شارژ سریع حساب پرفکت مانی با پرداخت جدید


شارژ سریع حساب پرفکت مانی یکی از دغدغه های کاربران این شبکه است که در این مطلب به شکلی مناسب به توضیح آن پرداخته ایم.

پرفکت مانی و وب مانی را می توان دو شبکه محبوب پرداخت های بین المللی دانست که مورد استفاده تعداد زیادی از کاربران ایرانی قرار می گیرد. تحریم نشدن کاربران ایرانی، استقبال جهانی، سهولت استفاده و… از جمله دلایلی است که باعث شده تا تعداد زیادی از هموطنان و فعالان این حوزه از این دو شبکه برای خرید آنلاین خود در سطح جهانی استفاده کنند.

با این حال، بسیاری از کاربران با شنیدن نام آنها گیج می شوند. علاوه بر این، بسیاری از آنها با نحوه خرید پرفکت مانی و وب مانی آشنا نیستند. در ادامه این مقاله سعی داریم ماهیت این دو پلتفرم را برای شما شرح دهیم و از طرفی راهکار مناسبی برای شارژ سریع حساب های پرفکت مانی و وب مانی به شما بگوییم. بنابراین اگر به دنبال استفاده از خدمات این دو شبکه هستید، حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی را می توان یکی از محبوب ترین و البته مطرح ترین شبکه های پرداخت بین المللی در دنیا دانست. این شبکه را می توان مشابه پروژه ارز دیجیتال در نظر گرفت. در واقع با واریز مبلغ خود می توانید معادل ارزش آن پرفکت مانی دریافت کنید. پرفکت مانی به عنوان یک ارز دیجیتال شناخته شده است و بسیاری از وب سایت ها و کسب و کارها در سراسر جهان آن را به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته اند.

اکنون می توانید به راحتی با کمک پرفکت مانی فرآیند خرید را تکمیل کنید. البته باید اشاره کنم که این ارز دیجیتال هیچ گونه نوسان قیمتی ندارد. یعنی قیمت پرفکت مانی همیشه ثابت و معادل آن ارزهای فیات مانند یورو، دلار و … می باشد و نکته قابل توجه این است که با کمک آن می توان اقدامات مالی مناسبی در سطح بین المللی انجام داد.

برای مثال می توانید از پرفکت مانی برای دریافت پول از همکاران خارجی و انتقال پول به حساب آنها استفاده کنید. همین موضوع باعث شده تا پرفکت مانی به عنوان راهکاری مناسب برای دور زدن تحریم ها مورد توجه قرار گیرد. چنین محبوبیت منحصر به فردی باعث شده است که پرفکت مانی در بین ایرانیان ترند شود.

پرفکت مانی بخرید

خرید پرفکت مانی به عنوان اولین قدم برای استفاده از خدمات این شبکه شناخته می شود. در واقع شما بدون خرید پرفکت مانی عملا قادر به انتقال پول به حساب دیگری یا خرید آنلاین نیستید. بر این اساس است که باید حساب کاربری خود را در این وب سایت شارژ کنید. متاسفانه شبکه پرفکت مانی ارز ریالی قبول نمی کند. بر این اساس ایرانی ها نمی توانند با استفاده از واحد پول رایج کشور به طور مستقیم پرفکت مانی را خریداری کنند.

اما این به معنای پایان کار نیست زیرا می توانید حساب پرفکت مانی را با استفاده از روش های مختلف شارژ کنید. مواردی مانند خرید کوپن، انتقال به حساب، خرید بیت کوین و … از جمله راهکارهای قابل قبولی هستند که می توان برای شارژ مجدد حساب پرفکت مانی استفاده کرد.

البته باید اشاره کنم که هر کدام از این روش ها هزینه های خاص خود را دارند. علاوه بر این، خطر کلاهبرداری در آنها تا حد زیادی افزایش یافته است. بر این اساس متخصصان توصیه می کنند برای خرید پرفکت مانی از وب سایت ها یا صرافی های معتبر کمک بگیرید.

وب مانی چیست؟

اگر نام پرفکت مانی را شنیده اید، پس حتما تا به حال کلمه وب مانی را شنیده اید. در واقع این پلتفرم به عنوان یکی دیگر از شبکه های مالی شناخته می شود که رقیب سرسخت پرفکت مانی است. این دو شبکه تا حدود زیادی شرایط مشابهی دارند. مثلا هر دوی آنها کاربران ایرانی را بن نکرده اند. علاوه بر این، اکثر مشاغل معتبر آنها را به عنوان روش پرداخت پذیرفته اند.

همین امر باعث شده وبمانی در بین ایرانیان محبوبیت قابل قبولی پیدا کند. کاربران می توانند از وب مانی برای انجام اقدامات مختلفی مانند انتقال پول، خرید آنلاین و موارد مشابه استفاده کنند. علاوه بر این، تعداد زیادی از فریلنسرهای داخلی درآمد خود را با استفاده از وب مانی دریافت می کنند. همین موضوع باعث شده نفوذ این شبکه در بین کاربران ایرانی روز به روز بیشتر شود.

به خاطر داشته باشید که ماهیت وب مانی دقیقاً مشابه پرفکت مانی است. البته این شبکه نسبت به وب مانی محبوبیت کمتری دارد زیرا تعداد ارزهای درج شده در آن کمتر است. علاوه بر این، کسب و کارهای کمتری آن را به عنوان روش پرداخت پذیرفته اند. با این اوصاف، کارمزدهای مناسب و البته روش های مختلف شارژ حساب، وب مانی را در بین ایرانیان محبوب کرده است.

وب مانی بخرید

برای بهره مندی از مزایای شبکه وب مانی باید حساب خود را با استفاده از این ارز شارژ کنید. در واقع با ارائه مبلغی مشخص، معادل وب مانی را در حساب کاربری خود دریافت خواهید کرد. با استفاده از این وب پول، فرآیند انتقال یا خرید انجام می شود. متاسفانه وب مانی نیز مانند پرفکت مانی دارای درگاه پرداخت ریالی نیست. بنابراین، کاربران باید به روش های دیگری متوسل شوند.

پرفکت مانی بخریدروش هایی مانند انتقال به حساب کاربری، استفاده از ارزهای واسطه، کمک گرفتن از کارت های هدیه شبکه وب مانی و موارد دیگر از جمله روش هایی است که می توان برای خرید وب مانی از آنها استفاده کرد. البته باید توجه داشته باشیم که هر کدام از این روش ها دارای ریسک خاصی هستند زیرا تعداد زیادی از کاربران در این راه مورد سوء استفاده و کلاهبرداری قرار گرفته اند. بنابراین برای خرید وب مانی حتما باید از یک صرافی معتبر کمک بگیرید.

سرویس جدید پرداخت ارزی

همانطور که اشاره کردیم، وب مانی و بهترین پول به عنوان دو شبکه مناسب برای خرید اینترنتی در سطح بین المللی شناخته می شوند. اما متاسفانه استفاده از آنها کمی سخت است. سکو پرداخت جدید یکی از معتبرترین صرافی های آنلاین محسوب می شود که سعی در کاهش این سختی داشته است. در واقع سرویس جدید پرداخت ارزی می تواند راه حل نهایی شما برای رفع این مشکلات باشد.

با استفاده از خدمات اینترنتی می توانید پرفکت مانی یا وب مانی را به ساده ترین شکل ممکن خریداری کنید. علاوه بر اینها خدمات دیگری مانند افتتاح حساب، خرید کوپن پرفکت مانی، نقد وب مانی، نقدینگی پرفکت مانی و … از جمله خدمات جدید پرداخت ارزی محسوب می شوند. نکته قابل توجه در مورد این خدمات هزینه پایین و البته سرعت بالای آنهاست.

در واقع بلافاصله پس از ثبت سفارش، مراحل انجام آن آغاز می شود. همین عامل نیز باعث شده تا بسیاری از متخصصان برای بررسی درآمد خود به این سایت مراجعه کنند. علاوه بر این تیم پرداخت جدید از پشتیبانی مناسبی برخوردار است که هر لحظه در کنار مشتریان خواهد بود. این موضوع باعث شده تا کاربران روز به روز به سمت این پلتفرم هجوم بیاورند. اگر به دنبال خرید پرفکت مانی یا خرید وب مانی هستید، هم اکنون می توانید از خدمات پرداخت ارزی نوین پی استفاده کرده و با کارشناسان آن ها تماس بگیرید.