افتتاح شعبه شیراز گروه مالی کاریسما


اولین شعبه گروه مالی کاریسما در خارج از تهران به تازگی در شیراز افتتاح شد. این شعبه پس از سالها خدمت توسط گروه مالی کاریسما در تهران و با هدف ارتقای کیفیت خدمات و ارائه خدمات جامع و یکپارچه به مشتریان افتتاح گردیده است. گروه مالی کاریسما دارای زنجیره کامل خدمات مالی و متنوع ترین صندوق های سرمایه گذاری است. خدمات خود را در راستای مشاوره سرمایه گذاری، تامین و پذیرش شرکت ها و تامین مالی ارائه می دهد. در حال حاضر سبدگردان کاریسما دارای بیش از ۱۵ صندوق سرمایه گذاری از انواع با درآمد ثابت، سهام، مدیریت بازار، خصوصی و … با مقیاس بزرگ می باشد. کاریزما دارای بزرگترین صندوق ETF کشور منند و بزرگترین صندوق خصوصی کشور با سرمایه گذاری هزار میلیارد تومان است.

گروه مالی کاریسما در نظر دارد با حضور در شیراز به عنوان اولین شعبه خارج از تهران، با توجه به پتانسیل های بالای این استان، علاوه بر ارائه خدمات به فعالان اقتصادی، نقش مهمی در ارتقا و توسعه فعالیت های اقتصادی این استان داشته باشد. مشاغل مختلف در استان فارس، گروه مالی کاریسما نیز خدمات قابل توجهی را برای ارائه به عموم مردم در این استان در نظر گرفته است.

مراسم افتتاحیه شعبه کاریسما شیراز روز پنجشنبه ۶ مرداد ماه برگزار شد.در این مراسم علی تیموری مدیر عامل گروه مالی کاریسما به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه و همچنین جمعی از مدیران استانی از جمله جعفر قادری نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی، حمیدرضا ایزدی رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت استان فارس، محمد کیامهر رئیس دفتر منطقه ای بورس و تعدادی از معاونین شهرداری شیراز، استانداری و استانداری، صنعتگران، نمایندگان اصناف مختلف و نمایندگان اتاق بازرگانی فارس نیز در مراسم افتتاحیه اولین شعبه خارج از تهران گروه مالی کاریسما حضور داشتند.

افتتاح شعبه کاریزما شیراز گامی ارزشمند برای رفع خلأهای مالی استان است

جعفر قدری نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی و عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر سیاست های اصل ۴۴ در این مراسم با اشاره به این موضوع که تسهیل فضای کسب و کار یک ضرورت است توضیحاتی ارائه کرد. فضای تولید امروز کشور: مشکل جدی کشور تامین مالی پروژه ها و واحدهای تولیدی است، باید در نظر داشت که این مشکل راهی جز تقویت بازار سرمایه و نهادهای مرتبط با تامین مالی در دولت و غیر دولتی ندارد. -بخش های دولتی

قادری حضور گروه مالی کاریسما در استان فارس را اقدامی ارزشمند در راستای رفع خلأهای تامین مالی دانست و گفت: افتتاح شعبه موسسه مالی کاریسما در استان فارس یکی از این اقدامات موثر و ارزشمند در راستای تحقق بخشیدن به این امر است. استفاده از ظرفیت ایجاد شده توسط گروه مالی کاریسما در استان فارس، مشکلات تامین مالی این استان را تا حد قابل توجهی برطرف می کند و با استفاده از این فرصت، بسیاری از طرح ها و پروژه های نیمه تمام در استان با توجه به حضور گروه مالی کاریسما در استان فارس قابل تکمیل است، استان باید تا حدود زیادی رفع شود.»

نیاز مبرم صنعت به تامین مالی از طریق بازار سرمایه

علی تیموری مدیر عامل گروه مالی کاریسما در این مراسم با اشاره به رشد چشمگیر این گروه در سال های اخیر توضیح داد: در حال حاضر دارایی های تحت مدیریت کاریسما بیش از ۳۶ هزار میلیارد تومان است که پرسنل کاریسما به بیش از آن رسیده اند. ۵۵۰ نفر و تعداد شرکت های زیرمجموعه به بیش از ۱۱ شرکت افزایش یافته است.نکته قابل توجه این است که تعداد ابزارهای مدیریت شده ای که کاریسما دارد روز به روز در حال افزایش است.گروه مالی کاریسما با درک خود از روندهای کلی اقتصاد، تلاش کرده است زنجیره ارزش کاملی از کلیه خدمات را زیر چتر یک هلدینگ مالی قرار دهد تا بتواند پیچیدگی های موجود در فضای اقتصادی و نیازهای جدید احساس شده توسط فعالان اقتصادی را برطرف کند و خدمات جدیدی را به افراد و مشاغل مختلف ارائه دهد. “

مدیرعامل گروه مالی کاریسما افزود: گروه مالی کاریزما پیشرو در ارائه و معرفی وجوه جدید به بازار سرمایه ایران است، همچنین کاریسما خدمات قابل توجهی را در حوزه تامین مالی ارائه می کند و در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان در سال جاری تامین مالی کردیم. بخش های مختلف

تیموری با تاکید بر این موضوع که فعالان اقتصادی چاره ای جز دریافت بخشی از خدمات خود از این بازار ندارند، تصریح کرد: پر واضح است که بازار سرمایه در سال های آینده خود را به اقتصاد تحمیل خواهد کرد و فعالان اقتصادی چاره ای ندارند. اما برای دریافت بخشی از خدمات خود از این بازار علاوه بر این روندهایی که در اقتصاد ما آغاز شده است این سرعت را افزایش می دهد.

مدیرعامل گروه مالی کاریسما در پایان با اشاره به هدف حضور کاریسما در شیراز، اظهار داشت: در نظر داریم علاوه بر خدمات ارائه شده به مشاغل این استان، خدمات قابل توجهی نیز به عموم مردم ارائه شود. .

افزایش چشمگیر ظرفیت بازار سرمایه در اقتصاد

محمدمهدی نصوتی فرد، رئیس هیئت مدیره گروه مالی کاریسما با اشاره به نقش کاریسما در تامین مالی شرکت ها گفت: اخیراً کاریسما ۲۰۰۰ میلیارد تومان اوراق برای گروه کرمان خودرو منتشر کرده است و این اتفاق بزرگ منابع را به سمت تولید هدایت می کند. تامین مالی در شرایط فعلی اقتصادی کار آسانی نیست، در حالی که اقتصاد در همه سطوح با تورم دست و پنجه نرم می کند، افزایش سرمایه در گردش محسوس است، اما از سوی دیگر بانک ها با مشکل مواجه هستند و نمی توانند با سرمایه در گردش همراهی کنند. کشور باید حرکت کند، به همین دلیل تولید در کشور ما روز به روز کاهش می یابد و شرایط تولید سخت تر می شود، امیدواریم با این گونه رویدادها و فعالیت هایی که انجام می دهیم، نقش کوچکی در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشیم. در راستای تامین مالی شرکت ها
آدرس شعبه کاریسما در استان فارس: شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه ۴۲ و ۴۴
تلفن:
۳۶۳۲۸۰۰۸ (۰۷۱)
۳۶۳۲۸۰۲۴ (۰۷۱)
۳۶۳۲۸۰۱۸ (۰۷۱)