انگشتر فیروزه مردانه و زنانه


در این مقاله به بررسی نحوه خرید انگشتر فیروزه مردانه و زنانه می پردازیم، اما ابتدا کمی بیشتر در مورد فیروزه بدانیم، فیروزه یک سنگ قیمتی مات است که رنگ آن بین آبی و سبز متغیر است و ممکن است رگه های تیره یا طلایی روی آن وجود داشته باشد. . بودن

آیه ماندگار- در این مقاله به بررسی چگونگی خرید انگشتر فیروزه زنانه و مردانه اما ابتدا اجازه دهید کمی بیشتر در مورد فیروزه بدانیم، فیروزه یک سنگ قیمتی مات است که رنگ آن بین آبی و سبز متغیر است و ممکن است رگه های تیره یا طلایی روی آن وجود داشته باشد. فیروزه در زمان های قدیم مورد استفاده مصری ها بوده و همچنین از سنگ های محبوب ایرانیان بوده که برای تزیین اشیا استفاده می شده است. ایرانی ها به سنگ فیروزه اعتقاد زیادی داشتند و سربازان برای اینکه در جنگ کشته نشوند سنگ فیروزه را با خود حمل می کنند زیرا معتقدند سنگ فیروزه در صورت خطر تغییر رنگ می دهد.

سنگ فیروزه علاوه بر مصریان و ایرانیان در میان بومیان آمریکا نیز بسیار محبوب بود و از آن برای درمان بیماری ها، مراقبه، گردش خون و آرامش روحی استفاده می کردند. از آنجایی که رنگ آبی سنگ بسیار خاص است، فیروزه را نمادی از بهشت ​​روی زمین می دانند. از این سنگ در زیورآلات مختلف استفاده می شود و خانم ها و آقایان می توانند از زیورآلات فیروزه با هر سبکی استفاده کنند.

مزایای استفاده از انگشتر فیروزه برای خانم ها و آقایان

محبوب ترین نوع جواهرات فیروزه ایاین انگشتر است که فواید زیادی به همراه خواهد داشت. اعتقاد بر این است که با استفاده از این سنگ دوستی، عشق، شانس، شفا و زندگی بهتری خواهید داشت. به طور کلی مزایای استفاده از انگشتر فیروزه برای مردان و زنان عبارتند از:

• سنگ فیروزه غم ها و رنج های گذشته را آرام می کند.

• برای افراد آسیب دیده یا حتی کینه توز، که موقعیت های عاطفی آسیب زا مانند ناامیدی را تجربه کرده اند، بسیار انرژی زا خواهد بود و آنها را از افکار منفی دور می کند.

• با دفع انرژی منفی به افراد کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشند و همه مشکلات را حل کنند.

• فقر را از خانه دور می کند و شادی را هدیه می آورد.

• با افزایش اعتماد به نفس به افراد اجازه می دهد بدون هیچ استرسی در سخنرانی ها و جلسات مهم صحبت کرده و نظر خود را بیان کنند.

• سنگ فیروزه می تواند برای گلودرد، دل درد و مشکلات کبدی مفید باشد.

• نزدیکی سنگ فیروزه تا گلو چاکراهای بدن را تقویت می کند.

• باعث گردش بهتر خون در بدن خواهد شد.

با توجه به این نکات، فیروزه علاوه بر اینکه سنگ بسیار زیبایی است، می تواند به عنوان اکسسوری، جواهرات و یا سنگی که روی وسایل تزئینی قرار می گیرد، استفاده شود.

انواع انگشتر فیروزه زنانه و مردانه

سنگ فیروزه به طور کلی به دو نوع طبقه بندی می شود:

• سنگ فیروزه شجری: سنگ های فیروزه شجری شامل گروهی از سنگ های فیروزه تزئینی است که دارای رگه های طلایی، مشکی یا قهوه ای در سطح سنگ است. دلیل وجود این رگه ها سنگ مادر فیروزه است که البته زیبایی بسیار منحصر به فردی به زیورآلات فیروزه می بخشد.

• سنگ فیروزه عجمی: این دسته از سنگ های فیروزه به رنگ آبی یکنواخت بوده و هیچ رگه ای بر روی آنها دیده نمی شود. سنگ فیروزه عجمی قیمت بالاتری نسبت به سنگ فیروزه شجری دارد و در بین کشورهای عربی بسیار محبوب است.

انگشتر فیروزه مردانه و زنانه با هر دو نوع سنگ فیروزه ساخته می شود و هر فردی بسته به سلیقه خود می تواند بهترین گزینه را انتخاب کند. این نگین ها علاوه بر نوع سنگ به کار رفته در تزیین انگشتر فیروزه، از نظر تعداد نگین نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند. مثلا یک انگشتر زنانه می تواند یک نگین فیروزه یا دو تا سه نگین فیروزه داشته باشد.

خرید انواع انگشتر فیروزه زنانه و مردانه

با توجه به محبوبیت سنگ فیروزه در بازار، انواع تقلبی نیز تولید شده است و در صورت عدم دقت کافی در خرید سنگ فیروزه اصل ممکن است سنگ تقلبی را در اختیار شما قرار دهند. روش های مختلفی برای تشخیص سنگ فیروزه اصل از تقلبی وجود دارد، اما بهترین راه حل خرید از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه فیروزه کارما این کار را انجام دهید تا نگران اصل نبودن جواهرات فیروزه خود نباشید. در فروشگاه کارما می توانید انواع انگشتر فیروزه زنانه و مردانه را با بهترین قیمت خریداری کنید.