ارسال پیامک همتا به همتا (تغییر در متن ها)


باید بدانید که پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است که بدون وابستگی به دستگاه فیزیکی خاصی و تنها با دسترسی به مرورگر و اینترنت قابل استفاده است.

آیه ماندگار- در این مقاله قصد داریم به بهترین پنل اس ام اس اجازه دهید نحوه ارسال پیامک همتا به همتا با نام مشتری (ارسال مربوطه) را برای شما توضیح دهیم. آیا شما هم بر این باور هستید که پیامک های تبلیغاتی انبوه حاوی متون کاملاً یکسانی هستند که تنها با یک کلیک به مشتریان منتقل می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با روشی جدید به نام ارسال پیامک همتا به همتا آشنا کنیم. برای ارسال پیامک های مختلف به افراد مختلف به یک پنل اس ام اس نیاز دارید.

پنل اس ام اس چیست؟

باید بدانید که پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است که بدون وابستگی به دستگاه فیزیکی خاصی و تنها با دسترسی به مرورگر و اینترنت قابل استفاده است. در این صورت می توانید از پنل اس ام اس با هر نوع وسیله ای مانند تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و … استفاده کنید، ابزارهای مختلفی وجود دارد که در پنل های اس ام اس قابل استفاده هستند. شما می توانید هر یک از این ابزارها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. در ایران امکان راه اندازی کسب و کار اینترنتی با نماینده پنل اس ام اس نیز وجود دارد

پیامک همتا به همتا چیست و چگونه استفاده می شود؟

ممکن است لازم باشد برای هر یک از مخاطبین مورد نظر خود پیامکی با متنی متفاوت ارسال کنید. ارسال پیامک همتا به همتا یا به عبارتی ارسال پیامک متناظر قطعا پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

اگر با روش ارسال پیامک انبوه آشنا هستید، می دانید که در این ماژول پیامک اغلب یک متن ثابت برای ارسال پیامک تنظیم می شود.

اما اپلیکیشن ارسال پیامک مربوطه کجاست؟

پیامک در مشاغل مختلف مانند دفاتر بیمه، فروشگاه های پوشاک، رستوران ها، اکثر شرکت ها و ادارات، مدارس و … کاربرد فراوانی دارد که در ادامه چند نمونه از استفاده از پیامک های همتا به همتا را بیان می کنیم.

فروش محصولات از طریق ارسال پیامک همتا به همتا:

به عنوان مثال، فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه لباس هستید. بنابراین با توجه به سابقه خرید مشتریان خود متوجه می شوید که برخی از مشتریان بیشتر از شما تی شرت خریده اند و برخی دیگر همیشه به دنبال روسری هستند.

با توجه به اطلاعات ثبت شده ای که از سلیقه و نیاز مشتریان خود دارید، می توانید هنگام ورود لباس های جدید به فروشگاه، پیامک مربوطه را برای مشتری ارسال کنید.

اطلاع رسانی به اولیای دانش آموزان با پیامک مربوطه:

از دیگر کاربردهای پیامک همتا به همتا می توان به عنوان مثال برای گزارش های تحصیلی دانش آموزان گفت. اگر تدریس خصوصی انجام می دهید یا مدیر مدرسه ای هستید. شما باید به طور دوره ای وضعیت تحصیلی دانش آموزان را به والدین اطلاع دهید. در این صورت لازم است با استفاده از پنل پیامک و با استفاده از ماژول ارسال پیامک همتا به همتا، فایل اکسل تهیه و برای اولیای دانش آموزان ارسال شود.

پیامک یک به یک برای کارکنان شرکت:

ارسال فیش حقوقی یا یک سری اطلاعات مربوط به میزان و ساعات اضافه کاری کارکنان که ممکن است متن آن برای هر کارمند متفاوت باشد. در این صورت ارسال پیامک یک به یک نیز ضروری است.

ارسال پیامک همتا به همتا با نام مشتری:

این نوع ارسال پیامک برای تمامی مشاغلی است که وب سایت یا اپلیکیشن ندارند و علاقه دارند بدون استفاده از وب سرویس برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند. وب سرویس این امکان را به شما می دهد که طبق الگو و تنها با تعریف چند متغیر خاص برای هر مشتری پیامک ارسال کنید.

برنامه های پیامکی مشابه

اکنون که با مفهوم و کاربرد ارسال پیامک مربوطه آشنا شدید، نوبت به ورود به فاز عملی و اجرایی آن رسیده است. سوال اینجاست که چگونه می توانم برای هر یک از مشتریانم پیامک خصوصی بفرستم؟

ارسال پیامک همتا به همتا برای هر فرد دارای ۲ روش ارسال تکی و ارسال متناظر خواهد بود. حال در زیر هر یک از این روش ها را برای شما توضیح می دهیم.

یک پیامک برای مشتری ارسال کنید

یکی از روش ها این است که برای هر مشتری به صورت جداگانه یک پیامک ارسال کنید. یعنی هر متن اس ام اس را جداگانه تایپ کنید و بعد از تنظیمات نهایی دکمه ارسال را بزنید تا به دست مشتری مورد نظر برسد.

در واقع این روش ارسال پیامک نظیر به نظیر برای تعداد کمی پیامک جواب می دهد و مشکلی ندارد. اما مشکل زمانی پیش می‌آید که بخواهیم مثلاً برای حدود ۵۰۰ نفر پیامک مشابه ارسال کنیم. حالا راه حل چیست؟

ارسال مکاتبات یا پیامک همتا به همتا

راه دوم و بهترین استفاده از پیامک مربوطه است. برای این کار ابتدا باید یک فایل اکسل راه اندازی کنید. فایل اکسل شما باید شامل ستون شماره موبایل و متن پیامک مربوطه برای هر فرد باشد.

ارسال پیامک یک به یک و تفاوت آن با ارسال بر اساس الگو

بسیاری از افراد ارسال اس ام اس طبق الگو را با ارسال متناظر اشتباه می گیرند، اما باید بدانید که این دو حالت ارسال اس ام اس کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و نحوه ارسال آنها تا حدودی متفاوت است.

برای ارسال پیامک بر اساس الگو باید سایت، اپلیکیشن یا نرم افزاری داشته باشید تا بتوانید با استفاده از سرویس و با تعریف متغیر برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید.

در ارسال پیامک بر اساس الگوی کلی، متن پیامک ثابت است و فقط متغیرها هستند که تغییر می کنند. اما در ارسال یک به یک این امکان را داریم که برای هر مشتری یک متن کاملا متفاوت ارسال کنیم. به عنوان مثال می توانیم با یک کلیک همزمان به سه مخاطب پیامک کاملا متفاوت ارسال کنیم.

خلاصه مطالب و نتیجه گیری

پیشنهاد می کنیم اگر تعداد مشتریان شما بسیار کم است و به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید؛ شما می توانید پیامک ارسال کنید که در آن فقط متغیر تغییر کند، ما از ارسال مربوطه استفاده می کنیم تا کار شما شروع شود. برنامه نویسان نیز می توانند استفاده کنند وب سرویس پنل اس ام اس این کار را انجام دهید. ما همچنین یک خط خدمات به آنها ارائه می دهیم.

اما از آنجایی که کسب و کار شما در حال پیشرفت است و روز به روز بر تعداد مشتریان شما افزوده می شود، باید وب سایتی برای خود تهیه کنید تا از وب سرویس پیامک استفاده کنید و بدون دردسر بر اساس الگو پیامک ارسال کنید. برای همه مشتریان خود پیامک های زیادی ارسال کنید.

در صورت تمایل به خرید و ثبت نام سامانه پیامکی به سایت modirpayamak.com مراجعه کرده و از کد تخفیف ۳۰ درصدی repor30off استفاده کنید.