آخر هفته و یک گشت در گالری دیگربه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی «موسیقی نگاری» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری موسسه فرهنگی هنری صبا به نشانی: تهران، ورودی شرقی: خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان طالقانی، پلاک ۱۵۵۲، هنر نگارخانه فرهنگستان. ورودی غربی: خیابان طالقانی، نرسیده به میدان فلسطین، خیابان برادران شهید مظفر، پلاک ۱۲۵، موسسه صبا در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۹۴۶۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

باغ ناپایدار

نمایشگاه انفرادی «باغ ناپایدار» که به نمایش آثار مینا نادری اختصاص دارد در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد ۱، گالری هما در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


درخت دوستی بکار

«درخت دوستی بنشان» نام نمایشگاه انفرادی خوشنویسی است که در گالری گویا، کریمخان زند، تهران، روبروی ایرانشهر، پلاک ۸۹ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۳۴۳۱

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

آثار بهمن بروجنی

نمایشگاه انفرادی «آثار بهمن بروجنی» در نگارخانه آرتیبیشان به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، به نمایش آثار بهمن بروجنی اختصاص دارد. خیابان پور ساسانی خیابان دریا (کندی) پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

زنجیره معنا

نمایشگاه گروهی نقاشی «زنجیره معنا» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک ۲، طبقه اول در حال برگزاری است. در بیانیه این نمایشگاه آمده است: زنجیره معنا شامل آثار زیبای طبیعت و محیط اطراف، از خودمان تا دنیای اطراف…

«زنجیره معنا» تا ۷ تیرماه ادامه دارد و همه روزه به جز چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵

جای دیگر

نمایشگاه گروهی «جایی دیگر» به نمایش آثار هنرمندان مختلف از جمله مریم فرشاد، کوشا موسوی، پریسا تقی پور، المیرا میرمیران و… در پروژه های آران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۵ در حال برگزاری است. تهران، کوچه لولاگر.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: این نمایشگاه با آثار متنوعی شکل گرفته است که ضمن نشان دادن ذهنیت هنرمند، رابطه دشوار و برهم زننده هنرمند با واقعیت را نیز به نمایش می گذارد، عرصه هایی که تضادها و آمیزه ای از آرمان ها و آنچه دست نیافتنی به نظر می رسد. “
«جایی دیگر» تا ۲۳ مرداد ادامه دارد و همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

دور، گاهی نزدیک

«خیلی دور، گاهی نزدیک» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی ویژه نمایش آثار الهام قربانشاد است که در تهران، خیابان مشاهیر، میدان هفت تیر، کوچه لطفی، پلاک ۳۹، گالری گویه در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۰۰۱۲۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

گذران وقت

نمایشگاه انفرادی «گذر زمان» ویژه نمایش آثار الهام پورخانی در تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ گالری بوان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا سوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


دغدغه هنری ۳

نمایشگاه گروهی «دغدغه هنری ۳» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، خیابان نجات اللهی، خیابان اراک، پلاک ۴۶، گالری مورا در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۸ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۶۴۹

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی

نمایشگاه انفرادی «مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی» که به نمایش آثار کمتر دیده شده این هنرمند اختصاص دارد در تهران، نرسیده به رامسر، خیابان سمیه، پلاک ۱۴۲ گالری سهراب در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز یکشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۷۶۲

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


خیال پردازی

«لطاف خیال» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری هنر خانگی به نشانی تهران، خیابان هفدهم، ولنجک، پلاک ۱۶، پلاک ۱۶، بعد از ساسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۴ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۴۰۲۰۶۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


ببر

نمایشگاه گروهی «ببر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، تهران، بلوار شهید اندرزگو، پلاک ۱۹، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ در حال برگزاری است.این نمایشگاه تا ۱۹ مرداد ادامه دارد. ، همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مسری

«واگیر» نام نمایشگاه گروهی تصویرگری است که در گالری شلمان، تهران، رودبرغربی (جنوب)، رودبرغربی (جنوب)، شریعتی، گالری شلمان، پلاک ۲۷، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا سوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


من ناتمام هستم

نمایشگاه انفرادی «انسان ناتمام» که به نمایش آثار متین محقق اختصاص دارد در تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ گالری گلستان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


کشت

نمایشگاه گروهی تصویرسازی «تزکیه» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری لاله به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی در حال برگزاری است. مقدار زیادی این نمایشگاه که تا دوم مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۶۰۴۹۲

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


کسالت

نمایشگاه انفرادی «تن زار» به آثار پانته آ بیات مختاری در نگارخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از چهارراه ایرانشهر، رینگ دوم، طبقه اول، پلاک ۱۵۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا چهارم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


گهواره

نمایشگاه انفرادی «گهواره» ویژه نمایش آثار خداداد سعیدی در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

گلخانه شماره ۲; حافظه جعلی

نمایشگاه انفرادی «گلخانه شماره ۲؛ خاطره جعلی» ویژه نمایشگاه آثار مریم مهری در گالری محسن، ظفر، بلوار مینایی شرقی، خیابان فرزان، خیابان ناجی، کوچه نوربخش، پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. تهران این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

پیدا کردن

نمایشگاه انفرادی «یاب» که به نمایش آثار فرخ سعیدی اختصاص دارد در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


از منظر تجربه گری / شماره دو

نمایشگاه گروهی «از منظر تجربه / شماره دو» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری الا، تهران، ولیعصر / بالاتر از پارک ملت / روبروی جام جم / نبش کوی طاهری / شماره ۲۷۰۱ / طبقه اول در حال برگزاری است این نمایشگاه که تا دوم مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۹۱۲۶۲۲۰۲۹۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


آن دایره در باغ

«آن دایره در باغ» نام نمایشگاهی انفرادی عکس به نمایش آثار علیرضا وحدانی است و در گالری شام، آدرس: میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی (بهروز سابق)، قطعه ۸ واقع شده است. ، طبقه ۱ ، بن بست ۱ ، بلوک ۸ ، واحد ۱۲ در حال برگزاری است این نمایشگاه که تا ۱۶ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۷۹۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


۲ . حمله کنند

نمایشگاه انفرادی «هجوم ۲» ویژه نمایش آثار علی فرامرزی در تهران، کوچه ۶شام، خیابان استاد نجات الهی، پلاک ۱۵، گالری هدایت در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز سه شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


بیراهه

نمایشگاه انفرادی «گمراه» که به نمایش آثار رسا هزارخانی اختصاص دارد در تهران، میدان سلماس، خیابان ولیعصر، خیابان فتحی شقاقی، پلاک ۵، گالری طراحان آزاد در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مرور

«بازبینی» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد و در تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲، گالری احسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۸ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


تنها

نمایشگاه گروهی آثار طراحی با نام “تن” در گالری ایده برپا می شود. این نمایشگاه از روز جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان تیرماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود. کیوریتوری این نمایشگاه بر عهده الهام حیدری است و هنرمندانی چون روح تیموری، مرتضی رجبی، بویان رحیمی، الیاس ستاری، علی سلامی، محمد صابری تولایی، ایمان صادقی و… در آن حضور خواهند داشت.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه «تن ها» همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به گالری ایده به آدرس: خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ مراجعه کنند.

شبه خاطرات

نمایشگاه نقاشی های امیر سقراطی ۳ تیرماه در گالری ثلاث واقع در خیابان کیم خانزند، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۴۸ افتتاح می شود و تا ۱۴ مرداد ماه دایر است.

افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ و بازدید روزانه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در روزهای عادی و جمعه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ می باشد.

همچنین بازدید از این نمایشگاه در روز اختتامیه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ خواهد بود.

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر