درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در کرانه باختری – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی از درگیری بامداد یکشنبه میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در منطقه التور در قدس اشغالی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، منابع محلی اعلام کردند که در پی درگیری تعدادی از جوانان فلسطینی با نیروهای اشغالگر در منطقه الطور در قدس اشغالی، نظامیان صهیونیست به شلیک گاز اشک آور پرداختند.

همچنین در درگیری میان فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در منطقه کفر گدوم در شرق قلقیلیه ۵ فلسطینی زخمی شدند.

منابع محلی اعلام کردند که نیروهای اشغالگر با حمله به این منطقه، شلیک گلوله و گاز اشک آور، ۵ فلسطینی از جمله یک کودک ۱۱ ساله را مجروح و ده ها نفر را خفه کردند.

از سوی دیگر منابع خبری از درگیری شدید رزمندگان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در نابلس خبر دادند.

رسانه های فلسطینی از شنیدن صدای انفجارهای مهیب در نابلس خبر دادند و افزودند ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای بیشتری را از جهات مختلف به این شهر اعزام کرده است.

منابع عبری گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی تیم های تک تیرانداز را در مناطق مختلف نابلس مستقر کرده و در مناطق دیگر نیز درگیری رخ داده است.

این منابع از دستگیری ابراهیم النبلسی هدف حمله صهیونیست ها به نابلس خبر دادند که از ترور نیروهای صهیونیست در ۸ فوریه در نابلس نجات یافت.

مساجد نابلس از ساکنان این منطقه خواستند تا با حمله نیروهای اشغالگر به این شهر مقابله کنند.