نسخه سفارشی Galaxy Z Fold 4 توسط Caviar با استفاده از ذرات طلا، چرم و شهاب سنگ ساخته شده است.


شرکت Caviar از نسخه سفارشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ با قیمت ۱۰ هزار دلار رونمایی کرد. این گوشی های شیک و خاص از ذرات طلا، چرم و شهاب سنگ ساخته شده بودند.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، شرکت Caviar که گوشی های هوشمند سفارشی محبوب بازار را عرضه می کند، اکنون جدیدترین مجموعه خود را با نام Heralds of Galaxy منتشر کرده است که شامل ۴ طرح جدید از گوشی تاشو سامسونگ گلکسی Z است. تا ۴ دیده می شود. به گزارش Caviar، در ساخت این گوشی ها از ذرات طلا، چرم و شهاب سنگ استفاده شده است. مدل های مختلف این گوشی از ۹۴۷۰ دلار شروع می شود و گران ترین مدل ساخته شده با قطعات شهاب سنگ حدود ۱۰۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

در مدل گلدن شهاب، پنل پشتی کاملاً بازطراحی شده و جذاب ترین مدل گلکسی زد فولد ۴ محسوب می شود. این محصول از ذرات سه نوع مختلف شهاب سنگ استفاده می کند که هر کدام در نوع خود منحصر به فرد هستند و این مدل ها نیز طراحی منحصر به فردی دارند. به گفته شرکت سازنده، این طرح های خاص تنها در ۲۹ دستگاه تولید شده و لوگوی این شرکت از طلای ۲۴ عیار یا ترکیبی از آن با آلیاژ جواهرات آبکاری شده ساخته شده است. نسخه ارزانتر گلکسی زد فولد ۴ با قطعات شهاب سنگ و بدون طلا تولید شده و قیمت آن ۱۰۶۸۰ دلار است. با توجه به اینکه طراحی این گوشی ها همگی سفارشی است، قطعات داخلی آن ها همانند نسخه استاندارد بوده و به تراشه اسنپدراگون ۸+ Gen 1 و دوربین سه گانه ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.