دوره برق خودرو و مکانیک هنرستان فنی حرفه ای دارالفنون (ثبت نام ویژه تابستان ۱۳۹۰ با ۳۰ درصد تخفیف)


جالب است بدانید که به گزارش انصاف نیوز، این آموزشگاه برای سهولت ثبت نام دانش آموزان، شهریه رشته های باتری سازی و مکانیک را حدود ۳۰ درصد کاهش داده است.
در ادامه به معرفی دوره مکانیک خودرو و دوره برق خودرو این آموزشکده فنی و حرفه ای می پردازیم.

آموزش مکانیک خودرو; کلاس های دوره مکانیک چیست؟

یکی از پرطرفدارترین زیرشاخه های مکانیک خودرو دوره آموزش مکانیک خودرو می باشد. لازم است بدانید که این درس به دلیل سلسله مراتب و حجم مطالب به دو کلاس مجزای درس مکانیک پایه ۱ و ۲ تقسیم می شود.

روند برگزاری کلاس های آموزشی مکانیک خودرو بدین صورت است که کارآموزان در ابتدا باید در دوره مکانیک پایه ۲ شرکت کنند تا دیدی کلی پیدا کنند و با اصول و مبانی اولیه این رشته آشنا شوند. شرکت کنندگان پس از اتمام این دوره و اخذ مدرک بین المللی مکانیک درجه دو می توانند با ثبت نام در دوره درجه یک مکانیک در کلاس ها شرکت کنند.

برخی از موضوعات مطرح شده در این دوره های مکانیک عبارتند از:

·
رفع خرابی سوپاپ ها، بلبرینگ ها، سرسیلندرها و…

·
تعمیر گیربکس مدل اتوماتیک AL4

·
دانستن جزئیات ترمز و سنسور خودرو

·
تعمیر موتور ماشین های مختلف; از سرفصل های درس مکانیک خودرو

·
نحوه تعمیر دیفرانسیل

·
شناسایی و بررسی جلوی خودرو

توجه داشته باشید که داوطلبان در گام اول از شروع کلاس ها با مباحث پایه به صورت تئوری آشنا می شوند. سپس نوبت به آموزش عملی می رسد و شرکت کنندگان باید در محیط تعمیرگاه کار کنند و هر آنچه را که آموخته اند پیاده سازی کنند.

دوره مکانیک؛ با آموزش مکانیک خودرو از آموزشگاه دارالفنون آشنا شوید!

دوره های آموزشی مکانیک خودرو در سطوح مختلف برگزار می شود و بهتر است آموزش خود را در آموزشگاهی با امکانات کافی تکمیل کنید. آموزشگاهی مانند دارالفنون که امکان ثبت نام در دوره تعمیرات خودروهای خارجی را پس از گذراندن دوره مکانیک خودروهای سواری داخلی برای شما فراهم می کند. این دوره در آموزشگاه ما به صورت کار در محیط تعمیرگاه (محیط کار واقعی) با بهترین امکانات می باشد. و استفاده از خودروهای زنده و استفاده از موتورهای خودروهای امروزی مانند TU5 ، EF7 ، L90 پراید، تیبا، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند و گیربکس اتوماتیک با آموزش بهترین اساتید مکانیک خودرو دوره های فنی و حرفه ای برگزار می شود. البته همانطور که گفته شد پس از اتمام کلاس های مکانیک خودرو درجه ۲ می توانید در کلاس های درجه ۱ نیز شرکت کنید و تعمیر خودروهای پیشرفته تری را یاد بگیرید.

این بخش از توضیحات نقل قول می کند دوره مکانیک خودرو مدرسه دارالفنون نوشته شده است.

آموزش برق خودرو; کلاس های دوره ساخت باتری چیست؟

در طول دوره آموزش برق خودرو، اساتید مجرب، قطعات و مدارهای مختلف برق خودرو را به کارآموزان معرفی کرده و آنها را به صورت تئوری با مبانی مرتبط با برق خودرو آشنا می کنند. در مرحله بعد برای جا افتادن هر چه بیشتر مطالب گفته شده لازم است کارآموزان این مباحث را در تابلوهای آموزشی تمرین کنند.

در آخرین مرحله از دوره آموزشی باتری خودرو، شرکت کنندگان کلاس درس و حالت تئوری را ترک می کنند تا روند آموزشی خود را تکمیل کنند. در این مرحله برای اینکه کارآموزان پس از اتمام دوره بتوانند راحتتر با محیط کار ارتباط برقرار کنند وارد تعمیرگاه تخصصی که آموزشگاه برای آنها در نظر گرفته است می شوند.

اجرای آموزش ها در چنین فضایی علاوه بر رفع مشکلات شرکت کنندگان توسط اساتید، اعتماد به نفس آنان را برای ورود به بازار کار نیز افزایش می دهد. در ادامه برخی از مباحث مطرح شده در درس برق خودرو پایه ۲ و ۱ را توضیح داده ایم:

·
آشنایی با سیستم توزیع و تامین برق خودرو

·
معرفی اصول و دستورالعمل های اولیه برق خودرو

·
تعمیرات برف پاک کن و سیستم صوتی

·
نصب و تعمیر سیستم صوتی؛ از سرفصل های دوره آموزش برق خودرو

·
آشنایی با مدارها و موضوعات مرتبط با امنیت خودرو

به این نکته توجه کنید که باید به عنوان اولین قدم در کلاس آموزش باتری درجه ۲ شرکت کنید و پس از گذراندن این دوره وارد کلاس آموزش برق خودرو درجه ۱ شوید.

دوره ساخت باتری; با آموزش برق خودرو از مدرسه دارالفنون آشنا شوید!

دوره آموزش برق خودرو که در بین برخی افراد به آموزش باتری نیز معروف است یکی از دوره های رسمی فنی و حرفه ای می باشد و شرکت کنندگان در این کلاس های آموزشی از صفر تا صد برق خودرو در پایان رسمی و معتبر گواهی ارائه شده با ارزش بین المللی. ضمناً لازم به ذکر است که بازار کار این رشته در ایران به ویژه به دلیل استفاده روزافزون از خودرو در کشور و نیاز به تعمیرکاران برق خودرو یعنی متخصصین تعمیر باتری و سیم کشی خودرو در حال رونق است. شهرهایی مثل تهران و سایر شهرهای کشور دارد.

در این قسمت توضیحاتی در مورد آموزش برق خودرو آورده شده است () در مدرسه باتری سازی دارالفنون نوشته شده است.

آشنایی با فرصت های شغلی درآمدزا پس از گذراندن دوره آموزش برق خودرو

در صورت شرکت در دوره آموزشی باطری خودرو می توانید در سمت های زیر کار کنید:

·
خرید و فروش باطری انواع خودروهای داخلی و خارجی

·
نصب سیستم صوتی، بالابر شیشه و قفل ماشین و تعمیرات آنها

·
در شرکت ها و نمایندگی هامجوزهای خودروسازان داخلی و خارجی

·
اخذ جواز کسب با اخذ مدرک فنی و حرفه ای آموزش برق خودرو

توجه داشته باشید موارد ذکر شده تنها تعداد محدودی از موقعیت های شغلی است که می توانید پس از شرکت در دوره آموزش باتری خودرو در آنها مشغول به کار شوید.

شرکت در دوره های آموزشی مکانیک خودرو و برق در هنر با پرداخت اقساطی

اگر شما هم به دنبال آموزشگاه تخصصی هستید که بتوانید از سطح و کیفیت دوره های آن ها مطمئن باشید، توصیه می کنیم از دوره های اتومکانیک دانشکده هنر غافل نشوید. این آموزشگاه امکان پرداخت اقساطی شهریه کلاس های آموزش باطری و آموزش برق خودرو را فراهم کرده است تا هیچ فرد مستعد و با انگیزه ای به دلیل مشکلات مالی مانع پیشرفت نشود.

همچنین از دیگر خدمات این مجتمع آموزشی می باشدمی توان به موارد زیر اشاره کرد:

·
دسترسی آسان با حمل و نقل عمومی

·
از اساتید مجرب و متخصص بهره مند شوید

·
ارائه مدرک معتبر بین المللی مکانیک یا برق خودرو با قابلیت ترجمه برای مهاجرت

·
داشتن ابزار و تجهیزات پیشرفته

·
تامین خوابگاه برای کارآموزان دوره آموزشی برق و مکانیک خودرو

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره و آشنایی بیشتر با تفاوت های دوره آموزشی برق خودرو با دوره مکانیک خودرو با آموزشکده فنی و حرفه ای دارالفنون از روش های زیر تماس حاصل فرمایید و یا در صورت تمایل می توانید جزئیات را دریافت نمایید. اطلاع از شرایط ثبت نام در دوره دوره آموزشی مکانیک یا باتری خودرو به صورت حضوری از این مجموعه دیدن فرمایید:

·
با شماره تلفن: ۰۲۱۵۵۹۶۵۶۶۶

·
نشانی: تهران، میدان شهرری، خیابان ۲۴ متری زکریایی رازی، خیابان پست، پلاک ۲

·
سایت اینترنتی:

·
پست الکترونیک: [email protected]