آشنایی با پانل های سلنیوم


پانل های چلنیوم یکی از مواردی است که در سال های گذشته تاثیر بسزایی در ظاهر بازارها داشته است.

آیه ماندگار- امروز وارد بازارهای محل زندگی خود شوید، بازارها نسبت به ده سال پیش زیباتر و جذاب تر شده اند، این بهبود زیبایی را مدیون چه چیزی هستیم؟ چه چیزی در بازارها تغییر کرده است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت یکی از عوامل تاثیرگذار در ظاهر بیرونی فروشگاه ها تابلوهای زیبایی است که امروزه در سردر تمامی فروشگاه ها به چشم می خورد. در میان تابلوهای تبلیغاتی، تابلوها کلونیوم سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده اند.
نقاشی های زیبایی وجود دارد که به نقاشی های چلنیوم معروف شدند.

پانل های چلنیوم

تابلوهای چلنیوم یکی از مواردی است که در سال های گذشته تاثیر زیادی در ظاهر بازارها داشته است، اگر صاحب فروشگاه یا شرکتی هستید و نیاز به تابلو تبلیغاتی برای کسب و کار خود دارید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

تابلوهای چلنیوم در مدل های مختلفی یافت می شوند، برای ساخت و سفارش این تابلوها می توانید به تابلوفروشی ها مراجعه کنید. تابلوفروشی ها نیز با استفاده از متخصصین تولید تخته چلنیوم تابلوی مورد نظر شما را برای شما طراحی می کنند.

برای خرید و ساخت پانل سلنیوم باید مواردی را در نظر بگیرید. مانند رنگ پنل و جنس ورق پی وی سی به کار رفته در آن و تمامی مواد تشکیل دهنده پنل سلنیومی چون کیفیت بالاتری دارد. دوام و طول عمر پنل سلنیومی افزایش می یابد.

شاید بارها نام پانل های چلنیوم را با نام های زیر شنیده باشید:

تخته سلنیوم ساده
پنل ستاره چلنیوم
پنل چلنیوم طلایی
پنل سلنیومی دوتایی
پنل چلنیوم لیترمکس
پانل کریستال شیلیوم

اما تفاوت بین همه این نام ها چیست؟ تمامی این اسامی پانل های چلنیوم در مدل های مختلف بوده و بسته به سبک نورپردازی آن ها نام های متفاوتی دارند. به عنوان مثال: پانل های سلنیوم کریستالی و پانل های سلنیوم ساده نسبت به یکدیگر بسیار متفاوت هستند، نورپردازی پانل های سلنیوم ساده به شرح زیر است:

و پانل های کریستال ژلنیوم با استفاده از مواد کریستال مانند: آنها نورهایی را که از پانل بیرون می آیند زیباتر نشان می دهند. زیبایی بصری همیشه جزء جدانشدنی تبلیغات بوده است، ظاهری آراسته می تواند مشتریان را به فروشگاه شما راهنمایی کند. استفاده از نورهای زیبا و جذاب فروشگاه شما را زیباتر می کند.

طراحی تخته چلنیوم

یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو چلنیوم ساخت و طراحی تابلو می باشد. در این مرحله بردها توسط نرم افزار Hemon Thierry D Max و سایر ابزارهای گرافیکی ساخته می شوند. طراحی یکی از مهمترین موارد در ساخت تابلوهای چلنیوم است. در این مرحله، نام تجاری و لوگوی خود را به سازنده تابلو می گویید. شما رنگ و طرح تابلو را انتخاب می کنید. باید دقت داشته باشید که بهترین و مناسب ترین طرح را برای خود و فروشگاه خود انتخاب کنید.

طراحی حروف تخته چلنیوم

حروف تخته چلنیوم و طراحی آنها بسیار مهم است. لبه چلنیوم ها یا نوارهای چلنیوم برای هر طرح و سبکی قابل استفاده است و می توانید طراحی تابلو را با هر فونت خاص و سلیقه شخصی سفارش دهید، استفاده از فونت های فانتزی و رسمی می تواند در این زمینه کمک کننده باشد. به شما کمک کند

طراحی لوگو برای برند

برای طراحی تابلو چلنیوم خود می توانید از لوگوی برند خود استفاده کنید، لوگوی شما باید طراحی زیبایی داشته باشد و نشان دهنده حرفه شما باشد. اگر برای خود لوگو طراحی نکرده اید بهتر است یک لوگو در نظر بگیرید تا بتوانید تابلوی تبلیغاتی خود را به زیبایی هرچه بیشتر به نمایش بگذارید.

پلکسی گلاس چیست؟

پلکسی یا پلکسی ورقه ای است که روی حروف سلنیوم کشیده می شود، این ورق می تواند شفاف یا نیمه شفاف باشد. این ورق ها مانند شیشه شفاف و حتی شفاف تر هستند. جنس این ورق ها پلی کربنات می باشد. که در صنایع مختلف کاربرد دارد. ضخامت این ورق ها از ۱ میلی متر تا ۴۰ میلی متر بوده و در بازار موجود می باشد.

کلروفرم

کلروفرم بر خلاف تصور رایج که کلروفرم یک چسب یا رزین است، به عنوان چسب مورد استفاده برای پلکسی گلاس شناخته می شود، کلروفرم یک حلال شیمیایی بی رنگ و بسیار فرار است که برای چسباندن پلکسی استفاده می شود. در حالی که از چسب های آکواریوم و چسب فوری ۱۲۳ نیز برای چسباندن پلکسی گلاس استفاده می شود، کار به اندازه استفاده از کلروفرم تمیز و ظریف نیست.

تفاوت چلنیوم با سایر بیلبوردها چیست؟

یکی از ویژگی های پنل چلینوم دوام بالای آن است. تمام حروف توسط خود ساخته شده و قابلیت تمیز کنندگی آن بسیار آسان است. و ماندگاری آن را افزایش می دهد.

حروف درشت چیست؟

حروف برجسته حروف نصب شده بر روی تخته های چلنیوم هستند که با استفاده از لبه چلنیوم ساخته شده و روی آنها از پلکسی گلاس استفاده شده است. همانطور که گفته شد پلکسی گلاس شفاف و نیمه شفاف است.

ویژگی های پنل چلنیوم

تابلوهای سلنیومی علاوه بر زیبایی و دوام ذکر شده و خلاقیت در طراحی تابلویی زیبا برای محل کار شما، ویژگی های مثبت دیگری نیز دارند: یکی از آنها مقاومت بالا در برابر نور خورشید و تغییرات محیطی است.

یکی از مواردی که در ساخت تابلو اهمیت زیادی دارد استفاده از مواد اولیه مرغوب در آن است. مواد اولیه تخته سلنیوم شامل:

لبه چلنیوم
ورق پی وی سی
فریم فلزی
SMD
برد پاور چلنیوم
و افزودنی های دیگر اگر نه

شرکت پارس آذین تامین کننده کلیه مواد اولیه پنل سلنیوم با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد.

ما مفتخریم که رضایت شما را تا حد امکان جلب کنیم. تمامی محصولات ما دارای گارانتی یک ساله و دو ساله می باشد.