Healthyo اولین گردهمایی تخصصی فعالان حوزه سلامت دیجیتال را برگزار می کند


نشست فعالان حوزه سلامت دیجیتال روز سه شنبه ۱۳ مرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با حضور فعالان این صنعت و تحت حمایت استارت آپ Healthy Studio برگزار می شود.

استارتاپ استودیو و شتاب دهنده هلثیو اولین گردهمایی فعالان حوزه سلامت دیجیتال را با حضور سرمایه گذاران، کسب و کارها، رسانه ها و فعالان این حوزه برگزار می کنند. هدف از برگزاری این رویداد توسعه اکوسیستم دیجیتال سلامت ایران، شبکه سازی و به اشتراک گذاری تجربیات با حضور فعالان و سرمایه گذاران سلامت دیجیتال است.

استودیو استارتاپ Healthyo با دعوت از علاقه مندان به صنعت سلامت دیجیتال از پخش زنده این رویداد در صفحه اینستاگرام خود خبر داد و از علاقه مندان خواست در این رویداد حضور یابند.

پنل تخصصی تجربه سرمایه گذاری در سلامت یکی از بخش های این گردهمایی است که با حضور کارشناسان این حوزه به تحلیل و تحلیل جریان سرمایه گذاری در حوزه سلامت دیجیتال می پردازد.

این پنل با حضور تیم لطیف (موسس هلدینگ مکس)، جوبین علاقبند (مدیرعامل لیان کپیتال)، بهزاد سیفی (موسس هلثیو)، احمد طاهرخانی (مدیر عامل هومکا) و شهرام شریف (مدیر پنل) برگزار می شود. و بنیانگذار آی تی ایران). همچنین اولین سخنران این گردهمایی آرش برجی خانی، مدیرعامل هلثیو و سخنران دوم، ابوالفضل ساجدی، هم بنیانگذار و مدیرعامل پبان۲۴ است. این رویداد امکان تعامل بیشتر بین فعالان حوزه سلامت دیجیتال را فراهم می کند و فرصتی برای به چالش کشیدن مسائل در این زمینه خواهد بود.

هلثیو هدف از برگزاری و شرکت در این رویداد را تعامل بیشتر با رگولاتوری عنوان کرد و چنین تعاملی باعث پیشرفت بیشتر در حوزه سلامت دیجیتال و همچنین امکان جذب سرمایه بیشتر برای اکوسیستم سلامت آنلاین می شود.

گردهمایی فعالان سلامت دیجیتال اولین گردهمایی است که Healthyo به عنوان یکی از بازیگران صنعت سلامت دیجیتال برگزار می کند تا تعامل بین سرمایه گذاران فرشته، سرمایه گذاران سلامت و کسب و کارها را فراهم کند.

گردهمایی تخصصی فعالان حوزه سلامت دیجیتال

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟