آیا درمان قطعی برای مشکلات مردانگی وجود دارد؟


استراتژی ۲۴»اندازه آلت تناسلی می تواند یکی از مهم ترین دغدغه های اکثر مردان باشد. به طور کلی برای آقایان روش های مختلفی برای افزایش سایز آلت وجود دارد که می توان به آنها اشاره کرد : قرص های افزایش سایز Eltژل های تزریقی، کشنده ها و انواع روش های جراحی وجود دارد. برخی از این روش ها برای افراد خطراتی نیز به همراه دارد.

در این مقاله سعی داریم توضیحاتی مختصر و مفید در این مورد به شما ارائه دهیم.

برای مردانی که ضربه یا اختلال پزشکی آنها تأثیر مستقیمی بر عملکرد آلت تناسلی دارد، یکی از روش های ذکر شده می تواند تأثیر زیادی داشته باشد..

قبل از امتحان هر یک از این روش ها، اطلاعات خود را در مورد آن تکمیل کنید.

آیا می توان سایز آلت مردانه را افزایش داد؟

اکثر افراد جامعه بر این باورند که نمی توان سایز آلت تناسلی را افزایش داد، اما این یک باور غلط است. زیرا افزایش طول و قطر در هر سنی امکان پذیر است و برای درمان این مشکل می توان روش های مختلفی را امتحان کرد که در ادامه مقاله به اختصار توضیح داده خواهد شد.

چرا باید طول آلت تناسلی را افزایش دهیم؟

دلایل قوی برای افزایش طول و ضخامت آلت مردان وجود دارد.

از دلایل پزشکی می توان به اختلال در عملکرد ادرار یا باروری، میکروپنیس آلت تناسلی اشاره کرد که باعث عدم اعتماد به نفس در مردان و افسردگی آنها می شود..

دلایل فیزیکی بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه

گاهی اوقات ممکن است به دلیل مسائل ژنتیکی و ناخواسته، اندازه آلت تناسلی کمتر از حد ممکن باشد که در زبان خارجی به آن میکروپنیس می گویند..

میکرو آلت تناسلی به حالتی اطلاق می شود که طول آلت تناسلی در حالت نعوظ کمتر از ۷ سانتی متر باشد. یعنی اندازه آلت مردانه. نه خیلی در حالت عمودی.

علاوه بر موارد دیگر، این اندازه می تواند باعث مشکلات ادراری شود. همچنین در سایز کوتاه آلت مردانه، داشتن رابطه جنسی مناسب و لذت بخش برای طرف مقابل و همچنین باور افراد سخت و دشوار خواهد بود. بر اساس تحقیقات، پزشکان به این نتیجه رسیده اند که وقتی آلت تناسلی کوتاه است، سطح تستوسترون و تعداد اسپرم مختل می شود..

حالت دیگر کوچک بودن آلت تناسلی مردانه است

میکروفالوس

در تعریف این اصطلاح آمده است که اندازه آلت تناسلی به دلیل هیپوسپادیاس (مشکل یا نقص مادرزادی) کمتر از حد طبیعی آن است و منجر به کوچک شدن آلت می شود..

بیماری پیرونی

این بیماری با افزایش سن مردان رابطه مستقیم دارند، یعنی با افزایش سن باعث خم شدن آلت تناسلی و نعوظ ناکافی آن می شود. وجود فیبروز (زخم) در محل خم شدن می تواند باعث اختلال نعوظ شود و منجر به کوتاه شدن آلت تناسلی مرد شود..

جراحی سرطان پروستات و پروستات مدفون

با جراحی پروستاتکتومی رادیکال، فیبروزهای اطراف آن برداشته می شود و این باعث انقباض داخلی و کوتاه شدن آلت تا ۱۵ درصد می شود. اما می گویند آلت زمانی دفن (پنهان) می شود که چربی بیش از حد لگن را بپوشاند و به آن آلت مدفون می گویند. آلته پنهان در افراد مسن بیشتر دیده می شود. ورزش و رژیم های لاغری نقش موثری در درمان این موضوع دارند.

دلایل روانی افزایش طول آلت تناسلی

برخی از افراد این تصور را دارند که آلت تناسلی آنها کوچکتر از حد استاندارد است و باید برانگیختگی را افزایش دهند. اگر بخواهیم اندازه استاندارد و طبیعی آلت تناسلی را بیان کنیم باید گفت که در هنگام نعوظ بین ۱۰ تا ۱۳ سانتی متر است. اما مشاهده شده است که برخی از مردان به دلیل وسواسی که به داشتن آلت تناسلی استاندارد باز دارند به دنبال افزایش سایز هستند..

در تحقیقات انجام شده بررسی پزشکی جنسی در سال های اخیر، مشاوره برای افرادی که آلت تناسلی کوچکی دارند موثر بوده است و اکثر آنها پس از مشاوره دریافتند که آلت تناسلی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کردند..

قرص و ژل برای افزایش سایز آلت تناسلی

این گروه بیشتر حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، داروهای گیاهی یا طبیعی است که آلت تناسلی را بزرگ می کند. بر این اساس می توان دو نمونه معروف و محبوب را شناسایی کرد مگنارکس پلاس و قرص ویگرکس پلاس اشاره شده. در حقیقت قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی یکی از محبوب ترین روش هاست.

یکی از علل ترجیح قرص های بزرگ کننده Eltاین روش در مقایسه با روش های جراحی و تزریق ژل به دلیل کم هزینه بودن و کم خطر بودن آن است. بنابراین با مطالعه و تحقیق در مورد آن می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

ماساژ آلت تناسلی به روش قدیمی Jelking

ماساژ ژلینگ یکی از چندین روش افزایش سایز آلت تناسلی است، بنابراین این روش در کشورهای پیشرفته و پیشرفته غربی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماساژ Elt شبیه به روش Jelking است قرص بیگ رایز ( بهترین
قرص های افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه ) قطر دستگاه تناسلی مردان را افزایش می دهد. این روش بیشتر برای افزایش قطر و ضخامت elt می باشد.

جراحی بزرگ شدن Elt

جراحی یکی از پرخطرترین روش های بزرگ کردن آلت تناسلی است که گاهی منجر به از دست دادن جان افراد می شود. در این روش بزرگ کردن، مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق می شود و باعث می شود آلت تناسلی بزرگتر از حد طبیعی شود. . اما این روش علاوه بر خطرات ذکر شده هزینه بالایی دارد و سر اسفنجی را بی حس می کند.

این روش برای افراد عادی توصیه نمی شود مردانی که نقص مادرزادی دارند می توانند با پزشک مشورت کنند. در هر صورت فردی که جراحی را انجام می دهد باید خطرات و خطرات این عمل را نیز بپذیرد.