بررسی آینده پرداخت های اعتباری در هفدهمین رویداد FINAP


BNPL مخفف «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» به معنای «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» نوعی خدمات اعتباری است که در آن افراد می توانند محصول یا خدمات مورد نیاز را پس از تأیید اعتبار توسط شرکت های لند تک خریداری کنند و اعتبار دریافتی خود را به موقع بازپرداخت کنند. این روش پرداخت به مشتریان این امکان را می دهد که پرداخت های خود را به اقساط کوچکتر و مقرون به صرفه تری تقسیم کنند.

سهولت استفاده و عدم بهره یا شرایط کم بهره از مهمترین مزایای BNPL برای مشتریان است. کارشناسان معتقدند که BNPL پتانسیل ایجاد یک انقلاب جدید در صنعت خدمات مالی را دارد و دسترسی به اعتبار را غیرمتمرکزتر و فراگیرتر خواهد کرد.

تعدادی از کسب و کارها و استارت آپ های ایرانی نیز به سمت این روند جدید فین تک حرکت کرده اند و هفدهمین فیناپ فرصتی برای معرفی و گردآوری این کسب و کارها فراهم کرده است.

هفدهمین رویداد FINAP با حمایت و همکاری بانک تجارت، گرانچی، تارا، پرداخت الکترونیک سداد، سامانه خرید اعتباری تالی، دیجی‌پی و اسنپی در صداستارتاپ برگزار می‌شود. سخنرانان این رویداد داستان یک نوآوری ۲۰۰ ساله توسط BNPL در سبک زندگی مردم را بیان می کنند.

در هفدهمین رویداد، حسین مرادی “بنیانگذار گارانچی”، حامد قنادپور “مدیرعامل تارا”، محسن عزیزی، “مشاور ارشد مدیرعامل شرکت اسرامین کاربهان”، ماکان سپهری، “مدیر بانکداری دیجیتال بانک خاورمیانه”. “، مجید حسامی “مدیرعامل اسنپ”، محمدحسین کاشی “مدیرعامل پرداخت های الکترونیکی” سداد، احمد افتخاری “مدیرعامل تالی”، هومان امینی “مدیرعامل دیجی پی” و محمد فرجود “مدیر عامل هلدینگ فناوری بانک تجارت” ارائه هایی با موضوعات جالب خواهد داشت.

راوی های فیناپ و گزارش فیناپ از جمله محبوب ترین بخش های رویداد فیناپ هستند:

در این رویداد پس از مدت ها، یک سخنران تجربه بزرگی را روایت می کند. میلاد منشی پور «مدیرعامل و هم بنیانگذار تپسی» راوی این رویداد خواهد بود و وحید شمخی «عضو هیئت مدیره شرکت مشاور مدیریت ایلیا» گزارش جالبی از وام و اعتبار ارائه می کند. . .

پنل کسب و کارهای لند تک و حوزه اعتباردهی با رویکرد توسعه کسب و کارهای لند تک و تاثیر آن بر اقتصاد ایران:

امیر حقرنجبار «مدیرعامل لاندو»، نازنین دانشور «مدیرعامل تاسفان»، کسری دولتچای «رئیس هیئت مدیره اپلیکیشن برتر» و حسام خواجه پور «معاون بازرگانی پرداخت الکترونیک سداد» در مورد مسائل و چالش های این شرکت ها صحبت خواهند کرد. مشاغل در پانل مشاغل Landtech.

هیئت نظارتی در زمینه اعتبارات و BNPL:

مهران محرمیان «معاون فناوری های نوین بانک مرکزی»، امیرحسین داودیان «معاون بانکداری شخصی مشتریان بانک تجارت»، علیرضا مهیار «معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران»، امید ترابی «مدیرعامل دی دیجیتال» ، آرش بابایی «مدیرعامل فردا» و رسول قربانی سردبیر روش پرداخت در این قسمت به عنوان دبیر پنل صحبت خواهند کرد.

ظهور سیستم های اعتباری در Finapplus:

صادق فرامرزی «کارشناس بانکداری دیجیتال» و امیر ناظمی «عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور» در این بخش گفت‌وگوی متفاوتی درباره نظام اعتباری خواهند داشت.

رونمایی:

رونمایی از یک محصول جدید در BNPL Finap 17 برگزار خواهد شد. اسنپی قرار است در این رویداد از محصول جدید خود رونمایی کند.

جزئیات رویداد و نحوه ثبت نام:

هفدهمین رویداد فیناپ روز پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با تعداد محدود برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت حضوری و آنلاین در این رویداد شرکت کنند.

همچنین برای جلب رضایت مخاطبان فیناپ در سایر شهرها، این مراسم به صورت زنده از دوربین و اینستاگرام فیناپ پخش خواهد شد.

ثبت نام و خرید بلیط از طریق پایان این امکان وجود دارد و فقط شرکت کنندگان می توانند در این رویداد حضور یابند و از فضای شبکه استفاده کنند.

سایر جزئیات و برنامه هفدهمین رویداد در وب سایت فیناپ در دسترس.

بررسی آینده پرداخت های اعتباری در هفدهمین رویداد FINAP

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟