قانون کارما


در واقع، وقتی عملی را انجام می دهید که با احساس خاصی همراه است، آن احساس پاسخی را که دریافت می کنید، تعیین می کند. پس با این تفاسیر، عمل نماز مهم نیست. بلکه این احساسی است که هنگام دعا یا نفرین در شما ایجاد می شود.

آیه ماندگار – کارما بخشی از قانون جذب است. کارما قانون عمل و واکنش در نظر گرفته می شود. در صورتی که شغل ما کمتر با عمل و بیشتر با احساسات کار می کند. این بدان معناست که هر احساسی که ابراز می کنید دارای ارتعاش خاصی است و آن ارتعاش پاسخ خاصی را از کائنات به سمت شما جذب می کند.

در واقع، وقتی عملی را انجام می دهید که با احساس خاصی همراه است، آن احساس پاسخی را که دریافت می کنید، تعیین می کند. پس با این تفاسیر، عمل نماز مهم نیست. بلکه این احساسی است که هنگام دعا یا نفرین در شما ایجاد می شود.

عمل بخشش مهم نیست و آنچه اهمیت دارد احساس مثبتی است که با دادن مال یا هر چیز دیگری در درون شما ایجاد می شود.

کارهای نیک انجام دهید

کارهای نیک انجام دهید. صادق باش بخشنده باش به دیگران کمک کن دیگران را با کلمات زیبا صدا بزنید و به آنها محبت کنید. نیت خوبی داشته باشید زیرا این کارهای خوب باعث می شود که احساسات شما مثبت شود و هاله ای مثبت اطراف شما را احاطه کند. این احساس مثبت که دائماً با شماست، هم احساس خوبی را در درونتان حفظ می کند و هم اینکه دائماً در حال پخش ارتعاشات مثبت به کائنات هستید. در نتیجه، آهنربایی برای چیزهای خوب می شوید.

قانون جهان دقیقاً همان قانون جذب است. یعنی:

احساسات خوب منجر به چیزهای خوب می شود. و احساسات بد و اتفاقات بد.

گاهی ممکن است ناخودآگاه و آگاهانه به جاذبه رویدادهای خوب یا بد تبدیل شویم. مثلاً اگر علاقه مند به تماشای فیلم های تلویزیونی نامناسب هستیم، دائماً احساسات بدی را که بازیگران این فیلم ها در دل مخاطب ایجاد می کنند، تجربه می کنیم. احساس بی اعتمادی که آدم در جریان فیلم ایجاد می کند، احساس خیانت و ریا می کنیم. فقط احساس احساسات منفی در یک فیلم شما را مغناطیسی برای اتفاقات بد می کند.

به همین دلیل است که معتقدم در کارما، عمل مهم نیست. بلکه احساساتی که مدام از خود بیرون می‌کنید تعیین‌کننده و تأثیرگذار هستند.

کار خوب را با احساس خوب تمرین کنید

به بسیاری از ما از دوران کودکی آموزش های صحیح آموخته شده است. صادقانه بگویم. به دیگران کمک کن. احترام گذاشتن به دیگران. بیایید با کلمات خوب صحبت کنیم و… . اما کم کم وقتی بزرگ می شویم این ویژگی های خوب کم رنگ می شود. به ما می گویند گرگ باشید تا در تجارت موفق شوید. بازار جای افراد خوب و درستکار نیست. برای موفقیت در تجارت، باید دروغ بگویید و کلاه مردم را بدزدید.

بدانید که با احساسات بد و رفتارها و ویژگی های نادرست هرگز نمی توانید به موفقیتی پایدار دست یابید. صداقت همیشه نتیجه می دهد. رفتار همیشه خیرخواهانه نتایج بهتری به همراه خواهد داشت. ممکن است در کوتاه مدت یک رفتار نامناسب و نادرست موفقیت خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد، اما مطمئن باشید که این موفقیت پایدار نخواهد بود و موفقیتی که با انجام کارهای بد به دست می آید پایان غم انگیزی خواهد داشت.

برعکس، اگر با یک رفتار صادقانه موقعیتی را از دست دادید، بدانید که خیر و برکت تمام نمی شود و خیر و برکت بیشتری از راه های دیگر به زندگی شما سرازیر می شود. بدانید که کار درستی انجام داده اید و ذهن خود را برای دریافت خوبی های بیشتر باز کنید. قانون کارما در جهت رفتار مثبت و نیت خوب شما عمل می کند و دیر یا زود برکت را به زندگی شما خواهد ریخت.

رفتارهای قدرتمند کارما

دو رفتاری که در کائنات بسیار قدرتمند هستند و طبق قانون کارما خیلی سریع خیر و برکات بی شماری را وارد زندگی شما می کنند، بخشش و شکرگزاری است.

جهان خدا بر اساس فراوانی نعمت آفریده شده است. همه چیز بی پایان وجود دارد و جریان برکت و فراوانی به طور طبیعی در زندگی همه مردم جاری می شود. اما می توانیم با بخشش و سپاسگزاری، جریان بیشتری از ثروت، سلامتی، شادی، عشق و غیره را به زندگی خود دعوت کنیم.

هر چه نسبت به آنچه از کائنات دریافت می کنیم بخشنده تر، سپاسگزار و خشنودتر باشیم، قانون کارما به ما فرصت های بیشتری برای دریافت چیزهای خوب بیشتری می دهد و هر چه بیشتر بخل و تنگ نظری را تمرین کنیم، قانون کارما نیز خواهد بود. با ما. بدبختی می زند.

اما اگر بخواهیم در مورد اهمیت این دو مورد صحبت کنیم، قدردانی و بخشش می تواند به سرعت شما را از هر موقعیت بدی که در آن قرار دارید به یک موقعیت ایده آل و عالی سوق دهد. در واقع شرایط بد ابتدا از ناسپاسی و سپس نابخشودگی ناشی می شود. سعی کن به چیزی که داری راضی باشی از زندگی خود راضی باشید و فردی شاکی و ناراضی نباشید که مدام از شرایط بد شکایت می کند. با گلایه کردن هیچ چیز درست نمی شود، اما با راضی بودن به داشته ها، تمرکز بر آنها و شکرگزاری از خدا، همه چیز خوب پیش می رود.

حال اگر بخشش را همراه با قدردانی در برنامه های خود قرار دهید، زندگی شما با سرعتی باورنکردنی در جهت مثبت تغییر خواهد کرد.

سعی کنید کارهای خوب انجام دهید. صورت پدر و مادرت را ببوس. با سخنان خود دیگران را خوشحال کنید. بار را از دوش دیگران بردارید. برای پیشرفت و موفقیت دیگران تلاش کنید. اما مهمتر از همه، پس از انجام هر کاری، سعی کنید یک حس خوب قدرتمند در خود ایجاد کنید. برای اینکه احساسات شما همیشه قوی بماند و هر لحظه بر قوت خود بیفزاید، سعی کنید کارهای خیر مختلف انجام دهید. کارهایی را انجام دهید که به شما احساس بهتری بدهد. حتی اگر کمک به کسی احساس خوبی در شما ایجاد نمی کند و احساس می کنید از شما سوء استفاده شده است، به هیچ وجه به آن شخص کمک نکنید. کمک به هر قیمتی خوب نیست. کاری را انجام دهید که احساس بهتری داشته باشید.

حتی اگر در موقعیتی قرار گرفتید که همزمان چندین کار خوب برای انجام دادن وجود دارد و فقط می توانید یکی را انتخاب کنید، به افرادی که نیاز به کمک بیشتری دارند توجه نکنید. توجه کنید که کدام کار به شما احساس خوبی می دهد و باعث می شود قانون کارما به شما پاداش بیشتری بدهد. من این را انتخاب هوشمندانه می نامم.

نتیجه:

قانون کارما بخشی از قانون جذب است. کارما در واقع یک آینه است. آینه ای که احساسات شما را در قالب رویدادهای احساساتتان به شما نشان می دهد. بنابراین همیشه احساس خوب بودن را تمرین کنید و به دنبال چیزهایی باشید که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. اگر این قانون را به خوبی درک کنید، دیگر کسی را به خاطر اتفاقات بد زندگی خود سرزنش نخواهید کرد. زیرا همه چیز از شماست.

کارما مانند یک بومرنگ است. اما اگر مثل آن شخصیت کارتونی که در دوران کودکی می دیدیم، بومرنگی را به هوا پرتاب کنید، بومرنگ به پشت سرتان برخورد می کند و باعث آسیب می شود. اکنون که درک بهتری از قانون کارما دارید، می توانید هر فعالیتی را از نظر ذهنی شروع کنید، احساس خوب آن را افزایش دهید. من به شما قول می دهم که قانون کارما فقط با شما همان گونه رفتار می کند که هنگام انجام کارها احساس می کنید.