انتخاب هدایای تبلیغاتی جذاب برای بازاریابی


یکی از ویژگی های خوب و ارزشمند توزیع هدایای تبلیغاتی ایجاد حس وفاداری مشتریان به برند است.

آیه ماندگار- روش های مختلفی برای تبلیغ محصول و نام شرکت وجود دارد. توزیع پوستر و جزوه، انتشار آگهی در روزنامه ها و رسانه های گروهی، رادیو و تلویزیون و همچنین ارائه هدایای تبلیغاتی برخی از روش های رایج و کاربردی برای بازاریابی و تبلیغات شرکت و محصولات آن است. به عنوان مثال، برخی از صاحبان مشاغل توزیع پاوربانک و فلش تبلیغاتی برخی دیگر با دادن لیوان و تبلیغات خودکار بازاریابی می کنند.

این روش به دلیل ایجاد حس قدردانی در مشتری و افزایش احتمال خرید محصولات مورد نظر، روشی بسیار خوب و موثر محسوب می شود. در این مقاله در مورد مزایای بازاریابی با هدایای تبلیغاتی صحبت می کنیم.

هدایای تبلیغاتی
وفاداری مشتری به برند و ماندگاری آن در ذهن

یکی از ویژگی های خوب و ارزشمند توزیع هدایای تبلیغاتی ایجاد حس وفاداری مشتریان به برند است. در مدت زمانی که مشتری از هدیه استفاده می کند، برند را در مقابل چشمان خود می بیند. این تکرار مداوم مشاهده برند باعث ماندگاری آن در ذهن فرد می شود. در نظر بگیرید که یک لیوان قهوه از یک شرکت دریافت کرده اید. لیوان را با خود به محل کار می برید و از آن برای نوشیدن چای و قهوه استفاده می کنید. برند و لوگوی شرکت مورد نظر همیشه در مقابل چشمان شما و سایر همکاران برجسته خواهد بود.

هدیه تجاری جذاب را به مجموعه شخصی تبدیل کنید

در برخی موارد هدایای تبلیغاتی شرکت انگیزه جمع آوری مخاطبان را ایجاد می کند. شرکت های معروفی مانند: کوکاکولا و مک دونالد آنقدر جذاب و دوست داشتنی هستند که هدایای تبلیغاتی آنها توسط مشتریان ساخته می شود. ساخت مجموعه های جذاب برای افراد شخصی می شود و باعث می شود محصولات شرکت های مورد نظر را خریداری کنند. افرادی که علاقه مند به ساخت مجموعه هستند به محض دیدن علائم با برند ارتباط برقرار می کنند و در مورد علاقه خود با دیگران صحبت می کنند.

با فعالیت های خیریه ارتباط برقرار کنید

اقدام دیگری که برخی از صاحبان مشاغل برای بازاریابی شغل یا محصولات خود انجام می دهند، شرکت در فعالیت های خیریه است. شرکت در این نوع فعالیت ها باعث افزایش حس قدردانی و امکان خرید محصولات شرکت توسط شرکت کنندگان در مراسم خیریه می شود. مدیرانی که حامی ورزشی برخی تیم های محبوب یا سایر فعالیت های گروهی می شوند نیز از این مزیت هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. این نوع کنش نوعی رابطه برد-برد ایجاد می کند.

تشویق کارکنان شرکت با توزیع هدایای تبلیغاتی

توزیع هدایای تبلیغاتی بین کارکنان شرکت از دیگر اقدامات جالب و خوب برخی از مدیران است. با این اقدام کارکنان تشویق می شوند و انرژی مثبت در بین آنها ایجاد می شود. در این روش می توانید از انواع محصولات جذاب، باکیفیت و ارزان استفاده کنید.

روشی جالب و هیجان انگیز برای معرفی محصولات

ارائه هدایای تبلیغاتی یکی از راه های خوب معرفی محصولات است. برخی از شرکت ها با ارائه تخفیف های مختلف مردم را به خرید محصولات خود تشویق می کنند. اما این کار را می توان با روش جذاب تری یعنی توزیع هدایای تبلیغاتی انجام داد. به عنوان مثال به جای تخفیف ۲۰ هزار تومانی برخی از محصولات شرکت خود، ۲۰ هزار تومان به مشتریان هدیه دهید.

در روش اهدا به جای تخفیف، حس بهتری برای مشتری ایجاد می شود و سودآوری شما افزایش می یابد. زیرا اقلامی که به صورت کادویی توزیع می شود ۲۰ هزار تومان به صورت خرده قیمت دارند نه عمده. به این ترتیب سود شما نیز در این روش بیشتر است.

هدایای تبلیغاتی
مقرون به صرفه بودن هدایای تبلیغاتی

جالب است بدانید که روش ارائه هدایای تبلیغاتی یکی از روش های اقتصادی است. شاید در نگاه اول اشتباه به نظر برسد، اما اینطور نیست! در سیستم بازاریابی با روش ارائه هدیه تجاری، مخاطب برای مدت زمانی که محصول مورد استفاده قرار می گیرد، تحت تاثیر برند قرار می گیرد. به این ترتیب اگر ساعت دیواری تبلیغاتی به مدت سه سال بر روی دیوار اتاق نصب شود، در این سه سال ساکنان خانه و مهمانانشان برند یا لوگوی مورد نظر را مشاهده خواهند کرد.

اگر تاثیرگذاری از طریق تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، روزنامه، تراکت، پوستر، اینترنت و … به مدت سه سال هزینه زیادی خواهد داشت.

هدایای ملموس جذاب به جای کد هدیه

در روش بازاریابی هدایای تبلیغاتی از کالاها و اقلام مختلفی استفاده می شود. بیشتر مردم لمس کردن و دیدن یک هدیه را بیشتر از دریافت کد تخفیف دوست دارند. دریافت یک هدیه جذاب و شیک که می توانید آن را در دستان خود بگذارید و به دیگران نشان دهید بسیار جالب تر از صحبت در مورد کد تخفیف محصول است. انسان ها از دریافت هدایای خاص بیشتر لذت می برند.

هدایای تبلیغاتی

اگر می خواهید هدایای تبلیغاتی را بین مشتریان خود توزیع کنید به سایت سهیل مراجعه کنید. این سایت با بهره مندی از کادری خلاق، مشخصات مورد نظر شما را بر روی محصولات مختلف درج می کند. حکاکی، طراحی و چاپ لوگو، برند و سایر مشخصات محصول، هدایای تبلیغاتی مناسبی را برای مشتریان خود فراهم می کند. اقلامی مانند ساعت، لیوان، کلاه، کیف دستی، جا کلیدی، بلندگو، فلش مموری، خودکار، شلوار ورزشی، ضد آفتاب، ست ابزار و پوشه با طرح های جالب لوگو در سایت سهیل گیفت به فروش می رسد.

برای مشاهده نمونه کارها و سفارش محصولات به سایت soheilgifts.com مراجعه کنید.