندن، لس آنجلس، واشنگتن دی سی، پاریس، برلین، تورنتو، بوستون، سائوپائولو و ریودوژانیرو بود. اگرچه این شرکت به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از رقبای اصلی WeWork بود، اما همه چیز در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شدت تغییر کرد.

ناتل در سال ۲۰۲۱ اعلام ورشکستگی کرد و فعالیت های آن توسط شرکت کارگزاری انجام شد مشاور املاک کسب و کار نیومارک به مبلغ ۷۰ میلیون دلار خریداری شد. ما آن را در اینجا فهرست می کنیم زیرا اکثر مکان های ذکر شده تحت مدیریت جدید به فعالیت خود ادامه می دهند، اگرچه ممکن است تحت نام تجاری Knotel باشند یا نباشند.

دفاتر بسازید

دفاتر بسازید

Make Offices در حال حاضر دارای ۱۰ مکان در سراسر شیکاگو، واشنگتن، دی سی و فیلادلفیا است که مانند بسیاری دیگر از زنجیره های فضایی مشترک، عضویت دفاتر مجازی، عضویت در میز باز و دفاتر خصوصی را ارائه می دهند. عضویت دفتر مجازی از ۷۵ دلار در ماه شروع می شود و سقف روزانه آن ۳۵ دلار است.

سخت کوش

Industrious Office در حال حاضر بیش از ۱۰۰ مکان در بیش از ۵۰ شهر ایالات متحده علاوه بر سنگاپور دارد. آنها پیشنهادهای اجاره انعطاف پذیری دارند و اعضا می توانند بین انواع مختلف دفتر و سطوح عضویت ماهانه انتخاب کنند.

Techspace

Techspace

Techspace در مجموع ۸ مکان دارد. یک مکان در نیویورک، یکی در لس آنجلس، دو مکان در اورنج کانتی، یکی در سانفرانسیسکو، یکی در آستین، یکی در هیوستون و یک مکان جدید که در واشنگتن دی سی افتتاح می شود. آنها فضاهای اداری را برای مردم فراهم می کنند، استارت آپ آنها مشاغل و شرکت های کوچک تا متوسط ​​را ارائه می دهند.

Venture X

Venture X در سال ۲۰۱۲ با مکانی در ناپل، فلوریدا راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۶ امتیاز داد. آنها اکنون ۴۵ مکان در پنج کشور باز دارند و بیش از ۵۰ مکان دیگر تحت قرارداد توسعه دارند. علاوه بر فضای اداری انعطاف پذیر سنتی، Venture X Spaces بر رویکرد مشتری اول و فرصت های منحصر به فرد املاک و مستغلات تمرکز دارد.

آزمایشگاه سرندیپیتی

آزمایشگاه سرندیپیتی

آزمایشگاه Serendipity دارای ۳۰ مکان در ایالات متحده است و قصد دارد امسال تعداد بیشتری را افتتاح کند. آنها گزینه های عضویت متنوعی دارند، از جمله فضای اداری خصوصی، اتاق های کار مشترک و جلسات، همه با نرخ های رقابتی.

GreenDesk

Green Desk 10 مکان را در شهر نیویورک ارائه می دهد، از جمله سه مکان در بروکلین، DUBMO، و یک مکان در خارج از کشور در اسرائیل. آنها فضا را برای افراد و همچنین برای تیم های در حال رشد فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها گزینه هایی را برای اجاره ماه به ماه کل فضای اداری یا فقط برای اجاره دفاتر مجازی یا اتاق جلسات در صورت نیاز ارائه می دهند. بیش از ۶۰۰۰ عضو دارد و خدمات دفتر مجازی آن از ۴۹ دلار در ماه شروع می شود.

صنعت کار مشترک

سایر شرکت های بزرگ در صنعت همکاری

علیرغم اینکه این زنجیره‌های بزرگ کار مشترک چقدر گسترده شده‌اند، هنوز فضا برای فضاهای کوچک کاری وجود دارد تا به فضاهای موفق تبدیل شوند. بازار کار مشترک بسیار بزرگ است و تا اشباع راه زیادی در پیش دارد. اعضایی که به دنبال یک شبکه بزرگ از بسیاری از همکاران دیگر هستند، قطعاً باید پیوستن به یک زنجیره فضای کاری مشترک را در نظر بگیرند.

در حالی که دشوار است دقیقاً تعریف کنیم که co-op یا co-op chain چیست، در اینجا چند شرکت جالب دیگر که در ایالات متحده و همچنین جاهای دیگر فعالیت می کنند وجود دارد.

رگوس

رگوس

Regus یکی از اولین شرکت‌هایی است که در سراسر جهان (اگر نه اولین مطلق) گزینه‌های فضای اداری مشترک را ارائه و به بازار عرضه کرد. این شرکت در حال حاضر حدود ۳۰۰۰ فضای مشترک در سراسر جهان دارد. مدل منحصر به فرد آن، که واقعاً بیشتر یک پلتفرم است تا یک شرکت همکار، به این معنی است که Regus در مقایسه با بسیاری از فضاهای ذکر شده در این مقاله با چالش‌های بسیار متفاوتی مواجه است. با این وجود، این شرکت یکی از بزرگترین بازیگران در صنعت است و در نهایت با غول های دیگر رقابت می کند. به خصوص از طریق عضویت مشترک آن که به کاربران اجازه می دهد در هر یک از مکان های شرکت کار کنند.

مدارک استعدادیابی

باغ استعدادها یکی از بزرگترین شبکه های فضاهای کار مشترک در اروپا است که دارای ۲۱ پردیس در هشت کشور مختلف است. تمرکز این شرکت بر روی جامعه، ارائه فضای کار مشترک، برنامه های مشارکت شرکتی و فرصت های آموزشی برای اعضا است.

Ucommune

Ucommune

قبل از خرید توسط Ucommune، شرکت چینی Woo Space بزرگترین زنجیره همکار در آسیا بود، با مکان‌هایی در پکن، شانگهای و تیانجین، که مساحت کل فضای کاری بیش از ۱۰۰۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌داد. این شرکت تنها یکی از چندین خرید Ucommune بود، از جمله Fountown (26 فضا در شانگهای و پکن) و Workingdom. دور آخر تامین مالی Ucommune این شرکت را در پایان سال ۲۰۱۸ ۳ میلیارد دلار ارزیابی می کند و رشد آنها کند نخواهد شد.

با وجود خرید شرکت چینی Naked Hub توسط WeWork، به نظر می رسد که Ucommune منابع کافی برای حفظ رهبری خود در بازار چین در سال ۲۰۲۱ دارد.

رمان همکاری مشترک

بنیانگذار Novel Coworking موفقیت Regus را دید و مصمم شد که تعاملات شخصی بیشتری را به شرکت خود اضافه کند. امروزه Novel Coworking با داشتن ساختمان های خاص خود و در نتیجه دریافت قیمت های پایین تر از رقبای خود، خود را متمایز کرده است. همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی فضاهای اداری را سفارشی کنند. Novel Coworking در سراسر ایالات متحده، در شهرهای بزرگ از جمله دنور، هیوستون، ریچموند، و سیاتل مکان‌هایی دارد.

فضاهای کار مشترک آینده

فضاهای کار مشترک آینده

علاوه بر موارد فوق، تجزیه و تحلیل ما رشد امیدوارکننده ای را برای سه فرنچایز مشترک زیر نشان می دهد. اگر به بازار کار مشترک علاقه دارید، توصیه می کنیم این پیشرفت ها را دنبال کنید تا ببینید آیا در سال ۲۰۲۱ با نام های بزرگی مانند Regus می آیند یا خیر.

Servcorp

Servcorp دارای دفاتر در ۲۲ کشور و ۹ مکان در ایالات متحده است و برنامه های اداری مجازی، فضاهای همکاری مشترک و دفاتر کامل را برای اجاره در سراسر جهان با قیمت های رقابتی ارائه می دهد.

Common Grounds

CommonGrounds در ۱۱ ایالت مکان دارد. علاوه بر این، با شرکای بوتیکی مانند HeraHub که در محل کار برای زنان تخصص دارد، همکاری کرده است. این شرکت همیشه به دنبال فرصت هایی برای گسترش است. چه با افتتاح دفاتر جدید و چه با رفع نیازهای اعضا.

MindSpace

MindSpace به ۱۵ مکان گسترش یافته است که جدیدترین آنها در تل آویو است که در ژانویه افتتاح شد. با مکان‌هایی در سرتاسر جهان، مشخص است که این شرکت تا چه حد تمرکز بین‌المللی دارد، به‌ویژه با مشتریان جهانی خود در سراسر جهان.

MindSpace

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟