خدمات پزشکی روزانه به بیش از ۶۰۰ زائر ارائه می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانرضا کرمیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مرکز بهداشت و بسیج جامعه پزشکی واقع در شهدای انومه آماده خدمت رسانی به زائران حسینی هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک افزود: با هدف خدمت رسانی به زائران، اتوبوس درمانی مجهز به خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی در شهدای گمنام اندیمشک مستقر شده و در حال خدمت رسانی به زائران است.

وی گفت: تیم های مستقر آماده ارائه خدمات پزشکی رایگان شامل ویزیت رایگان، داروی رایگان و آزمایش قند خون به زائران اربعین حسینی هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: از ۲۰ شهریور ماه سال جاری به طور میانگین روزانه به بیش از ۶۰۰ زائر حسینی در شهدای انوهام و مسیرهای منتهی به مرزهای خوزستان و سطح این شهرستان خدمات درمانی مختلف ارائه می شود.

وی تصریح کرد: بیمارستان امام علی (ع)آ)بیمارستان امام رضا(ع)آ) الوار مصیری، مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، فوریت های پزشکی، بسیج جامعه پزشکی و مرکز بهداشت در آماده باش کامل برای خدمت رسانی به زائران تا پایان آیین اربعین و بازگشت همه زائران به کشور هستند.

وی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با بسیج تمامی امکانات آماده خدمت رسانی به زائرین و بسیج جامعه پزشکی و پزشکان اندیمشک با ویزیت رایگان و ارائه دارو به صورت رایگان به عنوان حامیان سلامت در جبهه خدمت رسانی به زائرین حسینی به عنوان سلامت هستند. خدمتکاران. در حال خدمت هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: خدمات ۲۴ ساعته به زائران به صورت رایگان ارائه می شود و تا پایان آیین اربعین در مسیر مرزی جوار شهدای گمنام و در سطح این شهرستان به زائران خدمات رسانی می کنیم.