استارت آپ یک کلین شیت نگه می دارد


استارت آپ فوتبال کلین شیت قصد دارد جام جهانی استارتاپی را در روزهای ابتدایی شهریور ماه برگزار کند. در حالی که تنها چند ماه تا جام جهانی قطر باقی مانده، صحنه فوتبال ایران کم کم خود را برای این اتفاق آماده می کند. در همین راستا، استارت آپ Cleansheet به عنوان یک پلتفرم رسانه ای/سرگرمی فوتبال در حال آماده شدن برای جام جهانی است و در گام اول، یک تورنمنت بین استارت آپ ها بر روی کنسول بازی سونی برگزار می کند.

آرش جهانگیری موسس کلین شیت درباره این دوره از مسابقات گفت: برای برگزاری این رویداد از شرکت های استارت آپی مختلفی دعوت شد و از آنها خواستیم که برای هر شرکت یک تیم دو نفره برای حضور در مسابقات معرفی کنند. پیشنهادی که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت. تا جایی که برخی از شرکت ها مسابقات داخلی برگزار کردند تا تیم خود را به ما معرفی کنند.

این مسابقات با کنسول PS5 برگزار می شود و شبیه سازی دقیق جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. به این ترتیب هر تیم یکی از تیم های ملی حاضر در جام جهانی را انتخاب می کند و در گروه خود به رقابت می پردازد و همانند مدل جام جهانی تیم ها صعود می کنند و پس از مرحله گروهی دو تیم راهی مرحله حذفی می شوند. .

تیم اول این مسابقات برنده یک کنسول PS5 می شود که توسط Garanti Arund به عنوان حامی مالی این رویداد ارائه شده است. همچنین جایزه تیم دوم ۹ میلیون و جایزه تیم سوم ۵ میلیون خواهد بود. البته این جام آقای گل را هم خواهد داشت که جایزه سه میلیونی را خواهد برد. البته طبق مذاکرات ممکن است جوایز دیگری نیز اضافه شود.

علاوه بر گارانتی اروند، مجموعه های اسنپ، نوین ویت، ابراروان و کریپتوبازار نیز حامی مالی این رویداد هستند و از این رویداد حمایت مادی و معنوی می کنند.

لازم به ذکر است جام جهانی استارتاپ با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و تسریع رشد استارت آپ های ایرانی در تاریخ دوم تا چهارم شهریور ماه در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر برگزار می شود. مرکز، بین ۳۲ تیم و گروه های استارتاپی برگزار می شود. خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مسابقه مراجعه کنید.

Clean Sheet یک استارت آپ در زمینه فوتبال و سرگرمی است که از طریق اپلیکیشن خود در وب اپلیکیشن اندروید به کاربران و علاقمندان به فوتبال این امکان را می دهد تا به صورت حرفه ای فوتبال را دنبال کنند و علاوه بر آن با بازی های مختلف فوتبال سرگرم شوند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟