نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی نقاشی، مجسمه و اینستالیشن با عنوان «موازی» به کیوریتوری بهداد نجفی اسدالهی یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۰۱ در مجموعه راگدید واقع در باشگاه انقلاب تهران افتتاح می شود.
در این نمایشگاه آثار ۲۲ استاد هنرهای تجسمی و هنرمند به نمایش گذاشته شده است.
به گفته بهداد نجفی، یکی از نقاط عطف کارنامه هنری هر هنرمندی دستیابی به سبکی شخصی در فرم، محتوا یا هر دو جنبه است تا اثرش امضای خود را پیدا کند. در این نمایشگاه سعی شده است آثار هنرمندان و اساتید با روش های منحصر به فرد شخصی خود به موازات یکدیگر در معرض دید عموم بینندگان قرار گیرد.

وی افزود: نمایشگاه با وجود تفاوت های فردی در زمینه هنری، سبک و شیوه شخصی سازندگان اثر، لحنی منسجم دارد و چیدمان آثار مسیری واحد و هدفمند را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می دهد.
سعیده آرین، مدیر هنری این رویداد نیز گفت: هنرمندان معاصر سعی می کنند با خلق آثار هنری، تعریفی شخصی از «اصالت» ارائه دهند. مفهوم «اصالت اثر» باعث شده است که هر هنرمندی از مفهوم و فضایی شخصی پیروی کند که «شبیه هیچکس نیست». شباهت نداشتن به دیگران، شبیه بودن به خود پدیده ای است که در گذشته مطرح نبوده است. این روزها دغدغه هنرمندان معاصر قبل و بعد از خلق اثر هنری است.
وی افزود: در نمایشگاه موازی، آثار بیانگر «اصالت فردی» نقاشان و مجسمه سازان ایرانی با نیم نگاهی به «اصالت جمعی» به نمایش گذاشته می شود.

این رویداد هنری که به همت موسسه هنر خوانی معاصر و با مشارکت موسسه فرهنگی فرادید هنر فردا برگزار می شود تا ۲۸ مردادماه همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ در مجموعه راگدید پذیرای بازدیدکنندگان است.

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

مسری

نمایشگاه گروهی «واگیر» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری شلمان، تهران، میرداماد، خیابان رودبرغربی (جنوبی)، خیابان رودبرغربی (جنوبی)، پلاک ۲۷، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا سوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳

ببر

نمایشگاه گروهی «ببر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، فرمانیه، خیابان سلیمی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹، بلوار شهید اندرزگو، گالری شکوه در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


کسالت

«تن زار» نام نمایشگاه طراحی انفرادی است که در نگارخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از چهارراه ایرانشهر، زنگ دم، طبقه اول، پلاک ۱۵۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا چهارم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


کشت

نمایشگاه گروهی «تزکیه» ویژه نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری لاله به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا دوم مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۶۰۴۹۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


پیدا کردن

«پیدائی» نام نمایشگاه انفرادی آثار فرخ سعیدی است که در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

از منظر تجربه گری / شماره دو

«از منظر تجربه / شماره دو» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری الا، ولیعصر، تهران، بالاتر از پارک ملت، روبروی جام جم، کوی برپاست. نبش طاهری پلاک ۲۷۰۱// طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا دوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۹۱۲۶۲۲۰۲۹۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


گهواره

نمایشگاه انفرادی «گهواره» ویژه نمایش آثار خداداد سعیدی در گالری سو (طبقه دوم) به نشانی تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

گلخانه شماره ۲; حافظه جعلی

نمایشگاه انفرادی «گلخانه شماره ۲؛ خاطره جعلی» ویژه نمایشگاه آثار مریم مهری در گالری محسن، ظفر، بلوار مینایی شرقی، خیابان فرزان، خیابان ناجی، کوچه نوربخش، پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. تهران این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

با باد خواهیم رفت

نمایشگاه انفرادی «باد ما را خواهد برد» به نمایش آثار سالومه مسچیان مقدم در تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ گالری گلستان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

ماهی

«ماهی» نام نمایشگاهی است که به نمایش آثار هناز آفاقی اختصاص دارد و در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک ۲، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۰۰۵۱۹۵

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

کروموزوم برتر

نمایشگاه گروهی طراحی، عکاسی، نقاشی و حجم «کروموزوم برتر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در خیابان اراک، خیابان نجات اللهی، پلاک ۴۶، گالری مورا در حال برگزاری است. ، تهران. این نمایشگاه که تا ۱۴ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۶۴۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

تاریخ در قاب

«تاریخ در قاب» نام نمایشگاهی گروهی به نمایش آثار هنرمندان مختلف است و در تهران، شیراز شمالی، خیابان ملاصدرا، کوچه حکیم اعظم، پلاک ۵، گالری مسنگر در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۵۱۶۷۴

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


نقطه

«نقطه» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری آرتیبیشان، تهران، خیابان شریعتی، پایین حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، احمدی روشن برپاست. میدان (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (کندی)، پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


حد

نمایشگاه انفرادی «حد» که به نمایش آثار رضا صدیقیان اختصاص دارد در تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، گالری اُو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

رزونانس

«رزونانس» نام نمایشگاه گروهی است که در گالری وی به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه اول، پلاک ۱۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

دینامیک رنگ

پویایی رنگ نام نمایشگاهی انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار منصور هندی در گالری نقش جهان، تهران، نیاوران، از میدان یاسر، یک طرف تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی برپاست. کوچه حافظ، خیابان آیت الله محمودی، پلاک ۹ در حال برگزاری است این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۳۵۲۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

پشت خط

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «پشت صحنه» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲ گالری احسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا چهارم مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

قصرهای نامرئی خیال

«کاخ های نامرئی خیال» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد و در تهران، کوچه یا سیزدهم، خیابان سنایی، خیابان کریمخانزند، پلاک ۵ در گالری شیرین در حال برگزاری است. . این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

با هم در خیال سینا ایران نژاد

رویداد «با هم در خیال سینا، ایران نژاد» از جمعه ۱۰ تیرماه آغاز می شود و تا سه شنبه ۱۳ مرداد ماه در گالری فرهنگ فرشته میزبان مخاطبان است. علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به نشانی تهران، خیابان فیاضی (شرق به غرب)، بعد از چناران، مجتمع فرهنگان فرشته، پلاک ۵۰ مراجعه کنند. ورود برای تمامی علاقمندان آزاد است.

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

تابلو رنگی

نمایشگاه نقاشی «تابلو رنگ» با آثار مهزاد یزدیان و حنرجویان جمعه ۱۰ تیرماه ساعت ۱۷ در نگارخانه گلستان افتتاح می شود. این نمایشگاه گروهی با آثار هنرمند مهزاد یزدیان و شاگردانش با ۳۳ تابلو در ابعاد مختلف از ۱۰ تیرماه به مدت یک هفته در گالری گلستان برپاست.
علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به نشانی فرهنگ سرای گلستان به نشانی میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب باغ فدک از این نمایشگاه دیدن کنند.
شماره تلفن هماهنگی: ۷۷۸۱۳۸۰۲