اظهارات شورای ائتلاف کهگیلویه و بویراحمد میرحسین موسوی مثل همیشه مضحک و محکوم است.


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بیانیه اخیر میرحسین موسوی از رهبران فتنه ۸۸ بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: فتنه یعنی اینکه عده ای با ظاهر دوست و باطن دشمن به میدان بیایند تا فضا را غبارآلود کنند. در این فضای غبارآلود، دشمن آشکار می تواند چهره خود را پنهان کند، وارد میدان شود و ضربه بزند.

((مقام معظم رهبری))

در این بیانیه آمده است: اخیراً میرحسین موسوی از رهبران فتنه ۸۸ در بیانیه‌ای سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را کج‌اندیشانه، شوم‌ترین و ننگین‌ترین جنایات توصیف کرده است. از طریق وب سایت Kalme. وی در بخشی دیگر از این بیانیه به شهدای مدافع حرم به ویژه سردار شهید حسین همدانی توهین کرد.

بحث های فتنه انگیزی که از عاشورای ۸۸ شروع می شود و تا عاشورای ۱۴۰۱ ادامه دارد، این بار نیز با همان نگاه مسموم با حمله به سردار سرافراز حاج حسین حمدانی و مدافعان حریم الله در خصوص مبارزه با داعشی های خونخوار در سوریه و همچنین کمک به … گروه های مقاومت در یمن علیه جنایت آل سعود و همچنین حزب الله لبنان موضعی نفرت انگیز، خصمانه و مضحک علیه مردم مسلمان اتخاذ کرده اند.

وی با این بیان توهین آمیز به ما یادآوری می کند که تا زمانی که فتنه و فتنه گران است، جامعه ایمانی باید مبارزه کند و اگر فتنه خوابید و فتنه گران کنار رفتند، باید مراقب اوضاع بود تا این مار خفته دوباره برخیزد. از سرمای شکست گرمای غفلت ما را بیدار نکن.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد یاد و خاطره همه مدافعان میهن، حرم و محور مقاومت را گرامی داشته و برای روح مطهر مجاهدان راه حق به فرماندهی سرگرد دعای خیر کرد. بیانات سرلشکر دلها، سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی و سرلشکر سرفراز ارتش اسلام، سرلشکر حاج حسین حمدانی، بیانات پوچ و متوهم موسوی خائن را محکوم می کند و اعلام می دارد که راه نور و با تلاش و کوشش برای خدمت رسانی خواهد رفت. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اسلام عزیز با تلاش مضاعف و به امید و فضل الهی پرچم این نظام و انقلاب را با دستان کافی به اهتزاز در آورید. رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به صاحب اصلی محضر حضرت بقیه الله (عج) سپرده می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید