واکنش گروه های عراقی به تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، تجاوزات روز جمعه رژیم صهیونیستی به نوار غزه با واکنش گروه های مقاومت عراقی مواجه شد.

دبیرکل جنبش النجبه عراق تاکید کرد که گروه های مقاومت فلسطین با پاسخی یکپارچه به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، دشمن را شوکه کردند.

بر اساس این گزارش، اکرم الکعبی دبیرکل جنبش النجبه گفت: حاضریم برویم ممکن است بیا بریم زیرا این نبرد نبرد همه ماست.

وی خطاب به مقاومت فلسطین افزود: این نبرد نبرد همه ماست و تمام محور مقاومت در کنار شما ایستاده است.

گردان های حزب الله همچنین تاکید کردند: از اقدام رژیم صهیونیستی در ترور برادرانمان در غزه تعجب نکردیم، اما از ادامه سکوت کشورهای عربی شگفت زده شدیم.

حزب الله عراق افزود: تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی به ملت مقاوم فلسطین نتیجه پذیرش عادی سازی روابط از سوی رژیم های سازشکار است.

گردان های حزب الله عراق تصریح کردند: اقدام دشمن در ایجاد رعب و وحشت و بمباران ساختمان های مسکونی در غزه نشان از روحیه آنهاست. جنایی رژیم صهیونیستی است.

هادی عامری رئیس ائتلاف الفتح عراق همچنین تاکید کرد: دشمن صهیونیستی در میانه سکوت و تسلیم شدن سازشکاران و همدستی کشورهای حامی این رژیم موقت به جنایات خود در منطقه ادامه می دهد.

وی همچنین بر حمایت ملت پایدار و مقاوم فلسطین و قطعیت پیروزی حتمی در پایان این نبرد تاکید کرد.

تیپ آزادگان عراق همچنین تاکید کرد که مواضع و مقرهای رژیم صهیونیستی در شمال عراق اهداف مشروعی برای آنها خواهد بود.

لازم به ذکر است که منابع فلسطینی از حمله جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه به غزه خبر دادند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره این حمله گفت: ارتش اسرائیل حملاتی را علیه آن انجام داد نوار غزه انجام شده و شرایط فوق فوق العاده در جبهه داخلی تثبیت شده است.