رندرهای گلکسی واچ ۵ طراحی آن را قبل از رونمایی نشان می دهد


به تازگی رندرهایی از سری جدید ساعت های هوشمند سامسونگ منتشر شده است که از طریق آن می توان به طراحی و رنگ های متنوع آن پی برد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، ایوان بلاس به عنوان یکی از منابع معتبر دنیای فناوری، رندرهایی از ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ سامسونگ منتشر کرده است، در همین حال، سامسونگ قصد دارد هفته آینده از این سری ساعت ها رونمایی کند. همچنین در این رویداد گوشی های تاشو جدید این شرکت به همراه هدفون های بی سیم Buds 2 Pro نیز معرفی خواهند شد.

پیش از این ایوان بلاس بارها رندرهایی از نسل جدید ساعت های هوشمند سامسونگ منتشر کرده بود. در این رندرها شاهد رنگ بندی متنوع سری گلکسی واچ ۵ هستیم. همچنین مدل پرو در دو رنگ و نسخه استاندارد در پنج رنگ مختلف عرضه خواهد شد. طراحی مدل استاندارد و نسخه پرو نسبتاً متفاوت است.

گلکسی واچ ۵ پرو دارای یک نسخه ۴۵ میلی متری است. نسخه استاندارد نیز در نسخه های ۴۰ و ۴۴ میلی متری موجود است. در این سری از ساعت ها از دو دکمه فیزیکی استفاده شده است که بین آن ها سوراخی برای قرار دادن میکروفون تعبیه شده است. در گزارش های قبلی عنوان شده بود که مدل پرو می تواند تا ۳ روز شارژ شود. سامسونگ قیمت ۴۳۰ یورویی را برای مدل وای فای این محصول انتخاب کرده است و مدل استاندارد آن تنها ده یورو گرانتر از سری قبلی گلکسی واچ ۴ خواهد بود.