آیا صرافی بینگ ایکس برای ایرانی ها مناسب است؟


صرافی BingX روزانه ۷۰۰ میلیون دلار گردش مالی دارد و از این نظر یکی از بزرگترین صرافی ها محسوب می شود.

برای دسترسی به بازار ارز دیجیتال باید از صرافی استفاده کنید. صرافی ها به دو دسته متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم می شوند. این صرافی کاربران را به یکدیگر متصل می کند تا خریداران بتوانند ارز مورد نیاز خود را دریافت کنند و فروشندگان بتوانند ارزهای خود را به خریداران بفروشند.

در چند سال گذشته فضای رقابتی بین صرافی ها حاکم شد و آنها پلتفرم خود را برای جذب مشتری ارتقا دادند. کاربران بازار ارزهای دیجیتال از سراسر جهان برای انجام معاملات خود به این صرافی ها مراجعه می کنند. این رقابت باعث شد تا معامله گران در یافتن صرافی خوب و انجام معاملات خود سریعتر نیاز خود را برآورده کنند و با امکانات و خدمات بیشتر بتوانند بهترین صرافی را پیدا کنند.

سایت ایران کارگزار مرجعی قدرتمند برای انتخاب می باشد بهترین صرافی ارز دیجیتال است. شما می توانید از این وب سایت برای بهبود سطح آگاهی خود در بازارهای مالی استفاده کنید.

صرافی BINGX ابتدا با نام Bingbon شروع شد و سپس در سال ۲۰۲۱ نام خود را به BingX تغییر داد. این صرافی دارای کاربران فعال از حداقل ۱۰۰ کشور است.

بازارهای مالی ذاتا دارای ریسک های زیادی هستند و معامله گران در بازارهای مالی باید سعی کنند از این خطرات آگاه باشند. از خطرات می توان به دام کلاهبرداران، کلاهبرداری مبادله ای، آموزش های نادرست، اعتماد به افراد غیر متخصص و … اشاره کرد.

سقف بازار کوین به صرافی Bing X اشاره می کند

یکی از محبوب ترین سایت ها در بین معامله گران ارزهای دیجیتال، CoinMarketCap نام دارد. این سایت یکی از مهم ترین دوره های کسب اطلاعات برای معامله گران است. سایت Coin Market Cap به صرافی بینگ ایکس رتبه ۵۴ را در بین صرافی ها داده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این بورس می توانید به سایت ایران کارگزار مراجعه کنید.

در BINGX ثبت نام کنید

افتتاح حساب با این صرافی ساده است و این پروسه تنها چند دقیقه طول می کشد. برای شروع، پس از ورود به وب سایت اصلی، روی «ثبت نام» کلیک کنید. سپس آدرس ایمیل، کد تایید و رمز عبور خود را وارد خواهید کرد. پس از راه اندازی حساب کاربری خود، می توانید تجارت خود را در این پلتفرم شروع کنید.

می توانید از سایت ایران بروکر به عنوان مرجع آموزشی استفاده کنید.

برنامه Bing X

صرافی BINGX برای راحتی کاربران خود اپلیکیشن های اندروید و iOS را طراحی کرده است. کاربران می توانند پس از در BingX ثبت نام کنید خرید و فروش با توکن های VSD در حالت نمایشی برای آشنایی با ویژگی های این صرافی.

هزینه هر تراکنش در BingX

هزینه تبادل BingX در دو زمان از کاربران گرفته می شود. کاربران در حین تراکنش های خرید و فروش خود به صرافی کارمزد می پردازند و در هنگام برداشت سرمایه از صرافی نیز هزینه پرداخت می کنند.

پشتیبانی از کاربران

BingX یک گروه تلگرام برای هر کشور و ملیت ایجاد کرده است تا به طور حرفه ای از کاربران خود پشتیبانی کند. BingX همچنین یک گروه تلگرام با پشتیبانی از زبان فارسی برای کاربران فارسی زبان اضافه کرده است. پشتیبانی فارسی در صرافی BingX برای کاربران ایرانی مزیت محسوب می شود.

پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و نمادهای فارکس

بیش از ۲۸۰ ارز دیجیتال را برای خرید، فروش و تجارت به کاربران ارائه می دهد. کسانی که به دنبال معاملات فارکس هستند نیز می توانند از این صرافی استفاده کنند. زیرا این صرافی از نمادهای فارکس نیز پشتیبانی می کند.

صرافی BingX یک پلتفرم تجارت ارز دیجیتال دارای مجوز MSB است. این صرافی به دلیل قرار دادن نمادهای فارکس بر روی پلتفرم خود باید دارای مجوزهای ویژه باشد.

لازم به ذکر است وجود مجوز برای ما ایرانی ها دلیلی بر ایمنی پلت فرم محسوب نمی شود. زیرا ممکن است این صرافی مانند صرافی بایننس احراز هویت را اجباری کند و کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های خود دیگر نتوانند از صرافی BingX استفاده کنند.

معاملات دمو در بازار ارزهای دیجیتال

همانطور که گفته شد، کاربران پس از ثبت نام می توانند تراکنش های جعلی را با توکن VSD انجام دهند. صرافی Bing X به شما ۱۰۰۰۰۰ توکن VSD می دهد. این توکن قابل برداشت نیست. این توکن ها برای آشنایی با پلتفرم Bing X طراحی شده اند. معامله گران فقط می توانند از آنها در بخش دمو استفاده کنند. اگر تجربه معاملاتی ندارید، حتما از این ویژگی برای افزایش تجربه خود استفاده کنید.

تجارت کپی در صرافی Bing X

BingX Exchange به معامله گران اجازه می دهد تا از معاملات معامله گران حرفه ای استفاده کنند. کاربران می توانند از این پلتفرم برای دسترسی به تجزیه و تحلیل سایر معامله گران استفاده کنند.

بسیاری از معامله گران بر این باورند که پلت فرم تجارت کپی در صرافی Bing X این بزرگترین و پیشرفته ترین پلت فرم در بازار است.

پلتفرم تجارت کپی مزایای زیادی دارد. اما خطرات زیادی هم دارد. شما معاملات خود را به شخص دیگری برون سپاری کرده اید. اگر معامله گر انتخابی شما نیز سود کند، سود خواهید برد. اگر معامله آن شخص زیان شود، شما هم ضرر خواهید کرد.

آیا ایرانی ها می توانند در BingX ثبت نام کنند؟

با توجه به ویژگی های قابل توجه BINGX آیا این صرافی در خدمت ایرانیان است؟ بله، این صرافی به ایرانیان اجازه فعالیت می دهد، اما کاربران ایرانی توانایی احراز هویت در این سایت را ندارند. سقف برداشت برای کاربران احراز هویت نشده ۵۰۰۰۰ دلار در روز است.

انتخاب صرافی برای ایرانیان بیشتر از کاربران کشورهای دیگر مهم است زیرا صرافی های بزرگ به ایرانیان خدمات نمی دهند. بنابراین ایرانی ها باید در انتخاب صرافی خود دقت بیشتری داشته باشند.

همانطور که می دانید صرافی بایننس تا سال ۲۰۲۱ احراز هویت را برای کاربران خود اجباری نکرد و ایرانی ها نیز می توانستند از این صرافی استفاده کنند. پس از اجباری شدن احراز هویت، دسترسی ایرانیان به این صرافی غیرممکن شد. بنابراین در انتخاب صرافی خود دقت کنید زیرا صرافی های دیگر مانند Binance ممکن است احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کنند. در این صورت، احراز هویت اجباری مبادله سرمایه شما ممکن است در خطر باشد.