تریلر جدیدی از بازی FIFA 23 با تمرکز بر تصاویر منتشر شده استبه گزارش شهرآرانیوز – EA در چند وقت اخیر به طور مرتب ویدیوهایی از بازی FIFA 23 منتشر کرده است. تریلر جدید این بازی شامل نمایش پیشرفت هایی است که این نسخه از نظر فضای کلی مسابقات و استادیوم ها و همچنین جلوه های بصری مرتبط با آن ها انجام داده است.

از جمله پیشرفت هایی که در این ویدئو به آن اشاره شده است می توان به چمن ورزشگاه ها اشاره کرد. به گفته سازندگان، در «FIFA 23»، چمن طبیعی‌تر از همیشه به تصویر کشیده شده است و مثلاً اگر بازیکنی روی دروازه‌ای گل بزند که آثاری از زانوهایش روی چمن باقی بماند، جای آن روی چمن مشخص می‌شود. چمن تا پایان بازی. یکی دیگر از مواردی که در ورزشگاه ها بهبود یافته تور دروازه است و انیمیشن های مربوط به آن طبیعی تر و نزدیک به واقعیت طراحی شده اند.

نکته بعدی که تریلر جدید به آن اشاره می کند، جو و نحوه ارائه مسابقات در استادیوم های مختلف بازی است. به عنوان مثال، قبل از شروع مسابقه، شاهد جمع شدن هواداران در اطراف استادیوم خواهید بود و EA سعی کرده تجربه ای واقع گرایانه از مسابقات را به این شکل به تصویر بکشد.

در فیفا ۲۳ داوران زن نیز حضور پررنگ تری در بازی خواهند داشت و مانند دنیای واقعی فوتبال این امکان برای داوران زن نیز وجود دارد که برخی مسابقات مربوط به فوتبال مردان را قضاوت کنند. ترینر گزینه ای است که با فعال سازی آن در فیفا، بازیکنان می توانند تمرینات خود را در حین انجام بازی مشاهده کنند و در نسخه جدید، طراحی ترینر بازی دستخوش تغییراتی شده است تا آموزش های بهتر و دقیق تری به بازیکنان ارائه شود.

پیشرفت های بصری بازی شامل موارد دیگری نیز می شود. به عنوان مثال تماشاگران در «فیفا ۲۳» با جزئیات و تنوع بیشتری طراحی شده اند و احتمالا کمتر شاهد چهره های تکراری در میان آنها خواهیم بود. همچنین دوربین بازی نیز تغییر کرده است و به عنوان مثال ضربات گل یا کرنر با زاویه دوربین جدید و سینمایی تر به تصویر کشیده می شود تا شبیه تجربه ای باشد که هنگام تماشای فوتبال واقعی ارائه می شود. به همین ترتیب در تصاویر اسلوموشن مربوط به گل ها شاهد زوایای دوربین جدید خواهیم بود و حتی برخی اطلاعات مانند سرعت ضربه یا فاصله از دروازه نمایش داده می شود.

آخرین موردی که در ویدیوی گیم پلی امروز به آن اشاره شد، اضافه شدن تشویق های جدید پس از گل است که بازیکنان می توانند پس از به ثمر رساندن گل انجام دهند.

منبع: زومجی