با تدوین استراتژی و اجرای صحیح آن می توانیم دو نماینده از لاهیجان در تیم ملی داشته باشیم


سیاوش خداپرست رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیئت کاراته لاهیجان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه که هشتم شهریور ماه در دانشگاه آزاد لاهیجان برگزار شد بر تدوین راهبردها تاکید کرد. در ورزش کاراته افزود: هیئت کاراته از سال ۲۰۱۸ راهکارهای لازم را دارد. برای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های خود و پیشبرد اهداف خود بر اساس سند چشم‌اندازی که تا امروز دنبال می‌کند، موفق بوده و همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا پایان سال ۱۴۰۲ به امید خدا و همت مربیان سخت کوش دو ملی پوش لاهیجانی خواهیم داشت.

خداپرست گفت: تیم کاراته لاهیجان از پتانسیل بالایی در برگزاری رویدادهای بزرگ کشوری برخوردار است که نشان از وجود تیمی منسجم و ماهر در این تیم از سرگروه گرفته تا نفرات اصلی که همگی از بزرگان و تحصیلکرده هستند. مردم شهر

وی افزود: دیدگاه ما یک نگاه ملی است و به برگزاری رویدادهایی فراتر از استان می اندیشیم تا انشاالله با همکاری اعضای هیئت، اعضای هیات مدیره و خبرنگاران محترم می توانیم به اهداف پیش رو برسیم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که جلسات زیادی برای اعزام دختر شایسته کاراته لاهیجان هانگمه به غم به مسابقات کاراته وان ترکیه برگزار شود و به امید خدا شرایط حضور وی فراهم شود تا شاهد درخشش این کاراته باشیم. قهرمان میادین بین المللی

وی در پایان گفت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه محترم که در هر شرایطی ما را همراهی کرده و انعکاس خبری فعالیت های هیئت را به نحو شایسته ای گزارش داده اند، تشکر و قدردانی می نماییم.