آشنایی و خرید دستگاه اسکرابر


استفاده از دستگاه اسکرابر برای شستشوی کف

آیا شما هم به دنبال یک شرکت برتر در زمینه خرید دستگاه اسکرابر هستید؟ آیا می دانید نظافت در صنایع مختلف چقدر اهمیت دارد؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی در مورد ابزار نظافت و نظافت در صنعت به دست آورید.

توجه داشته باشید که نظافت یکی از مهم ترین مسائل در بسیاری از صنایع است و هر مدیر یک سازمان یا شرکت به خوبی می داند که برای رسیدن به استانداردهای لازم باید به تمام اصول نظافت توجه داشته باشد. توجه داشته باشید که استفاده از ابزار و وسایل قدیمی و کوچک جوابگوی نظافت و نظافت سازمان ها یا کارخانه های بزرگ نخواهد بود، به همین دلیل شرکت های زیادی در سراسر دنیا به دنبال طراحی و تولید انواع ابزار نظافت صنعتی به ترتیب هستند. تا بتوانیم بهترین پاسخ را ارائه دهیم. به این نیاز دارند همچنین می توانید برای نظافت سالن های کارگاه و شرکت خود به راحتی با یکی از شرکت های خدماتی در این زمینه تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. لازم به ذکر است که خرید تجهیزات نظافتی صنعتی بدون شک هزینه های بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت و شرکت های کمی از عهده این هزینه ها بر می آیند، به همین دلیل ترجیح می دهند با شرکت های خدماتی همکاری کنند.

انواع تجهیزات و ابزار نظافت صنعتی

به طور کلی اسکرابرها به دو دسته برقی و شارژی یا باتری دار تقسیم می شوند: در دسته برقی همانطور که از نام دستگاه پیداست انرژی مورد نیاز دستگاه برای عملکرد آن با استفاده از برق شهری تامین می شود و دستگاه بدون محدودیت قابل استفاده است. از مزیت های این مدل از دستگاه ها می توان به کارکرد مداوم آن اشاره کرد که شامل محدودیت های موجود در این زمینه از جمله زمان شارژ باتری و … نمی شود و از معایب آن می توان به وجود آن اشاره کرد. وی به زمین و محدودیت هایی که دستگاه از نظر قدرت مانور ایجاد می کند اشاره کرد.

دسته دوم مدل های باتری دار هستند که انرژی مورد نیاز برای عملکرد و عملکرد دستگاه اسکرابر را با استفاده از جریان متناوب باتری ها (DC) تامین می کنند. این گروه از اسکرابرها انرژی مورد نیاز دستگاه و به طور کلی موتورها را با استفاده از چندین باتری موازی یا سری به هم متصل می کنند که به طور کلی به سه دسته دستگاه های منبع تغذیه ۱۲ ولت، ۲۴ ولت و ۳۶ ولت تقسیم می شوند. بر اساس مدل دستگاه ها تقسیم می شود، تعداد، ولتاژ و جریان باتری ها متفاوت است. به عنوان مثال با افزایش ولتاژ و شدت جریان خروجی باتری ها، خروجی باتری ها از نظر قدرت و کیفیت بالا می رود و به طور کلی راندمان کار تمیز کردن دستگاه افزایش می یابد و در دستگاه استفاده می شود. برای استفاده در محیطی با حجم کاری بالاتر.

در دستگاه های دارای راننده (سرنشین) به منظور افزایش کاربری دستگاه ها از باتری های به اصطلاح لیفتراک استفاده می شود که باعث افزایش چشمگیر سطح کیفی و عملکرد دستگاه می شود.

اولین اسکرابر اتوماتیک طراحی شده برای تمیز کردن و پرداخت انواع کف.

اسکرابر خودکار پرسرعت IPC برای تمیز کردن و صیقل دادن سطوح مختلف در فرآیندی منحصر به فرد طراحی شده است. این روش شستشوی مکانیکی که نیازی به مواد شیمیایی ندارد، آلودگی و آلودگی را به صورت فیزیکی از سطح پاک می کند و در نتیجه هزینه کار و مواد شیمیایی را کاهش می دهد و نیازی به صیقل دادن مداوم کف نیست. اسکرابر تنها در یک فرآیند کف را تمیز و جلا می دهد. همچنین این دستگاه درخشندگی بالا و تمیزی مطلوبی را بر روی انواع سطوح ایجاد می کند به طوری که دستگاه کفشویی صنعتی قادر است بر روی پوشش هایی مانند بتن، سنگ طبیعی، وینیل و اپوکسی درخشندگی نازکی ایجاد کند.
دستگاه ها اسکرابر سرعت بالا ipc (600 دور در دقیقه) بیش از سه برابر سریعتر از اسکرابر انواع سنتی وجود دارد که به شما امکان می دهد سریعتر تمیز کنید و همچنین برای مدت طولانی تری سطح براق و صیقلی داشته باشید. این دستگاه طول عمر کف را ۵۰ درصد افزایش می دهد و نیاز به پولیش را ۷۰ درصد کاهش می دهد. کف شوی صنعتی ipc سازگار با محیط زیست است و از آنجایی که اکثر عملیات نظافت وابسته به حرکات مکانیکی بوده و بدون مواد شیمیایی انجام می شود. استفاده از مواد شیمیایی تا حد زیادی کاهش می یابد.

هزینه های نظافت در صنایع مختلف

یکی از مهمترین و اصلی ترین مسائل برای بسیاری از افراد هزینه های مربوط به نظافت صنعتی است. مهمترین این عوامل بررسی نوع سطوح، اندازه محیط، استفاده از مواد شوینده، استفاده از تجهیزات مورد نیاز، هزینه های عملیاتی و … می باشد.

مشاوره در مورد انواع قطعات و قطعات یدکی تجهیزات تمیز کردن اسکرابر

برای دریافت هر نوع مشاوره در خصوص انواع قطعات و لوازم یدکی تجهیزات نظافت صنعتی، نمی توانید این فرصت طلایی را از دست ندهید و برای دریافت اطلاعات مورد نیاز با همکاران ما تماس بگیرید. شما می توانید در مورد هزینه های احتمالی و زمان مورد نیاز برای نظافت اطلاعات لازم را کسب کرده و با خیال راحت از کارشناسان بسیار متخصص شرکت فلامک ماشین کمک بخواهید.

http://www.falamakmachine.com/

۸ – ۸۸۵۳۵۴۴۴ (۰۲۱) ۲۸۱۷۹۳۹ ۰۹۹۱