خرید اینترنتی چاقوی شکاری تاشو برند بزرگ


کسانی که به جنگل ها یا جاهای دیگر سفر می کنند، حتما باید چاقوی شکاری رمبو بخرند. امروزه انواع مختلفی از چاقوها در بازار وجود دارد که هر کدام برای اهداف متفاوتی هستند

چاقوهای ایرانی بسیار معروف هستند، دسته چوبی چاقو زیبایی و شهرت آن را چند برابر می کند و دارای غلاف های بسیار زیبایی است که دارای طراحی خاصی با ماندگاری چندین سال است که می توانید آن را به کیف یا کمر خود بچسبانید.

قبل از سفر به مناطقی که به چاقوی شکاری نیاز دارید، می توانید چاقوی شکاری رمبو را به صورت آنلاین سفارش دهید و از آن برای موقعیت های مهم مانند بریدن نخ یا حمله به حیوانات و … استفاده کنید. این نوع چاقو دارای تیغه ای از جنس استیل ضد زنگ است که از جنس آلیاژ است. استیل ضد زنگ و طول تیغه آن ۲۳ سانتی متر و دسته آن از پلاستیک ساخته شده است، طول کل چاقوی شکاری ۳۵ سانتی متر است. ماهیگیری، کوهنوردی، شکار و عملیات تاکتیکی. چاقوهای شکاری ثابت باید غلاف داشته باشند زیرا ممکن است کیف، جیب، کیف یا هر شیء را پاره کند و آسیب ببیند، تیغه های استفاده شده در چاقو معمولاً از آلیاژ کربن ساخته شده و فولاد به گونه ای ساخته شده است که برای مدت طولانی تیز بماند.

چاقوی شکاری مارک

اگر از آن دسته طبیعت دوستان هستید و می خواهید زمان زیادی را در طبیعت بگذرانید، حتما باید در این مسیر مجهز به چاقوی شکاری قدم بزنید. اصالت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. چاقوی شکاری یکی از انواع چاقوهایی است که برای گرفتن پوست حیوانات شکار شده در طبیعت و جدا کردن گوشت آنها از استخوان مناسب است. چاقوهای شکاری با انواع دیگر چاقو و چاقوی آشپزخانه متفاوت است. و یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که باعث این تمایز شده، تیزی فوق العاده و ظاهر متفاوت آنهاست. چاقوهای شکاری از نظر نوع، جنس و شکل تیغه و همچنین شکل و جنس دسته به انواع مختلفی تقسیم می شوند. و در طبقه بندی اصلی برای نوع تیغه چاقوهای شکاری به دو دسته چاقوهای شکاری با تیغه ثابت و تیغه تاشو تقسیم می شوند.

یکی از رایج ترین انواع چاقوهای شکاری که از هر نظر بر انواع دیگر برتری دارد، چاقوهای شکاری برند تیغه ثابت هستند که معمولا در اندازه های بسیار بزرگ و کوچک یافت می شوند.

این نوع چاقوها علاوه بر ابعاد بزرگ، وزن سنگینی نیز خواهند داشت که حمل و نقل کالا را با مشکل مواجه می کند که برای آن نیاز به غلاف خواهیم داشت.

چاقوهای شکاری تیغه ثابت بسیار تیز هستند و برای شکارچیان حرفه ای طبیعت بسیار مناسب هستند.

از این چاقوها برای بریدن یا کوتاه کردن شاخ و برگ درختان استفاده می شود.

چاقوی شکاری تاشو بزرگ

یک نوع چاقوی قابل حمل به نام چاقوی شکاری تاشو وجود دارد که ویژگی های خاصی دارد و به صورت تکی یا عمده در اندازه های بزرگ و کوچک بسته بندی می شود.

معمولا در طبیعت از چاقوی شکاری بزرگ تاشو برای بریدن شاخه های درخت استفاده می شود و وزن این چاقوهای بزرگ بیشتر از چاقوهای شکاری کوچک است. چاقوهای شکاری با توجه به نوع کاربرد، شکل تیغه و جنس دسته به انواع و مدل های مختلفی تقسیم می شوند. ویژگی یک چاقوی شکاری خوب این است که علاوه بر دوام، شکل و اندازه آن به گونه ای است که می توان از آن بسیار راحت استفاده کرد. جنس دسته چاقوهای شکاری رمبو نیز بسیار مهم است، مثلا دسته های لاستیکی بسیار سبک و راحت هستند. و قیمت پایین تری دارند اما ماندگاری چندانی ندارند. نوع دیگری از دستگیره ها فولادی هستند که بسیار محکم و بادوام هستند و تنها عیب این دسته ها این است که ممکن است در دست لیز بخورند. یکی دیگه. یکی از انواع دستگیره ها دسته استیل است که ضد زنگ بوده و بسته به محیط می تواند سرد یا گرم باشد.