ادامه فروش خانواده ها/ افزایش فروش محصولات به دو مرحله در ماه


مدیر عملیات فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به بخشنامه فروش هایما در ۱۲ شهریور از تداوم فروش فوری و تحویل ۳۰ روزه هایما در کمتر از یک ماه دیگر خبر داد و گفت: هایما ۸ اس نیز به سبد فروش محصول به زودی

به گزارش ملیت به نقل از ایکوپرس، کیوان پناهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو مشهد با بیان اینکه با هماهنگی های مستمر در قالب دو بخشنامه در ماه، تلاش می شود تا برنامه فروش سایر محصولات نیز اجرایی شود. طرح فروش وانت آریسان ۲ به زودی اعلام می شود.

وی افزود: تلاش می کنیم از مهرماه هر ماه دو بار بخشنامه های فروش را اجرا کنیم تا بازار تحت تاثیر بازه زمانی محصولات قرار نگیرد.

پناهی با بیان اینکه بخشنامه فروش محصولات پرطرفدار ایران خودرو در هفته آینده ابلاغ می شود، گفت: ظرفیت این بخشنامه که همزمان برای مادران دارای فرزند دوم اجرا می شود، شامل ۱۹ هزار دستگاه فروش ویژه است. با تحویل ۹۰ روزه و ۱۱۰۰۰ دستگاه نقدی. پیش فروش می باشد.

وی از آمادگی ایران خودرو برای جایگزینی خودروهای فرسوده خبر داد و گفت: در صورت اعلام شرایط خودروهای فرسوده از سوی نهادهای ذیربط و تعیین شرایط فرسودگی و اولویت بندی، نسبت به تعویض خودروهای فرسوده طبق ضوابط مقرر اقدام خواهیم کرد. قوانین ابلاغ شده

وی همچنین از مذاکره مجدد با سازمان استاندارد برای شماره گذاری تاکسی های سمند خبر داد و ابراز امیدواری کرد تاکسی داران محترم خودروهای خود را در روزهای آینده تحویل بگیرند.