اولین سبد سرمایه گذاری حرکت منتشر شد


این شرکت با معرفی استارتاپ های سبد سرمایه گذاری خود اعلام کرد که از ابتدای فعالیت خود در یازده کسب و کار به صورت مستقیم سرمایه گذاری کرده است و در یک سال گذشته با تمرکز بر دو حوزه رسانه و فناوری، دو کسب و کار نت باکس و پالس را اضافه کرده است. به سبد خود. اضافه کرده است

نمودار زیر پرتفوی سرمایه گذاری حرکت اول است.

اولین حرکت زیر مجموعه سرمایه گذاری

اولین حرکت مدیران، نام آشنای اکوسیستم نوآوری

با نگاهی به اعضای هیئت مدیره این هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر، همچون سال های گذشته، نام های آشنا در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی به چشم می خورد.

اعضای هیئت مدیره ابتدا حرکت می کنند

هم افزایی با خانواده همراه اول و مفهوم پول هوشمند

در یادداشت محمدمهدی عباسخانی، مدیرعامل این شرکت، هم افزایی تشکیل شده با گروه همراه اول و استفاده از زیرساخت همراه اول (زیرساخت تبلیغاتی، فنی، پیامکی، تسهیل ارتباط تیم ها با سایر شرکت های گروه و همچنین بازیگران صنایع مرتبط و …) برای توسعه شرکت های سبدگردان به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای خدمات پس از سرمایه گذاری در سال گذشته ذکر شده است و این اقدام در کنار مالی، فنی معرفی شده است. ، خدمات مشاوره بازاریابی و توسعه کسب و کار در راستای نهادینه شدن مفهوم پول هوشمند.

مروری بر عملکرد حرکت اول در ارزیابی طرح ها

بررسی اجمالی عملکرد حرکت اول در ارزیابی پروژه ها نشان می دهد که ۲۷۵ طرح وارد مرحله بررسی شده و حدود ۷۵ درصد از این طرح ها در مرحله اول رد شده اند. و عدم تطابق با حوزه های سرمایه گذاری و جذاب نبودن اندازه بازار هدف ذکر شده است.

عملکرد اولین حرکت در ارزیابی طرح ها

در این گزارش بیشترین پروژه های دریافتی تا کنون در حوزه تجارت الکترونیک و تبلیغات بوده است
در این گزارش بیشترین پروژه های دریافتی تا کنون در حوزه تجارت الکترونیک و تبلیغات بوده است

دریافت طرح با همراه اول

ارتباطات و شبکه

یکی از بخش هایی که به نظر می رسد اولین حرکت در سال گذشته در آن عملکرد خوبی داشته است، موضوع ارتباطات و شبکه است که بر اساس رتبه بندی جهانی و بررسی عوامل کلیدی یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است.VC) مسیری هدفمند طراحی کرده است.

ارتباطات و شبکه

از جمله اقداماتی که این شرکت در این بخش معرفی کرده است می توان به ایجاد ارتباط با فعالان فعال اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی از جمله عضویت در هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور، عضویت در شورای راهبری رویداد صادراتی سادتاکاپو و … اشاره کرد. عضویت در شورای راهبردی نشست سرمایه گذاری فناوری. (TIM) و همچنین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با پارک های علم و فناوری.

حرکت اول و توانمندسازی اکوسیستم

تولید و انتشار محتوای منحصر به فرد از جمله همکاری در ترجمه کتاب راهنمای رشد انفجاری با انتشارات نوین و همچنین تولید برنامه صفر و یک شبکه دوم سیما از دیگر دستاوردهای شبکه دوم سیما است. اولین حرکت در این بخش

دستاوردهای اولین حرکت

اولین حرکت و زنجیره ارزش در مراحل زندگی استارتاپی

بر اساس این گزارش، طبقه بندی مرحله حیات استارتاپی و نقطه ورود حرکت اول و زنجیره ارزش آن به شرح زیر است. بر اساس این طبقه بندی، سرمایه گذاری در مرحله ایده و پرورش بر عهده اولین هاب حرکت، در مرحله ایده بر عهده صندوق کارآفرین اول (در سال گذشته، جنبش اول توانست تاسیس خود را دریافت کند. مجوز از صندوق نوآوری و شکوفایی) و در مرحله میانی و رشد حرکت اول نقش سرمایه گذار را خواهد داشت.

اولین حرکت و زنجیره ارزش در مراحل زندگی استارتاپی

اولین حرکت در این گزارش اطلاعیه در یک سال گذشته زیرساخت های لازم برای تحقق اهداف سرمایه گذاری بین المللی خود را نهایی کرده و در مرحله شتابدهی و در ۲۲ استارت آپ و عملکرد، حوزه های سرمایه گذاری و سبد سرمایه گذاری ۳ هاب (هاب شیراز، هاب) ۲۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است. اصفهان و حب بهشتی) به تفصیل ارائه شده است.

گزارش حرکت اول

اولین حرکت را سرمایه گذاری کنید

برنامه های آینده موومان اول

با نگاهی کلی به این گزارش، به نظر می رسد در سال آتی، تمرکز حرکت اول بر خدمات پس از سرمایه گذاری و تقویت الگوی هم افزایی با گروه همراه اول، همراه با شناسایی و سرمایه گذاری در استارتاپ هایی که مناسب برای مرحله زندگی و منطقه مورد نظر، داخل و خارج از کشور بود.

متن کامل گزارش از اینجا دانلود

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟