نحوه ایجاد یک حساب کاربری Spotify (راهنمای گام به گام)


سرویس آنلاین پخش موسیقی به صورت جهانی با نام Spotify تشکیل شده است و امروز نحوه ساخت اکانت Spotify را به صورت ساده و مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم. هر روز هزاران هنرمند و هنرمند موسیقی به روز و جدید خود را بر روی پلتفرم خود آپلود می کنند. به طوری که میلیون ها کاربر در سراسر جهان می توانند هر روز از گوش دادن به آن لذت ببرند. برای یادگیری و استفاده از Spotify می توانید از سرویس رایگان آن استفاده کنید.

این سرویس رایگان همراه با سرویس اصلی همراه با تبلیغات زیاد، دارای محدودیت هایی مانند عدم امکان دانلود، گوش دادن به موسیقی فقط به صورت آنلاین و محدود در طول روز و محدودیت های دیگر است. برای ایجاد حساب کاربری ما را دنبال کنید.

چگونه یک حساب کاربری Spotify ایجاد کنیم

شما باید یک حساب کاربری داشته باشید تا بتوانید از خدمات Spotify بیشتری استفاده کنید، چه رایگان و چه غیر رایگان. با ایجاد یک حساب کاربری Spotify، می توانید روزانه از موسیقی و ویدیوهای آن در اکثر دستگاه ها استفاده کنید. تلویزیون‌ها، کنسول‌ها، حتی یخچال‌های امروزی می‌توانند به Spotify متصل شوند تا بتوانید در هر جایی به موسیقی گوش دهید. جالب است بدانید که نرم افزارهای ویژه ای برای کودکان زیر سن قانونی وجود دارد تا بتوانند با استفاده از پلتفرم خود به موسیقی های مربوط به سن خود گوش دهند.

مراحل ساخت اکانت Spotify از طریق سایت

برای ایجاد اکانت اسپاتیفای ابتدا باید وارد وب سایت اسپاتیفای به آدرس زیر شوید:

اکنون، با کلیک بر روی Sign Up، ثبت حساب Spotify خود را شروع کنید. تمامی مراحل همانند ثبت نام موبایل می باشد.

نام پروفایل و ایمیل را وارد کنید. توجه داشته باشید که باید به سن قانونی رسیده باشید، در غیر این صورت اجازه ایجاد حساب کاربری را به شما نمی دهد.

نکته دیگر اینکه اگر اکانت گوگل یا حتی فیسبوک دارید، دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات برای ساخت اکانت اسپاتیفای ندارید، می توانید با اکانت فیسبوک یا گوگل وارد اکانت اسپاتیفای خود شوید.

مراحل ثبت نام Spotify

ایمیل شما چیست؟ : ایمیل خود را وارد کنید.

ایمیل خود را تأیید کنید: ایمیل خود را دوباره وارد کنید.

ایجاد رمز عبور: رمز عبور بنویسید.

شما را چه صدا کنیم؟ : نام نمایشی را در Spotify خود انتخاب کنید.

تاریخ تولدت کیه؟ : تاریخ تولد خود را بنویسید.

پس از آن روی دکمه im not robot کلیک کنید و روی دکمه Sign up کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

پس از آن اکانت شما ساخته می شود و از طریق مرورگر وارد حساب کاربری خود می شوید. اکنون می توانید از Spotify لذت ببرید!

مراحل ساخت اکانت اسپاتیفای با موبایل

اولین چیزی که باید در مورد ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران و سایر کشورهای ممنوعه بدانند نصب آن با آی پی متفاوت است. زیرا امکان ساخت اکانت در اسپاتیفای و بسیاری از سایت های خارجی دیگر مانند فیسبوک با آی پی ایرانی وجود ندارد و باید با آی پی کشور دیگری اکانت بسازید. اگر امکان ساخت وجود دارد، ممکن است پس از مدتی حذف شود، حتی اگر یک پنل خریداری کرده باشید. برای ایجاد اکانت اسپاتیفای می توانید اپلیکیشن آن را از گوگل پلی، پلی استور و وب سایت اسپاتیفای دانلود کنید.

در اکثر موبایل های امروزی این برنامه در حالت پیش فرض و تنظیمات کارخانه نصب می شود، برای شروع ثبت نام بر روی گزینه sign up کلیک کنید و سپس مراحل زیر را یکی یکی انجام دهید و صفحه بعد را کلیک کنید. اولین مرحله این است که یک ایمیل معتبر وارد کنید و در کادر بعدی دوباره آن را برای تایید وارد کنید، سپس یک رمز عبور قوی برای اکانت خود وارد کنید و در کادر بعدی دوباره رمز عبور را برای تایید وارد کنید.

در صفحه بعد تاریخ تولد خود را به گرگوری وارد کنید، سپس یک نام برای پروفایل خود انتخاب کنید، اکنون جنسیت خود را انتخاب کنید. با کلیک بر روی save و گزینه بعدی، اکانت شما ساخته شده و اکانت اسپاتیفای شما ساخته می شود. پس از ایجاد حساب کاربری، ایمیلی برای شما ارسال می شود که باید از طریق آن احراز هویت کنید تا اسپاتیفای شما را به عنوان ربات نشناسد. اکنون می توانید از خدمات رایگان Spotify استفاده کنید.

ایجاد یک حساب کاربری Spotify با کنسول

می توانید یک حساب کاربری Spotify با پلی استیشن یا ایکس باکس خود ایجاد کنید. برای این کار ابتدا باید وارد فروشگاه پلی استیشن یا ایکس باکس شده و اپلیکیشن Spotify را برای پلی استیشن خود دانلود کنید. اپلیکیشن Spotify را از اینجا دانلود کنید. بقیه مراحل را مشابه مراحل موبایل ذکر شده انجام دهید. با ایجاد یک حساب کاربری Spotify در ایکس باکس و سایر پلی استیشن، می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. با یک حساب پرمیوم می توانید گوشی موبایل را به کنسول بازی متصل کنید و در حین بازی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

انواع اکانت اسپاتیفای، اکانت رایگان یا خرید اکانت پریمیوم؟

خرید اکانت اسپاتیفای شما می توانید بسته های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله را برای حساب های پریمیوم اسپاتیفای خریداری کنید. همچنین می توانید پنل خود را با توجه به نیاز خود یا هماهنگی با خانواده یا دوستان خود انتخاب کنید. ۴ دسته پانل برای خرید وجود دارد:

خانواده: برای اعضای خانواده، دوستان و همکاران خود، حداکثر ۵ نفر و ۵ حساب را بدون اطلاع از اطلاعات شخصی و جزئیات یکدیگر به یک پانل متصل کنید.

حساب شخصی: این پنل انحصاری فقط برای یک نفر است و هیچ اکانت دیگری به آن متصل نمی شود.

ناشی از: با این پنل ۲ نفر و ۲ اکانت روی پنل قابل نصب می باشد.

دانشجو: این پنل مخصوص دانشجویان است و شما باید گواهی تایید شده توسط Spotify داشته باشید.

به یک اکانت اسپاتیفای بخرید می توانید به سایت spotify-acc.ir که بهترین سایت خرید اکانت برای ایرانیان است مراجعه کنید و به راحتی اکانت اسپاتیفای ممتاز دریافت کنید.

اکانت پریمیوم قابلیت های زیادی در اسپاتیفای دارد که با خرید اکانت اسپاتیفای می توانید از آن ها استفاده کنید.

رفع مشکل خطاهای ایجاد اکانت اسپاتیفای

حساب شما ایجاد نشد: این خطا به دلیل استفاده از نرم افزار تغییر IP است. با مراجعه به وب سایت spotify-acc.ir می توانید یک حساب پریمیوم خریداری کنید.

این ایمیل نامعتبر است. مطمئن شوید که اینگونه نوشته شده است: این خطا به این معنی است که شما یک ایمیل اشتباه وارد کرده اید، فقط یک ایمیل معتبر وارد کنید.

رمز عبور شما خیلی کوتاه است: رمز عبور انتخابی شما کوتاه است و باید رمز عبور طولانی تری انتخاب کنید.

امیدوارم این مقاله در مورد نحوه ایجاد یک حساب کاربری Spotify و یک حساب پریمیوم مورد پسند شما قرار گرفته باشد. اگر نظری دارید در انتهای همین مقاله بنویسید.