نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه انفرادی «در ستایش طراحی» ویژه نمایش آثار شاهو بابایی در تهران، خیابان آفریقا، بلوار گلستان، پلاک ۲۶ گالری ماه در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز یکشنبه ها از ساعت ۱۴ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۴۵۸۷۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

با باد خواهیم رفت

نمایشگاه انفرادی «باد ما را خواهد برد» به نمایش آثار سالومه مسچیان مقدم در تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ گالری گلستان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ شهریورماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

فراتر از تصور

«فراتر از خیال» نام نمایشگاهی انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار سیما خیاط اختصاص دارد و در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی عصر، تهران، نرسیده به چهارراه خاکزاد، پارک وی، پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۶۲۱۰۳۹۵

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

خوشنویسان

نمایشگاه گروهی «خوش‌نگاران» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری مژده به نشانی تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، زنگ یک، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۶۷۴۴۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

شور عشق

«شور عشق» نام نمایشگاه خوشنویسی انفرادی است که به نمایش آثار روح الله حسین زاده اختصاص دارد و در فرهنگسرای ارسباران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، فرهنگسرای ارسباران در فرهنگسرای ارسباران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۸۷۳۳۹۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

سه گانه / شماره هشت

نمایشگاه گروهی «سه/شماره هشت» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان شریعتی، میدان قدس، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ گالری شریف در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۳۱ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۴۹۳۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

افتادن

نمایشگاه انفرادی نقاشی «قطره» که به نمایش آثار لیلا گازر اختصاص دارد در تهران، خیابان صومی، بن بست پروانه، بعد از خیابان مفتح، پلاک ۴ گالری ژاله در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۷ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۱۱۰۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

نمایش دوگانه

نمایشگاه گروهی نقاشی «نمایش دو نفره» که به نمایش آثار لیلا اسکندی و هانیه فرهادی نیک اختصاص دارد در گالری محسن، کوچه نوربخش، خیابان فرزان، خیابان ناجی، پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. تهران، ظفر، بلوار مینایی شرقی. این نمایشگاه که تا ۲۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

زاستار

«زاستار» نام نمایشگاهی گروهی به نمایش آثار هنرمندان مختلف است و در تهران، خیابان شریعتی، خیابان شریعتی، کوچه میرزا تارج، پلاک ۱۰ گالری اچ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۷ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۰۰۵۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

نفر سوم غایب: دریا

نمایشگاه انفرادی «سوم شخص غایب: دریا» به نمایش آثار یاسی علیپور در تهران، خیابان عبده، خیابان مطهری، خیابان لارستان، پلاک ۷ گالری بوان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


مروری بر آثار جمشید سماواتیان

نمایشگاه انفرادی «مروری بر آثار جمشید سماواتیان» ویژه نمایش آثار زنده یاد جمشید سماواتیان در نگارخانه نگار تهران، زیر پل کریمخان، بعد از چهارراه ایرانشهر، زنگ دوم، پلاک ۱۵۴ در حال برگزاری است. طبقه اول. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


مالیات زمین

نمایشگاه گروهی «اؤرز زمین» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری ای او به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه عربی ۳، پلاک ۵، طبقه همکف و طبقه اول. این نمایشگاه که تا ۱۳ شهریور ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۲۱-۸۸۸۲ ۵۳۲۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

عکس های ناصر محمدی

نمایشگاه انفرادی «عکس های ناصر محمدی» که به نمایش آثار ناصر محمدی اختصاص دارد در گالری هوم به نشانی: خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک ۲، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۴ شهریور ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۰۰۵۱۹۵

چهره های پشت چهره

نمایشگاه انفرادی «چهره بر چهره» به نمایش آثار غزاله خوش قدم در تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ گالری اُو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۴ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

مردم شاد

«خوشبختی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مریم صباغ پور در گالری وی به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه اول برپاست. این نمایشگاه که تا ۴ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

تجسم

نمایشگاه گروهی «تخیل» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲ گالری احسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۷ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

ماکان

نمایشگاه گروهی «ماکان» که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد در گالری گلهای داوودی تهران، بین حافظ و شهید نجات الهی، خیابان آیت الله طالقانی، پلاک ۲۶۳ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا ۲۷ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۹۴۹۰۷

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته