نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی «تاریخ در قاب» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری مسنگر، ​​خیابان ملاصدرا، کوچه حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، پلاک ۵ در حال برگزاری است. ، شمال شیراز، تهران. . این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۵۱۶۷۴

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

ماهی

«ماهی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار هناز آفاقی اختصاص دارد. این نمایشگاه که تا ۱۸ مردادماه ادامه دارد در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک ۲، طبقه اول برپاست و همه روزه به جز چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. ۰۰.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

حد

«هاد» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار رضا صدیقیان در گالری وی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه دوم، پلاک ۱۸ برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

نقطه

نمایشگاه گروهی «اسپات» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در پروژه های آرتیبیشن، تهران، خیابان رضایی، خیابان شریعتی، بالاتر از پل مولوی، پلاک ۶۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

قصرهای نامرئی خیال

نمایشگاه گروهی «کاخ های نامرئی خیال» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، کوچه یا سیزدهم، خیابان سنایی، خیابان کریمخانزند، پلاک ۵ گالری شیرین در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

رزونانس

«رزونانس» نام نمایشگاه گروهی عکسی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، گالری اُو در حال برگزاری است. . این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

درباره گلستانه

نمایشگاه انفرادی «درباره گلستان» که به نمایش آثار علی گلستان اختصاص دارد در تهران، کوچه یه سیزدهم، خیابان کریمخان زند، خیابان کریمخان زند، پلاک ۵ گالری ایکس هما در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۸۴۸۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

خط عشق

نمایشگاه انفرادی «خط عشق» ویژه نمایش آثار محمدصادق دبیری در تهران، خیابان شهید برادران مظفر، خیابان ولی عصر (عج)، خیابان شهید برادران مظفر، پلاک ۱۲۵ موسسه فرهنگی-هنری صبا در حال برگزاری است. . این نمایشگاه که تا ۱۷ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۹۴۵۰۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

با باد خواهیم رفت

نمایشگاه انفرادی «باد ما را خواهد برد» به نمایش آثار سالومه مسچیان مقدم در تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ گالری گلستان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

شور عشق

نمایشگاه انفرادی «شور عشق» ویژه نمایش آثار روح الله حسین زاده در فرهنگسرای ارسباران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، فرهنگسرای ارسباران، خیابان جلفا در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۸۷۳۳۹۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

سه گانه / شماره هشت

نمایشگاه گروهی «سه/شماره هشت» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان شریعتی، میدان قدس، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ گالری شریف در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۴۹۳۰

فراتر از تصور

«فراتر از تصور» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار سیما خیاط اختصاص دارد و در گالری آتبین، خیابان ولی عصر، تهران، پارک وی، پلاک ۴۲، نرسیده به چهارراه خاکزاد در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۶۲۱۰۳۹۵

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

اتود رنگی

نمایشگاه انفرادی نقاشی «اتود رنگی» که به نمایش آثار تاسوت تاسلی اختصاص دارد در گالری زرنا به نشانی تهران، خیابان الخبال، بین خیابان وصال شیرازی و خیابان دانش، کوی اسکو، پلاک کوی اسکو در حال برگزاری است. ۱۰، طبقه دوم. این نمایشگاه که تا ۲۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۰۹۸۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

نفر سوم غایب: دریا

نمایشگاه انفرادی «سوم شخص غایب: دریا» به نمایش آثار یاسی علیپور در تهران، خیابان عبده، خیابان مطهری، خیابان لارستان، پلاک ۷ گالری بوان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

افتادن

نمایشگاه انفرادی «قطره» که به نمایش آثار لیلا گازر اختصاص دارد در تهران، خیابان صومعی، بن بست پروانه، بعد از خیابان مفتح، پلاک ۴ گالری ژاله در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۷ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۱۱۰۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

برنامه دونفره لیلا اسکندری و هانیه فرهادی نیک

«نمایش دونفره لیلا اسکندری و هانیه فرهادی نیک» تا ۲۴ مرداد در گالری محسن ادامه دارد و همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

زمین رنگارنگ

نمایشگاه گروهی «رنگین دیار» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری نقش جهان تهران، نیاوران، میدان یاسر، یک طرف تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، آیت الله در حال برگزاری است. خیابان محمودی پلاک ۹. . این نمایشگاه که تا ۲۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۳۵۲۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

زاستار

نمایشگاه گروهی «زستر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، خیابان شریعتی، روبروی دولت، کوچه میرزا تارج، پلاک ۱۰ گالری اچ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۷ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۰۰۵۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

جستجوی هنر

نمایشگاه گروهی «جستجوی هنر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲ گالری احسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

مروری بر آثار جمشید سماواتیان

نمایشگاه انفرادی «مروری بر آثار جمشید سماواتیان» ویژه نمایش آثار زنده یاد جمشید سماواتیان در نگارخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از چهارراه ایرانشهر، زنگ دوم، پلاک ۱۵۴، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته