استعلام قیمت نخ ابریشم ضخیم به روش جدید


بهتر است بگوییم مقاومت این نخ ها در حدی است که در برابر فشار و کشش مقاوم بوده و با اجسام نسبتا تیز به راحتی پاره نمی شود..

برای تولید این نخ ها از بهترین ماشین آلات استفاده می شود که بسیار پیشرفته نیز هستند و از کیفیت این رزوه ها نمی کاهد..

امروزه شرکت های زیادی در زمینه فروش این محصول فعال هستند آراد برندینگیکی از این مجموعه هاست.

این رزوه ها ضخامت بسیار خوبی دارند و طبق استانداردهای موجود تولید می شوند.

نخ های ابریشمی در برابر کشش بسیار مقاوم است و به راحتی فرسوده نمی شود و به همین دلایل به عنوان یک کالای صادراتی گران قیمت شناخته می شود که در بسته بندی های زیبا و برای دوخت پارچه هایی مانند پارچه داکرون ابریشمی و مانند آن به خارج از کشور صادر می شود. تجارت خوبی نیز در این زمینه انجام می شود.

نخ های ابریشم دارای ویژگی هایی هستند که نباید با نخ های دیگر اشتباه گرفته شود که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم..

این نخ ها بسیار با کیفیت و با کیفیت هستند.

همچنین این رزوه ها بسیار منعطف بوده و به دلیل جنس درجه یک، نرم نیز هستند..

آنها از مواد اولیه با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته تولید می شوند.

نخ ابریشمی ضخیم

یکی از قدیمی ترین الیاف ابریشم است و از این نوع پارچه نخ ابریشم طبیعی و پارچه پنبه ای به دست می آید که اصل و ضخیم است. همانطور که می دانید ابریشم به چین برمی گردد، اگر شما هم جزو افرادی هستید که پارچه و لباس ابریشم می کنند، دوست داریم در این مقاله همراه شما باشیم تا آن را از جنبه های مختلف بررسی کنیم..

تاریخچه پیدایش ابریشم بسیار جالب است. یک روز که یکی از ملکه های چین در حال نوشیدن چای بود، پیله ای در کاسه اش افتاد و فکر کرد آنقدر زیباست که دستور داد کرم ابریشم بکارند و از آن نخ تولید کنند، همانطور که چینی ها می شناسید. آنها در بسیاری از صنایع پیشرفت کرده اند و اسرار خود را از کشورهای دیگر پنهان می کنند که در تولید پارچه های ابریشمی نیز چنین است..

پس از آن افراد ثروتمند از نخ ابریشمی ضخیم از آن برای لباس های خود استفاده می کردند و پس از مدتی به دلیل درخشش خیره کننده اش تبدیل به پارچه ای محبوب و گران قیمت شد و در این زمینه تجارت های زیادی از چین تا سراسر کشور انجام می شد. زیاد شنیده اید و شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که دلیل نامگذاری آن چیست و از کجا نشات گرفته است.

همانطور که گفتیم ایجاد و اختراع پارچه های ابریشمی از چین آغاز شد و این آغاز تجارت چین به کل جهان بود که مسیر آن به جاده ابریشم معروف شده است. مهمترین آنها بود. این جاده به نام آن نامگذاری شد. در آن زمان ابریشم قیمت بسیار بالایی داشت حتی بالاتر از طلا و با ظهور ابریشم تحول عظیمی در تجارت به وجود آمد. درخت توت یکی از عواملی است که کرم ابریشم بر آن پیله می کند. و این محصول ارزشمند به دست آمد که این منطقه در آن زمان منحصر به چین بود.

قیمت نخ ابریشم

برای اینکه بتوانیم روی نخ ابریشم قیمت گذاری کنیم باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیریم که در مطالب بعدی حتما به توضیح آنها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید..

نوع نخ یکی از مهم ترین عوامل در قیمت گذاری است، زیرا انواع مختلفی با ضخامت های مختلف در بازار وجود دارد که بر اساس آنها قیمت گذاری می شوند و جالب است بدانید که با توجه به این مورد قیمت پارچه با هر نوع نخی مانند ترمه ابریشمی اصل تولید می شود که بستگی به قیمت نوع نخ به کار رفته در آن دارد..

باید به آن اشاره کنیم قیمت نخ ابریشم به دیگران نیز وابسته است.

البته لازم به ذکر است که حتی نوع رنگرزی نیز بر کیفیت نخ ها تاثیر می گذارد و قیمت های متفاوتی نسبت به انواع دیگر دارند، بنابراین قیمت این نخ ها بر اساس کیفیت، نوع رنگ، ضخامت نخ و … می باشد..

یکی از ویژگی های مثبت این نخ ها این است که به مرور زمان شکل اولیه خود را از دست نمی دهند و کیفیت بالایی دارند..

از دیگر ویژگی های آن می توان به تنوع در طراحی و رنگ بندی جذاب اشاره کرد.

می توانید از مراکز معتبر عرضه کننده این نخ ها قیمت روز آنها را بپرسید و در این زمینه اطلاعات کسب کنید.