نمایشگاه اپلیکیشن استارتاپ کهکشان ایران


نمایشگاه اپلیکیشن دروازه ای برای ورود به اکوسیستم نوآوری است. خانه خلاق سارو این رویداد را با همکاری شتابدهنده بیوتک شو و همکاری سایر فعالان اکوسیستم برای هم افزایی و ایجاد اشتغال تدارک دیده است.

در راستای ارتقای اکوسیستم نوآوری در سال تولید، شرکت‌های دانش‌بنیان و اشتغال‌زا و توانمند در زمینه کسب‌وکارهای نوآور و استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع نرم و سخت و همچنین پرورش و ارائه کیفیت و نیروی انسانی مستعد به منظور حمایت از افزایش کسب و کارها در مراحل اولیه چرخه کارآفرینی، ایجاد شبکه منسجم در استان قم، برپایی نمایشگاه سه روزه معرفی شرکت های استارت آپی و توانمند در استان قم و ده ها برنامه جانبی از جمله دوره کارآموزی. به منظور جذب و شناسایی دانشجویان و علاقمندان به همکاری و گذراندن دوره کارآموزی با همکاری هسته مرکزی شتابدهنده صدران و مجتمع روبارد، سامانه اتحادیه کامپیوتر استان قم، نمایندگی بازرگانی کیان، خانه خلاق خشت، خانه خلاقیت اشراق، تیم دارک ساب و جمعی از نخبگان اکوسیستم با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری y طراحی شده است. این طرح برای ارائه اولیه به گروه های علاقه مند به شرکت در این رویداد تهیه و تنظیم شده است. امید است با همکاری سازمان ها و نهادهای ذیربط این برنامه به صورت مستمر در سراسر کشور برقرار شود.

این نمایشگاه با دغدغه شبکه سازی و هم افزایی در اکوسیستم استارتاپی، فناوری و دانش پایه، وظیفه جذب نیروی انسانی و کارآموز را از شهری به شهر دیگر بر عهده خواهد داشت.

اولین نمایشگاه در بخش های مختلف از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه و با حضور استارتاپ های مطرح استان قم از ساعت ۱۵ الی ۲۰ در بازارسلام برگزار می شود. این نمایشگاه میزبان تمامی شهروندان اعم از دانشجویان و علاقمندان به این رشته خواهد بود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟