بهبود خدمات و تسریع در طرح های سرمایه گذاری جهش قابل توجهی داردبه گزارش شانا، متن پیام جواد اوجی به مناسبت «روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان» به شرح زیر است:

۲۵ ذی الحجه در تقویم کشورمان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است، با توجه به نزول آیه مبارکه «حل عطی…»، تجلیل از بازنشستگان با روز خانواده نشان از اهمیت جایگاه بزرگتر دارد. در خانواده.

از سال گذشته رویکرد به میزان رضایت بازنشستگان عزیز از دو منظر بررسی شد، نخست میزان رضایت از اصلاح و ارتقای خدمات در حد امکانات قانونی که خوشبختانه با اقدامات قابل توجهی همراه بود و این امر روند هنوز ادامه دارد به موازات این موضوع، میزان تسریع در طرح های سرمایه گذاری نیز مورد بررسی قرار گرفت. پیشرفت این بخش با جهش قابل توجهی همراه بود. امید است با پویایی ایجاد شده، افق ترسیم شده برای سال های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۴ برای بهره برداری از حدود ۲۰ طرح اقتصادی صندوق ها در مراکز سرمایه گذاری جنوب و غرب کشور محقق شود.

امید است با دعای خیر بازنشستگان محترم و خانواده های محترمشان این امر به سرانجام برسد و با این اقدام حمایت های حوزه خدماتی صندوق بیش از گذشته تقویت شود.

بازنشستگان و بازماندگان گرانقدر صنعت نفت با توجه به اهمیت این موضوع شهادت می‌دهند که پرداخت دیه در صندوق نفت یکی از منظم‌ترین فرآیندهای صنعت نفت است. بنابراین تسریع در سرمایه گذاری صندوق که در سال گذشته شاهد آن بودید برای ادامه و تقویت این روند بسیار مهم و ضروری است.

مفتخرم روز خانواده و بازنشستگان را به خانواده بزرگ صنعت نفت که متشکل از کارگران و بازنشستگان ارزنده و خانواده های محترمشان است تبریک و تهنیت عرض کنم و این روز برای دو دسته خانواده و بازنشستگان که هر دو دارای جایگاهی گرانبها در فرهنگ بشری به ویژه فرهنگ اصیل ایرانیان. آنها مرا گرامی می دارند.

در پایان از خداوند منان سلامتی و توفیق روزافزون را برای کارگران بازنشسته و معزز، بازماندگان عزیز و خانواده های محترم صنعت نفت خواستارم.»